שאלה אחרונה

את יודעת ש...

אני לא כותבת פה. מאותה הסיבה שאת לא כותבת שם. אני לא יכולה לכתוב באותו המקום שיש בו מישהו שאני אוהבת. "אהבה זה הסם הכי מוזר, הוא נהיה נורא כשלוקחים אותו לבד"

אני יודעת

יקירתי אני יודעת. התחלפנו. התנתקנו. עכשיו את ואני זה אהבה אסורה. אבל אל תתני לו להחזיר אותי. ואני אחזור רק אלייך אהובה. תחזיקי מעמד. אוהבת אותך.

dandan33

New member
אוף איתכן

אבל זה לפחות מרגיע אותי כי אם אני כותב כאן ושם זה אומר ששתיכן לא אוהבות אותי וכך סבבה לי...:)))

חופשי

אפשר להתאהב בך. רק שהוא לא ישחרר לי את הלב. וסביר להניח שגם אני לא אצליח לשחרר את הלב בחמישים השנים הבאות. אז תמשיך להיות מקסים כמו שקלטתי אותך ותפסיק להזמין אותי לשם. יודעת על מה ויתרתי. יודעת שכל החברים שלי שם. אוהבת אותם. כולם חסרים לי. אבל אין לי ברירה. הבעייה היא שמתחת למילים התמימות לכאורה נכתבים מסרים שרק אני מבינה וזאת התעללות בלתי פוסקת. ואם עלי להישאר בלי חברים. בשביל לשרוד עוד יום בחיים האלה. אז זה מה שיהיה.

dandan33

New member
חופשי

לא אזמין יותר. כי אולי גם אני ארצה שלא יזמינו אותי יותר. אבל דבר אחד בטוח . בקצב שלך קשה יהיה לעמוד . בכל אופן בכתיבה כאן.

תהרגו אותי אם אני מבינה מה הולך פה.

אין לי שמץ של מושג מי נגד מי בפורום הזה.. מי אוהב את מי? מי חושק במי? מי מתכוון למי כשהוא כותב? יוהו.. עד כדי כך אני דפוקה? או תמימה? יוהו.. מליון שאלות.. יש למישהו תשובות? sky

אז ככה: הוא והיא כתבו "שם" ואז הם

נפרדו. הוא ממשיך לכתוב "שם". היא לא יודעת אם להמשיך לכתוב "שם" ובגלל זה כותבת "כאן".האחרת כתבה "כאן" ובגלל שגם הוא כותב "כאן" היא עברה ל"שם". קאפיש?

וואוו שוחרת, את טובה...

אבל לא עד כדי כך טובה
אין קשר בין, הוא והיא והיא... כולם חברים שתומכים אחד בשני, זה הכל. בעצם, חשבתי שזה הכל.. ונשבר לי הלב, בגלל שהחברים שלי, לא איתי יותר. נשארתי בלי מאהבים, בלי חברים, בלי אף אחד לתמיכה... אבל... זה בסדר, לא אפתח כאן שירשורים בקצב, אני כבר עברתי מספיק בחיים שלי, כדי לדעת שהחיים האלה, לא יהיו, כמו שאף פעם לא היו.. קלים.

אלוהים אדירים.

מה עשיתי עכשיו? אמרתי שאני אוהבת? אסור? עדיף שלא אוהב? שלא יהיה אכפת לי?
זה בסדר, אשאר לבד. תהנו לכם...

בחיי את צודקת...

נמאס לי. אחת הסיבות שהתחתנתי, זה כדי שאפסיק לאהוב, ולהתאכזב, לאהוב, להתאכזב.. עוד פגישה, ועוד פגישה, והאם הוא ימצא חן בעיניי.. האם אמצא חן בעיניו? כל המתח הזה... אז זהו, התחתנתי. יש לי אותו, לו יש אותי, יש לנו אחד את השניה. אבל... מסתבר שלא נגמרה הסאגה... ממשיכים לאהוב, להתאכזב, לאהוב, להתאכזב.. אה, וכמובן, גם לאכזב ! עד מתי? איפה התובנות שלך עכשיו? הא, לייל?

חיפשת תובנות

שאלת עד מתי. אדם ממשיך להסתובב באותם מעגלים של אושר וכאב רק עד שהוא מחליט שדי. וזה לא מספיק. יש סיבה שהוא סובב באותו מעגל שוב ושוב. היקום ישלח לו את אותו הקשר בדיוק עד שאותו אדם יעשה עם זה איזושהי עבודה שלשמה הוא נועד. יש אנשים שנולדים ומתים ללא הבנה של אותה הטעות. למי שמאמין בגילגול נשמות הרי שלדעתי הוא ימשיך ויחזור לקבל את אותו מעגל עד לתיקון המיוחל. מנת חלקנו בסבל היא הזדמנות לתיקון. מה אנחנו עושים איתו תלוי רק בנו. מספיק תובנה בשביל יום אחד אהובתי?

לא, למעשה...

אני מתגעגעת לכל התובנות שלך. אנשים כאן לא יודעים שכשאת לא במשבר, את בסדר, אפילו די נורמלית
וכל עיצה שלך, שווה זהב. וקשה לי לתפקד בלי לשאול אותך, בלי לדעת מה לעשות הלאה.. אני אבודה בלעדייך.
קדימה תתגברי מהר... אוהבת.

טוב..אני מתייאשת

יש לי רק שאלה אחת.. מה זה שם? זה בלוג? זה פורום? זה מקום אמיתי? וירטואלי? אתם מדברים סודות בחברה וזה לא יפה! דןדן, חשבתי שאנחנו חברים...

../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif אני לא אעמוד בשברון לב

נוסף..מספיק מה שקרה שלשום..

למעלה