רשימת המשאלות לשנת 2018

Roei152

Well-known member
מנהל
רשימת המשאלות לשנת 2018 לאור כל התלונות שהעפנו בשנה שעברה על הסדרות השונות ,חשבתי שנעשה פעילות נחמדה : רשימת משאלות שהרעיון שלה מבוסס על רשימת המשאלות שהילדים כותבים כל שנה בכריסימס , נכון שאנחנו רחוקים מהחג הזה שנות אור (אם מישהו נפגע כי הוא קשור איכשהו לחג המולד , סליחה..)
אז הנה רשימת המשאלות שלי
1. או בוי תחזור , אפילו היום אם אפשר בבקשה!!!!
2. בחממה , היילי תבחר כמו ללי , דניאל אך ורק דניאל..
3. שלילה תקבל תפקיד משמועתי ויותר טוב בעונה השנייה כפיצוי על העוגמת נפש שהיא לא מגנא בכת הכדברות ..
4 שכונה , בבקשה תהיי טובה בעונה השלישית , שאם זו העונה האחרונה , ויש סיכוי ממאוד גדול שכן , לפחות נסיים את הסדרה עם טעם מתוק בפה ..
5 כדי ששכונה תהיה טובה , צריך שאודי ואגם יסיימו ביחד , אז נבקש גם את זה , וגם לירון ורחלי , אף על פי שהסיכויים לטובתם ..
מוזמנים לההוסיף משאחללות...

לא מסכים עם 2!!!!!!!!!!!
ומוסיף לזה משאלה שלי: שליטמן ייפול השנה!!!!! הוא והחברים שלו, תום-שחר והג'וק (שיחזור להיות חנון נחמד, מוטב עם מוריה).
&nbsp
ותודה על אודי ואגם, ועל לילה.
&nbsp
ומאחל לי שאני שוב אגיע להשקות, ואפגוש שם את אביה שלי, שנוכל להמשיך מאיפה שעצרנו.

dar dahan

Member
המשאלות שלי
1. שהעונה השלישית של שכונה תהיה טובה מהעונה השלישית של השמינייה ומהעונה השנייה של האי ושל החממה.
&nbsp
2. שאודי ומיטל יהיו ביחד ואם לא אז שמיטל תהיה שלי

&nbsp
3. שאו בוי יחזרו עכשיו.
&nbsp
4. שהחצי השני של נעלמים 2 יהיה מושלם כמו החצי הראשון וכמו העונה הראשונה.
&nbsp
5. שבחממה אמריקה מקס וג'קי יהיו ביחד ושאמה תהיה איתי במידה ומיטל תהיה עם אודי

dorin1902

New member
מההה העונה השנייה של האי הייתה מושלמת העונה השלישית היא הדפקט בסיפור.

Roei152

Well-known member
מנהל
דר מתכוון
שהעונה השנייה הייתה טובה דווקא ...
הוא מיין את העונות הטובות של גיורא..

dar dahan

Member
הכוונה שלי הייתה ש
העונה השלישית של השכונה תהיה טובה יותר משלוש העונות הכי טובות שגיורא יצר בסדרות שלו, עונה 2 של האי ועונה 2 של החממה ועונה 3 של השמיניה, אם זה יקרה זאת תהיה עונה מעבר למושלמת.
&nbsp

למעלה