שאלה חשובה לגבי הסרת שיער

joni52

New member
שאלה חשובה לגבי הסרת שיער

אני בחור בן 28 התחלתי להסיר שיער מאזור הגב לפני כמה שנים ומידי כמה חודשים 4 חודשים (לפעמים יותר) אני עושה טיפול התחילו לי את הטיפול עם לייט שייר ואז אחרי כמה טיפולים עברו לאלכסנדריט בתחילת הדרך אמרו לי אפילו התחייבו שמה שישאר לי על הגב אחרי משהו כמו 10 טיפולים זה רק שיער פלומטי שלא יראו אני אחרי יותר מ 10 טיפולים קרוב יותר ל 20 טיפולים ולא רק שלא ירדה לי כמות השיער אלא עלתה כמות השיער ואפילו התחילה להופיע על הכתפיים מה שלא היה לי לפני הם עדיין מעונינים להמשיך לטפל ואומרים שזה בסוף יעבוד אני קצת סקפטי ודי מאוכזב מהמצב מה אני אמור לעשות? למה גודל לי עוד שיער? האם יש דרך טובה ובטוחה יותר להסיר שיער ? דרך אגב אני מטופל בפרפורציה אשמח לתשובה (מתנצל מראש אם זו חפירה)

meyl1

New member
הסרת שיער מאזור הגב

לא ציינת אם כמות השיער גדלה גם בגב. לגבי הכתפיים מנסיוני יכולה להיות בעייה וזה נכון גם לגבי לייזר וגם קרן אור(כל המכשירים). יש השפעה הורמונלית בכתפיים ולכן התוצאות יכולות מאד לאכזב ויש גם מקרים של ריבוי השיער.

joni52

New member
למיטב זכרוני מהשיער שהיה לי

על הגב כן כמות השיער גדלה והתפשטה לגבי הכתפיים וגם לגבי הגב יש פתרון? אני די מתוסכל מהמצב אני חייב לציין שאני יחסית בהיר והשיער שלי יחסית שחור

meyl1

New member
אם יש החמרה

אחרי כל כך הרבה טיפולים כדאי לבדוק למה זה קורה ולא להמשיך אוטומטית, אתה בהיר עם שיער כהה-אלו תנאים אופטימליים ללייזר ולקרן אור IPL לגבי הכתפיים כדאי להפסיק בגלל מה שציינתי בתגובתי הקודמת. על כתפיים אם לא מדובר בהמון שיער אפשר לטפל במחט חשמלית.

שום בחור מסכן..

ממליץ לך לקרוא את השרשור בקישור שאתן לך עכשיו.. http://www.beok.co.il/LongItemForum.aspx?frstrec=183993 אתה לא היחיד חבר שמסכת הפרסומות והשקרים עבדו גם עליו,לייזר להסרת שיער זה הפלופ הגדול ביותר שידעה האנושות.. תיכנס לקישור,ואם יהיו לך שאלות אענה לך שם

זה אחד הקשקושים היותר גדולים ששמעתי בחיי

אין לזה שום ביסוס מדעי... פשוט מקבץ של שטויות הרי ידוע ששיעור זה עניין גנטי /הורמונלי ולא סביבתי ואם אכן התאוריה שלו נכונה אז הרי שמצאנו את הפתרון לאחת הבעיות המהותיות- התקרחות קרחים- צאו בהמוניכם לשמש, אולי יגדלו לכם שערות על הראש מהחום... חחחח

רואים שאת בחורה לא מלומדת

וקשה לך להבין עיקרון פשוט שמוסבר שם.. ברור ששיער זה עניין גנטי הורמונלי,וזה מה שרשום,בשל שנים רבות ללא שמש,גזעים שונים פיתחו שיעור שונה. העור השבדי אינו היה צריך להגן על עצמו מפני השמש,ולכן השערות שלו נשארו בהירות ולא שחורות,שכידוע צבע שחור קולט חום ואור וכך בעצם מגן על האור. שאלת ההתקרחות היא שאלה שאינה קשורה לעניין,הסיבה שאנשים קרחים היא שמספר השיערות שעל ראשם הוא מסויים,וששיערות אלו נושרות מסיבות רבות ומגוונות,אין בדרך כלל דרך להחזיר אותן לצמיחה. זה לא סותר שום דבר מהכתוב. וחוץ מזה מדובר שם על כמה לייזר הוא נוראי ולא מסיר שיער,ובגלל שאת וטיפשות כמוך לא מבינות את זה,אז בסוף אתן יוצאות ממכוני הלייזר מפוצצות בכמויות שיער שגומרות לכן את החיים,פי כמה מונים ממה שנכנסתן.ובנים,הנה אחד דוגמא טובה פה למעלה,לייזר לא מוריד שיער לאף אחד,רק במקרים נדירים.לצערנו רק אפילציה מורידה שיער לתמיד ולחלוטין.שיהיה בהצלחה.

כן אני מודה

קשה לי להבין עקרונות פשוטים שאין להם שום קשר למציאות. אולי תנסה להסביר בעזרת התאוריה שלך איך זה שהיפנים שהם יחסית בהירים בארץ חמה לא שעירים בכלל?? אולי במקום להמציא תאוריות מופרכות כדאי שבאמת תלך ותשכיל, אולי לבסוף עוד תדע על מה אתה מדבר.... ואגב אחותי עשתה לייזר לפני 3 שנים והיא חלקה לגמרי אז אותי בטח שלא תצליח לשכנע.

kushicat1

New member
אביעד

התאוריה שלך על החום ושיער נכונה רק בטווח ארוך. זה בדיוק כמו הקטע שאנשים שחורים באים מאפריקה ולבנים מארצות קרות. קוראים לזה אבולוציה. הרעיון שלייזר פוגע בזקיק הזערה ומשמיד אותה. חום גורם לדנטורציה- הרס חלבונים. אני לא יודעת מאיפה תיאוריית הקונספירציה הזאת, אבל אין לה אחיזה במציאות. מכוני לייזר קיימים כבר מעל 10 שנה. אם הם לא היו עובדים, היינו שומעים על כך. יתכן ואנשים שזה לא עבד להם יש להם בעיות הורמונליות וזה לא כלל גורף. ולפני שתגיד לי שאני לא מלומדת, יש לי תואר שני בביולוגיה. צא ולמד

הסרת שיער

אזור הגב ובמיוחד עליון לעיתים לא מגיב טוב לטיפולי לייזר להסרת שיער במידה ואחרי 20 טיפולים אין תוצאות וזאת בהנחה שהטיפולים בוצעו בצורה מיקצועית אין שוס טעם להמשיך את הטיפול ומומלץ לעבור לאפילציה

joni52

New member
תודה על התגובות

עם כל הצער שבדבר ...כנראה שבאמת אני אנסה לעבור לאפילציה אם זה אפשרי בכלל תודה

למעלה