שאלה בעיקר לעו"ד פנדריך בהמשך לדף 4

מצב
הנושא נעול.

avikuki

New member

שלום. ב-07.05.02 שאלתי שאלות בנוגע להסכם-גרושין שקיבל תוקף פס"ד מיום 01.05.02 שלפיו ביום הגט שיתבצע "ללא דיחוי" על האשה לשלם לבעל 70,000 $ לפי שער יציג של יום 01.05.02. ב-20.5.02 נפתח תיק סידור גטין בביה"ד הרבני. אולם עד כה לא קיבלתי תאריך לגט. שער הדולר מאמיר בכל יום. לפי עצתך הגשתי שאלות הבהרה לשופט וכן בקשה לסעד של הצמדה ורבית וסעדים נוספים. תשובת השופט: פס"ד מדבר בעד עצמו ואין מקום לשאלות הבהרה. (!) שאלה: אילו כלים יש בידי בכדי למנוע את העושק הצפוי לי, היות ובביהמ"ש נאמר, אם כי לא נכתב, כי "ללא דיחוי" הוא כשבועיים ולכל אדם סביר במדינה ברור שביום הגט ה-70,000 $ כבר יהיו שווים הרבה פחות ובינתיים רק אני משלם (מזונות מוגדלים לפי פס"ד) ואילו האשה גם מחזיקה בפועל בכל הדירה לרבות חלקי-בה ואין ביכולתי להפיק ממנו שקל. והאם ניתן עדיין או צריך או כדאי לערער על פסה"ד וכיצד יש לעשות זאת, באם אין הליך פשוט יותר לעשות? האם ניתן רק לבקש לתקן את פסה"ד בנקודות מסויימות בו בלבד (כגון זה שאני רוצה לייצג את עצמי בטאבו ובלשכת מיסוי מקרקעין ולא לייפות את כוחו של ב"כ האשה אשר נלחם בי לטובת אשתי (והאם עלי לשלם שכ"ט לב"כ האשה במידה ועלי ליפות את כוחו? (כזכור, אני איני מיוצג ע"י עו"ד)) ? אודה על תשובות מלאות ל-3 השאלות הנ"ל. בתודה ובכבוד רב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה