שאלה בקשר לפרופילים.

שאלה בקשר לפרופילים.

אני קורא את המאמר הזה במיקרוסופט. ויש משהו שאני לא מבין, כאשר משתמש חדש נכנס במחשב (winnt4) ספריית default user מועתקת לספריה על שם המשתמש ושם נשמרים השינויים שהמשתמש עושה, ברור עד כאן. במאמר הם מסבירים איך ליצור default user שיושב בnetlogon שבpdc כדי להפיץ לכל המשתמשים פרופיל ששונה מראש, מצוין! אבל מה שהם לא אומרים זה איך אני מכוון את הworkstation שתקח את ספריית הdefault user מהnetlogon?! הם מתייחסים אל זה כאילו זה אוטומטי! !? אגב אם אני אמחוק ספריית הdefault user מהws ואנסה להכנס עם משתמש חדש/שלא נכנס בעבר למחשב הזה הוא יבצע לי loop ויחזור למסך log on . אז מה לא הבנתי?. Rיקש - המחפש תשובה במרחבי הNet

antidot

New member
לדעתי די ברור

עם השלמת את כל השלבים הLOGON SERVER יחפש בשיתוף NETLOGON את הפרופייל הדפולטי במקום לחפש לוקלית. Antid0t

מה!?

למה אני צריך שהLOGON SERVER יחפש את הפרופיל? זה הWS שמייצר פרופיל. השלבים שהם מתארים הם שלבים רגילים של העתקת פרופיל למיקום שונה במקרה הזה לNETLOGON (אחרי שעשית קצת TWEAKינג עם הDAT) כאשר אני יעלה עם WS ואכנס לDOMAIN עם יוזר חדש הוא יקח (כמו תמיד) כתבנית ליוזר החדש את ספריית DEFAULT USER שנמצאת בwinnt\profiles (בWS) איך אני גורם לו לקחת את ספריית DEFAULT USER מהNETLOGON? Rיקש. - שמרגיש שלא יורדים לסוף דעתו

antidot

New member
תשלים את כל השלבים

ותראה שהפרופייל מגיע מNETLOGON. מה זאת אומרת: "למה אני צריך שהLOGON SERVER יחפש.." ? אותו PDC או BDC אחראי על הדברים האלה והוא מחליט מה מגיע מאיפה... Antid0t

למעלה