שאלה/דיון סיפתח לפורום

ayala26

New member
שלנו ביום הארוך בשנה

21 ביוני. ואנחנו מגיעים ארצה ב-10 או 11 ביוני. שבועיים לפני כדי להתרגל לחום לפני האירוע
אני מקווה שלא נתעלף מחום לפני האירוע

ronnl

New member
../images/Emo12.gif

ככה ? אוקיי ה10 יוצא היום הולדת שלי וה21 זה יום הנישואין של בת דודתי נו איזה תאריכים ובחום של יוני לא יודע אם אני מקנא בכם

ronnl

New member
יו

איזה טמטום א ל ו ה ים את האמת אין לנו טונה כסף אבל אני אף פעם לא אהיה חסכן או קמצן שונא קמצנות או חסכנות בעיקר יתר יש כסף? למה שלא נהנה ממנו ונבזבז קצת? GEEEEZ

מלפפiן

New member
../images/Emo45.gif ואני חייבת להוסיף עוד משהו,

רמת הקמצנות פה עולה ככל שלאנשים יש יותר כסף, או במילים אחרות, ככל שהבית יותר גדול, רוב הסיכויים שלא תקבל שם כלום לאכול בתור אורח...

Alleycat74

New member
לא תמיד.. פה בארץ לא כ"כ נתקלתי

בזה... אני מכירה כמה משפחות ששפר עליהן מזלן מבחינה כלכלית והם מאוד נדיבים...

ayala26

New member
מהסיפורים שלכם נראה לי

שנפלתי על חמות מזהב. היא כל הזמן רק קונה לנו.. ומאכילה אותנו. לא מוכנה לקבל כסף בחזרה (ואני מתכוונת לכך שכמעט כל סוף שבוע היא קונה ומבשלת לנו וגם קונה דברים וכמובן לנכד) עד שמדי פעם אנחנו מכניסים לה בסתר כסף לחשבון (ואז היא מתעצבנת..)

Alleycat74

New member
אז זהו שזה מה שבעצם רציתי לדעת

מי פה החריג? האם חמותך... או חמותי.... נראה לי יותר ויותר שבאמת היה לך מזל גדול

ronnl

New member
עוד קטע מפגר לחלוטין

ודלק לא עולה כסף? היא את האמת שילמה הרבה יותר מה57 יורו כי היא נסעה חצי שעה באוטו
לפעמים הולנדים ממש מצחיקים אותי בקטעים האלה

ronnl

New member
אם אני אתחיל להגיד

את מה שיש לי לומר בנידון אני לא בטוח אם אני אוכל לגמור את הדיון הזה בשלום

Fair game

New member
הולנדים כאלה קמצנים??

ולי אמרו שפרסים ותימנים קמצנים :)

sheepii

New member
אני חושבת שהתמזל מזלי

עם ההורים של טום (לפחות משהו אחד!!) .הם מאוד מאוד נדיבים ומאוד חמים.. לפעמים יותר מידי תקועים לנו ב*** אבל טום רגיל לזה, אני לא ... המשפחה שלי אף פעם לא חגגה חגים ביחד,אף פעם לא היה לנו בבית ארוחות חג או ימי שישי,ההורים שלי גרושים ושנים לא מסתדרים... וההורים של טום כל הזמן מחפשים לעטוף ,להעניק,,,, עוזרים לנו המון בקניות ... ההורים שלו פנסיונרים,אנשים צנועים שבאמת אין להם הרבה ... ...

made in holland

New member
תשמעי, אני בתור הולנדי..

לגמרי בשוק, נכון שיש הבדל תרבותי ויש דברים שבהולנד מקובלים ושונים מפה אבל הסיפור שלך אובר כל אבל כל גבול אני פשות........... אין לי מילים

Alleycat74

New member
אז זהו שגם אחותו כזאת

והדודים והבני דודים - והחברות של אמא שלו כאלה בדיוק...מתנהגות אותו דבר לילדים שלהן אז בגלל זה זה מתחיל להיראות לי.... אפס לא כל כך "חריג"...

sheepii

New member
נראה לי שהמשפחה של טום

דיי חריגה בנוף ההולנדי... או שלא.

yaelli10

New member
בת כמה חמתך?

תראי, הולנדים בדורה הם די חסכניים, על אף שיש להם כסף הם חוסכים פרוטה לפרוטה. ככה זה, הדור ההוא של המלחמה ההיא. דוגמא מהמשפחה - ביום ההולדת של בתי חמי קנה לה מתנה בשווי 5 יורו, וכשהתוספת שלנו נולד - הוא לא קנה לו מאום. אני יודעת עם מי יש לי עסק, לכן אני גם לא מתאכזבת. ככה זה ולא אחרת. באשר לדור שלנו - הם לא יתקמצנו ובבוודאי כשמדובר בחופשה אז הם יוציאו גם יוציאו.

ronnl

New member
../images/Emo2.gif

קודם כל טוב לראות אותך
שנית מה??????????הסבא לא קנה דבר לנכד שלו? וקנה לנכדה מתנה ב5 €? איכס! סליחה שאני אומר את זה אבל זה מגעיל! מילא אם לא היה להם כסף אבל ...

למעלה