שאלה, אולי אנשי קבע ידעו

Herziger189

New member
שאלה, אולי אנשי קבע ידעו ../images/Emo13.gif

הסיטאוציה המסובכת שלי היא כזו: התגייסתי בנובמבר 2003. לפני חצי שנה נפצעתי בברך, ולפני חודש עשיתי ניתוח שהוביל לועדה רפואית, אתמול, שקבעה לי פרופיל 24 שמני לחצי שנה. אני רוצה להתנדב לצה"ל במקום לצאת לחצי שנה מהצבא. השאלה שלי כזו: אני לא רוצה למלא תפקיד מזכירותי/פקידותי או איך שלא תקראו לזה. אני אפילו שוקל לצאת לקצונה ואם זה בגדר ה"לא נהוג" לחיילים מסיטואציה כמו שלי, אני גם אשקול לעשות להלחם בנידון. בפורום "התנדבות לצה"ל" אף אחד לא יכל לענות על השאלה הזו, אז חשבתי להעלות אותה כאן. כל פיסת מידע או עצה תוכל לעזור לי. תודה, יובל

מ ס ט י ק

New member
שלום יובל...

אני ממליצה לך להפנות את הבקשה לגוף שאחראי על התנדבות לצה"ל (אני לא זוכרת כרגע את שמו לצערי). אני חושבת שלעוד פרטים פורום סדירים יוכלו לעזור לך.

Lanni

New member
פורום התנדבות לצה"ל..

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1177 לא יזיק גם ל-"siv2311" שד"א כבר השתחררה לפני כמה חודשים

Lanni

New member
נכון. חשבתי שהפנת אותו לפורום

התנדבות לצה"ל

Herziger189

New member
תודה לכם

בכל אופן, אני הולך לזרום עם ההתנדבות. באשר למה שיהיה, נלך לאן שהרוח תיקח אותנו
תודה!

Leibovitz

New member
אני מאמין שקצין/ת כוח אדם ביחידתך

יוכל להדריך לגורם אליו אתה יכול לפנות בבקשה לשקול מחדש את מעמדך בצבא. אם הברך שלך כיום לא מפריעה לך לתפקד רגיל (אולי רק במאמצים - קרבי או קורס קצינים - היא יכולה להפגע), סביר ביותר שיוכלו להשאירך בשירות ותוכל להפנות בקשה למסלול קצונה באופן רגיל בהמשך הדרך. למיטב ידיעתי פגיעת ברך, ובמידה ואתה עדיין מתפקד רגיל, אינה מחסום לקצונת קציני מטה. בינתיים אני משוכנע שרק אתה מכיר את מצבך הכי טוב וכדי שתתחיל בהליכים כמה שיותר מוקדם. פנה לק. כ"א ובתקווה שהוא/היא יהיו פתוחים ומבינים שרוצים רק בהמשך שירותך.

Herziger189

New member
תודה

בינתיים הקש"ל של היחידה שלי לא כ"כ יכול לעזור לי כי אני רחוק מלהיות שייך לגדוד שלי כרגע. אני מסופח לר"מ 2 אחרי שתחתמתי על התנדבות להמשך טיפול רפואי ע"י הצבא למשך ה-30 יום הבאים... ככה שבתום 30 הימים האלה אני הולך למדור משתחררים בבקו"ם. מצד אחד יש לי אפשרות לצאת מהצבא לכמה חודשים. מצד שני ההתנדבות. זו הסיבה שאני כ"כ מודאג. אני על פרופיל 24 כרגע :\ תודה בכל מקרה

למעלה