רק שתדעו שאתם מגעילים!

lilo the sexit

New member
ת'אמת.....?!

צודקת..! כשקראתי ת'הודעה שלך הרגשתי קצת אשמה בגלל שגם אני הוספתי הערה! מצטערת!

אוקי הבנתי

אתם יכולים לשנוא אותי כמה שבא לכם לקלל אותי וכל זה אבל שמתם לב שמה שאתם עושים בעצם נקרא חרם בפורום אבל,חרם אז בסדר אתם שונאים אותי אבל שכולם יתגבשו נגדי?! לא חשבתי שזה יכול להגיע למצב כזה!!!!!!!!! ואני כבר ביקשתי סליחה וההודעה הזאת כבר ישנה אבל אתם ממשיכים בשלכם אז אוקי שיהיה לכם בכיף!! ושתדעו שאם הייתם במקומי הייתם מרגישים רע ועצוב אז אוקי "תודה" לכל מי ש"סלח" לי ואם אני רואה שאתם לא מתחרטים אני לא חוזרת לפה תודה וביי

אני שוטטתי לי בין דפי ה../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

הפורום וו.......בום! ראיתי את זה
הנה היא הכינה לך פעם! כנסיי http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1140&msgid=49334925

ayeltush1

New member
אויש מה ניסגר איתכם ....

למה לנפח כל דבר חחח עשיתם היסטוריה שלמה מצטערים שלא יכלנו להכין לך יכול להיות שבאמת לא ראו משביקשת ולא חייבים לך כלום אולי עם ההית באה בגישה יפה היו עושים לך וחוץ מזה להרבה אין תתוכנה הזאת ואני גם ביקשתי מלא פעמים שיכינו לי חתימות ולא הכינו אבל חפיף מה יש מלא אנשים שאת יכולה לבקש מהם וזה ולא צריך להתסבאס מזה וליכעוס אז יאלה ניגמר ברוש ימצחיקולה חחחחחחחחח מתה עליך

lilo the sexit

New member
תרגיעי ומהר!!!!!!!!!!!!!אבל מהר!!!!

גם אני ביקשתי לפני כמה זמן שיכינו משהו ולא הכינו(אני לא מתכוונת ליומולדת של אחותי לשהו אחר אני מתכוונת!)ואני לא כעסתי!!!ולא אמרתי על זה כלום!!!!!!או.קי?!למה שלא תכיני את?!אני לא יודעת אז נעזרתי פה בכמה חברות!את בכלל כותבת פה?!מישהו פה מכיר אותך!?!?!מעצבנת!צאי מפההההה יאלה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!הריח תיכף ישאר!!

למעלה