רשימת המשתתפים במירוץ אל התואר הנחשק !

GossipKid

New member
הבהרה.

כל מי ששלח תגובה במסרים, שיכתוב "שלחתי" גם בשרשור. אחרת התשובה לא תתקבל! וכל עוד לא שלחתם בשרשור אתם יכולים לשנות את התשובות שלכם אם אתם לא בטוחים, לאחר מכן כבר לא. *בעוד שעתיים יעלה אתגר החסינות המהיר*

GossipKid

New member
../images/Emo62.gif אתגר החסינות-האתגר המהיר ../images/Emo62.gif

שלום לכולם ! הגעתם לאתגר החסינות...
יש לכם 3 שעות בלבד על מנת לענות על האתגר המהיר, שמבטיח לכם חסינות בשלב הבא בתחרות אשר יתקיים (מחר)... שאלות האתגר- יתמקדו בשחקנים: 1. מה שמו המלא של השחקן שמגלם את גבריאל בסדרה, ומה שמו המלא של גבריאל הדמות? (חובה-באנגלית!) 2. באילו עוד מקומות (סרטים, סדרות וכדומה) הופיע השחקן? לפחות מקום אחד-לא יותר. שאלת הרשות-לנקודות האקסטרה(לא חובה): 3. תמצאו כמה שיותר מידע, תמונות וכתבות על השחקן. **שאלה יחסית קלה לעומת השאלה הקודמת. בהצלחה

TetiBETTY

New member
הייתי בחתונה רחוק רחוק מהבית..

יצאתי ב 18 וחזרתי עכשיו
לא פייר

GossipKid

New member
מוזר מאוד...

שלחו לי רק 7 אנשים מתוך 13 את התשובה! ולמרות ששאר המשתתפים קיבלו סמסורים שהזכירו להם לענות, אני אתן עוד 24 שעות :-S אי אפשר להדיח את כולם...

GossipKid

New member
הודעה על הפסקת התחרות.

לאור חוסר ההשקעה המזעזע (גם לאחר 3 ימים +) ואי- השתתפות של חלק גדול מהמשתתפים, לא ראיתי טעם להמשיך בתחרות וחבל! זה היה יכול להיות נורא מעניין, גם לראות, גם להשתתף, הכנתי הפתעות... אז תדעו שפספסתם! ולהלן, הזוכה, שלפי דעתי מגיע לו הפרס: Shexy Peanut תשובה לשלב הראשון 16/08/2009 15:17:07 שם אספן האומנות הוא: Alan Levy הוא הופיע בפרק Seder Anything בעונה בשנייה בארוחת סדר פסח שאירגנה אלינור. תשובה מלאה ונכונה והיחידה שהייתה נכונה!!! אז היא זוכה בתואר "האחת שיודעת" ובמידה ומנהלת הפורום תסכים גם בפרס... (היות ולא הייתה תחרות מלאה) אז אולי בפעם הבאה... אולי.

למעלה