שאלה בעניין עגלות קצת ארוך...

לוליLuli

New member
לנו יש את דגם:אלסקה,של ד"ר בייבי

ואנחנו מאוד מאוד מרוצים . קלה נוחה מתקפלת ונפתחת בקלות מצבי שכיבה נוחים רצועות קשירה (ל..בבוא הזמן) ריפוד נשלף גגון שמותאם גם לקיץ -אפשר לפרק וגם עם אפשרות הצללה נגד שמש,וגם חורף -ניתן לסגור כיסוי חורף סל מאוד גדול למטה גלגלים נוחים ,אפשרות לנעול וגם שיסתובבו. אפשרות לשים את הסל קל על העגלה והסלקל(כסא הבטיחות) מגיע עם בסיס. אנחנו קנינו בבייבי-קלאב בפתח תקווה לפני חודש וחצי כשמאיה נולדה ,הגענו לקחת דגם אחר ובסוף לקחנו את הדגם הזה -ומאוד מרוצים וזה גם היה במבצע באתו הזמן -עלה לנו 900 ש"ח -העגלה כולל הסלקל עם הבסיס-שווה בהחלט. על עניין הידית עוברת אני יכולה לומר שאני פחות ממליצה=אני יודעת שיש הורים שלא מוכנים לוותר על זה ... אבל זה ידוע ,וכל מוכר ישר יודה בכך שידית עוברת בעגלה זה בד"כ מתכון ליותר בעיות עם הבסיס של העגלה . ולדעתי ניתן להתסדר בלי זה . בכל אופן ממליצה על ד"ר בייבי.טובות ולא יקרות . בהצלחה

gaetana

New member
לנו יש את "מטאליק" של ד"ר בייבי,

העגלה ממש טובה: הגגון העובר - זה פשוט גאוני! העבירות מצויינת, הסל ענק, כיפול קל ביד אחת (כשהתינוק יושב לי במנשא) בעיה אחת, שכנראה לא קשורה לדגם או חברה, היא שכבר בגיל חודשיים וחצי הגוזל לא יכול ליישר את הרגליים, אבל הוא אחוזון 90, כך שהוא לא דוגמא.

g i m i n i

New member
זה בדיוק החסרון ששמעתי עליו

והבנתי שהוא קיים רק בדגם עם הגגון שעובר מצד לצד. מה שם הדגם של העגלה שלכם? ליאת

למעלה