שאלה בנושא אפילפסיה !!!

ufo11

New member
אממ... טוב אני מניח שהרעיון של רופא

משפחה לא קיים אצלי כי פשוט אחרי ההתקף הראשון הובהלתי לבי"ח וכבר שם עשיתי את הבדיקה הזו.. רק שעשו אותה בצורה גרועה ושם הייתי "בסדר". כמובן במצבים כאלה הולכים להתייעצות שניה, ואז עשיתי בדיקה נוספת שזיהתה את ההתפרקויות החשמליות.

qt1

New member
ufo11 מה לא היה בסדר בבדיקות../images/Emo35.gif

למה כוונתך כשאתה כותב "רק שעשו אותה בצורה גרועה ושם הייתי "בסדר"." יצאת משם בלי בדיקת EEG ובלי טיפול תרופתי? מהו מצבך היום? חיבוק

ufo11

New member
יצאתי עם בדיקת E.E.G שלפי נויולוגית

אחרת שהלכתי אליה אח"כ להתייעצות, התבררה כלא טובה.. אני לא יודע להסביר מה היה לא טוב בה. את זה הרופאה שלי יכולה להגיד מה הבעיה. והכוונה ב"בסדר" זה לא חולה במחלה:)

ufo11

New member
עד כה. אני צריך לעשות בדיקה..כי גם

החלפתי את התרופה וגם כי הרבה זמן כבר לא עשיתי.

qt1

New member
../images/Emo57.gif נשמע טוב מאוד../images/Emo70.gif

אני לא יודעת כמה זמן אתה בלי התקפים אבל אני מאוד מאוד מקווה שהצלחת להגיע לאיזון. מעניין מה יהיה בבדיקות... חיבוק

qt1

New member
RoyceGracie בת כמה היא?

יש סיבה לכך שהיא לא כותבת כאן? , בעקרון כפי שכתבו לך היא צריכה להבדק, ישנה בדיקה פשוטה שיכולה לתת מענה לכל שאלותיה/ך , ה EEG , אבל לשם כך היא תצטרך לפנות לרופא המטפל ורק אח"כ היא תדע מה קורה איתה. ישנם כל מיני סוגים של התקפים , לא כל התקף הוא התקף של איבוד הכרה ,ישנם התקפים בהם רק הידיים קופצות ויש מעין ניתוק של כמה שניות או אפילו פחות מזה מהסובבים , צריך לבדוק מה קורה איתה ויפה שעה אחת קודם. יש סיבה לכך שהיא לא פנתה עדייןלרופא המשפחה? כמה זמן היא סובלת מהתופעות אותן אתה מתאר? נסה לשתף אנחנו כאן...

RoyceGracie

New member
היא בת 16 וחצי....

היא לא עושה מזה ביג דיל. היא אומרת שזה שטויות, ושזה לא משהו שמפריע לה ממש........ היא לא תלך להבדק בחיים... (שוב אני אומר. היא לא רועדת. רק נכנסת לטרנסים)

qt1

New member
רצונה - כבודה../images/Emo70.gif

אולי כדאי שתמליץ לה להכנס לכאן ולקרוא את מכתב הפתיחה , אתה גם יכול להכנס לאתרים של אי"ל ושל אפי ולהראות לה מה כתוב. אבל שוב, בסופו של יום - רצונה הוא כבודה ואני על כל פנים , מכבדת!!! חיבוק וכל הכבוד לך... אתה חבר נהדר

ufo11

New member
סליחה שאני מתערב, אבל אולי בשביל

השקט הנפשי, לא כדאי להבדק רק בשביל לשלול את הרעיון?

qt1

New member
ufo11 יקירי ../images/Emo24.gif

אי-אפשר להכריח... אני מבינה את מה שאתה כותב , ומצד שני מבינה את הרצון בהדחקה של אנשים מסוימים. לא קל להתמודד וחייבים , פשוט חייבים לתת לזמן לעשות את שלו, ישנם אנשים שלא מסוגלים לשוחח על האפילפסיה ואחרים מתארים את תחושותיהם בחופשיות , זה גם עניין של סביבה ואופי ועוד פרמטרים שעליהם בוודאי נרחיב בהמשך הדיונים שלנו כאן. שיהיה חג הכי שמח

ufo11

New member
חס וחלילה להכריח! זו ממש לא הייתה

הכוונה בדבריי.. זו הייתה עצה שאפשר לקבל/לא לקבל אותה... ממש לא להכריח

qt1

New member
hey sexy lady ברוכה הבאה../images/Emo23.gif

צר לי על שלא הייתי ליד מחשב בימים בהם הפורום נפתח, קבלי גם את את התנצלותי... אני מבינה מהודעתך שהיה לך התקף בעבודה והתגובות היו קשות מצד החברים לעבודה , את שואלת איך אפשר לעזור אחרי התקף או בזמן התקף? נראה לי שהתבלבלת כשכתבת "אחרי" והתכוונת ל: "בזמן" אנא , תקני אותי במידה ואני טועה. אל הפורום שלנו יצורף בימים הקרובים מאוד אתר של אי"ל , הארגון הישראלי לאפילפיה ובו יהיו תשובות לשאלות כמו זו ששאלת וגם איורים ,בינתיים עובדים על סיומו של האתר
, כמו כן הדברים רצו כל-כך מהר , אנחנו נעזר במומחי איכילוב , אני פשוט לא הספקתי ליצור קשר עם כולם היה לי מעט זמן והמלאכה בהחלט מרובה! את יודעת מתי את לפני התקף או שאין לך אזהרות?(שאלת בחירה
) על כל פנים , שוב ברוכה הבאה והתנצלותי הכנה. חג פורים שמח חיבוק

qt1

New member
RoyceGracie יש תגובות בהמשך

השרשור חיבוק..................................

...אז אני אענה ברשותך...

אני בכל זאת מציע ללכת לא לרופא המשפחה אלא לנוירולוג המומחה באפילפסיה. אני יכול להמליץ על השירות והמרפאה לאפילפסיה בראשות פרופ' מירי נויפלד במרכז הרפואי תל-אביב, ביה"ח איכילוב. רפואה שלימה, ד"ר שאול נבון מנהל קהילת מחלה גופנית-תמיכה רגשית קישור

qt1

New member
היי ברוך הבא RoyceGracie ../images/Emo149.gif

חג שמח... אני מתנצלת , לא הייתי ליד מחשב ולכן לא השבתי לשאלתך , אני מצטרפת לדבריו של ד"ר שאול נבון כמובן מעבר לכך, חשוב לי לציין את הערכתי האישית כלפיך , אני רואה כמה הידידה שלך חשובה לך
אתה יותר ממוזמן להישאר איתנו ואם לא קשה לך להראות את הפורום לידידה היקרה שלך אנחנו כאן גם בשבילה כמובן. קבל ח"ח. חג שמח

qt1

New member
../images/Emo51.gif לד"ר שאול נבון ../images/Emo45.gif

וחג פורים שמח
כמובן שנשמח אם תישאר איתנו וטוב לדעת שאתה בסביבה...

למעלה