רשימת אתרים

avi b

New member
אביזרים

מישהו מוכן לתת לי כתובת של אתר אינטרנט לאביזרים לרכב הנחשק???????? תודה מראש לי שיעזור לי, אני מיואש מרושש ומאושר.

chino

New member
אתרי אינטרנט לחלקי חילוף

להלן שלושת המומלצים, המחירים מאוד זולים יחסית לארץ וכמו כן ניתן להשיג אצלהם חלקים שבארץ רק אפשר לחלום עליהם. מומלץ לברר מחיר סופי כולל משלוח לפני הרכישה (שלא יהיו הפתעות)

avi b

New member
תודה ל CHINO

הרבה תודה על הרישמה של האתרים נדהמתי ממה שראיתי שם, יצא לך כבר להזמין משהו מהאתרים האלו?????

Type34

New member
עוד אתרים

הייתי רוצה להוסיף לרשימה עוד כמה אתרים (חלק מהכתובות מצורפות להודעה הבאה): aircooled.net - אתר מצויין שממנו הזמנתי כבר המון חלקים Rocky Mountain Motorworks - עוד אתר שיש לו הכל, אבל שעוד לא הזמנתי ממנו שום דבר. אני מתכוון להזמין ממנו בקרוב כבל ספידומטר + שני האטמים שלו, אז נראה איך הם. Custom Speed Parts - אתר גרמני שיש לו כל מה שאפשר להעלות על הדעת. להזהר כי המשלוח מגרמניה יכול להיות מאוד יקר. לבעלי Type 3: האתר Type Three Detectives הוא טוב, אבל יקר מאוד לבעלי קרמו גיה: אתר אחד מעולה: KGP&R עדיף לבקש מהם קטלוג מודפס.

vq55205

New member
משלוח מגרמניה

אל תגיד לי שהמשלוח מגרמניה יקר יותר מהמשלוח מארה"ב מהתרשמות ראשונית נראה לי שהמחירים בארה"ב יותר זולים , אז מבחינת כדאיות איפה אנחנו עומדים מה אתה אומר?

Type34

New member
משלוח מגרמניה

הוא כנראה כן יותר יקר ממשלוח מארה"ב, לפחות בשביל חבילות קטנות. לעומת זאת חבילות גדולות כנראה עולות פחות מגרמניה מאשר מארה"ב. החיים שלך כבעל חיפושית הם יותר קלים משלי, כי לי אין ברירה אלא לקנות חלקים רבים מגרמניה, כי רק שם אפשר להשיג אותם באיכות טובה ובמחיר סביר. בכל מקרה, יש להזהר ממחירים יותר מדי נמוכים, כי יש המון זבל. לאתר aircooled.net יש מוניטין של חברה שמוכרת חלקים טובים במחירים סבירים. דרך אגב, הכי הרבה שאני שילמתי על משלוח מארה"ב הוא $43 על דינמו Type 3משופץ ששקל 7 ק"ג. היה שווה כי הפריט עצמו היה זול מאוד. מגרמניה הבאתי סט שלם של מושבים לאוטו שלי, ששקלו בסביבות 60 ק"ג, וזה עלה 180 אירו, בשלוש חבילות נפרדות. שני אלה כמובן נשלחו בדואר ים.

vq55205

New member
משלוח בדרך הים

לפי נסיוני המשלוחים מארה"ב מבוצעים רובם ככולם באמצעות UPS בדרך האויר בלבד.האם המשלוח בדרך הים מבוצע ע"י החברה המוכרת או ששלחו לך את הפריטים האלה באופן פרטי

Type34

New member
משלוחים

אני תמיד מבקש שישלחו בדואר (USPS), או בים או באויר, בהתאם לעלות. חלק מהדברים שקניתי נקנו מאנשים פרטיים ב-ebay וחלק מחברות כמו aircooled.net ו-KGP&R.

© DrorZi

New member
רשימת אתרים

בקישורי הפורום נעשתה רשימת קישורים של כל האתרים לחלקים שהעלתם אם אתם רוצים להוסיף עוד שרשרו לפה אתרים ונוסיף אותם
דרור זי.

למעלה