שאלה חשובה לי לפורום

בועz

New member
שאלה חשובה לי לפורום

בשבוע שעבר הכרתי בחורה באתר הכרויות,

שיחה ראשונה - 4 שעות אל תוך הלילה, היה מאוד כיף וכולי

נפגשתי איתה יומיים אחרי - ביום שישי.
.
הרגשנו שהיה קליק מאוד חזק, הן מהצד שלי והן מהצד שלה,

היא סגורה לגביי, גם אני הייתי סגור אך אמרתי לעצמי שחייבים להיפגש בכדי 'לצאת ידי חובה', אחרי הפגישה השתנה בי משו לגביה, המראה של הפנים שלה:(

לדעתי מה שהכי חשוב ... אמת יושר אכפתיות וכנות, אני לא מבקש הרבה, בכלל לא! .. וכל אלו נמצאים בבחורה הזו... ..

אני בדלמה שקשה לצאת ממנה...

help

תוודה

קליט

New member
יש דחיה?

בעיקרון, אם תבחר לקבל אותה ככה אז היא תהיה משוש חייך, השאלה אם יש דחיה, ואם אתה מעונין לבחור בה. וגם חשוב לברר, לא רק לגביה, אלא גם על המשפחה שלה. אגב, לא כדאי למהר להכריז הכרזות מחייבות

בועz

New member
אז זהו...

אני יודע שהאופי חשוב

ואני מאוד רוצה את מה שיש עכשיו, אכפת לה ממני וכולי..

קליט

New member
זה תלוי מה אתה מרגיש

אולי תתבונן במה שהיא כן מושכת, /תעשה רשימה מה חשוב לך שאהובתך יהיה בה מבחינה חיצונית, אתה עשוי לגלות שיש בה המון, /דבר עם אנשים חכמים על העניין. שוב, אם אתה מסוגל להשלים עם זה אז אתה מסודר, אם לא אז אתה אמור לחפש אחרת,

קליט

New member
מספיק שהיא תמצא חן בעינך

אין מה לחפש יופי מושלם כי בכל מקרה מתרגלים די מהר למראה, ולא כל יום אתה מוצא אישה שבאמת מתאימה לך, אז שים לב מה אתה מרגיש בהמשך

בועz

New member
האופי - מדהים!

והפתיחות גם!

והכל כבר מהשיחה הראשונה

ברור לי שאני יכול למצוא בחורה יפה אך יכול להיות שהיא סתומה

05451

New member
אני גם חושבת ככה

אם זה לא באמת נורא ואין דחייה.. אז תתרגל.
העיקר שהאופי יתאים. שטוב לכם יחד. שיש חיבור. שאתם מבינים ורוצים אחד בשני מבחינה אינטלקטואלית ורגשית. כי ליופי מתרגלים. ובסוף אפילו אוהבים.
לדעתי רמת הקשר והחיבור שלך לבן אדם משפיע על היחס שלך למראה שלו. ללא ספק. אחרת אף אחד לא היה מתחתן. הרי כמה יפים ויפות יש כבר בעולם?
אני לא יודעת אם אני הייתי עומדת במה שאני מכריזה כרגע.. אבל מבחינה רציונלית זה הכי נשמע לי.

בועz

New member
מה זאת אומרת

'' אני הייתי עומדת במה שאני מכריזה כרגע.''

בועz

New member
אני יודע שהאופי זה הדבר הכי טוב שיש!

כמובן אם יש התאמה!

05451

New member
אז אם אתה מאמין בזה,

לך על זה.
שיהיה בהמון הצלחה

בועz

New member
תודה רבה!

אגב, את מאמינה באהבה במבט ראשון? ומשיחה ראשונה?

לדעתך יש אצלך אפשרות שמשיחה ראשונה כבר כביכול הכל סגור?
כמובן שנפגשים,

05451

New member
לא. אני לא בן אדם רומנטי.

אבל זה משתנה מאדם לאדם. עניין שלא אופי.
אני מאמינה בנישואים מתוך שיקולים רגשיים ורציונליים גם יחד. כמובן שלא שיקולים שכליים בלבד. חובה שיהיה רגש בסיפור.
ז"א ברגע שיש התאמה מבחינה אינטלקטואלית, השקפתית, ובנוסף חיבור רגשי אז למה לא? השילוב המנצח.

משיחה אחת א"א לדעת כלום. זה הידלקות נטו.
ההפך. הייתי נזהרת במקרה כזה הרבה יותר. קשר צריך להבנות לאט לאט. כי ההתלהבות יכולה (בטוח) לפוג עם הזמן, ואז נשארים עם חילוקי הדעות.
אז צריך לבדוק לעומק. לא לתת להתלהבות הראשונית לכסות על החסרונות. (במידה וקיימים כאלה)
כמובן שכשיש קליק ראשוני, זה כיף ונחמד. אבל זה לא סותר בדיקה מעמיקה וכמובן שלא אמור לזרז תהליכים.

קליט

New member
נראה שגם אם יש רתיעה - עזוב אותך

אתה אמור לרצות אותה, מצד שני אתה לא אמור להחליט כבר בפגישה הבאה, זה גם תלוי מה יש לה כבר בפנים, אורנג' צודקת, אין מה להתלהב מהתחלה מלהיבה. אולי בפעם הבאה.. תראה אותה לפני שאתה מפליג לך על כנפי הדמיון, או אולי שתראה תמונה קודם, ובמיוחד שאתה רגיש למראה של הבחורה

קליט

New member
גם..

אתה יכול לדמיין לך שאתה מתנש' איתה?... תבדוק זאת בפגישה הבאה

05451

New member
אתה רציני?!

איכס. בחיים לא חשבתי בכיוון הזה בפגישות!!
או שזה מתייחס רק לבחורים?

חחח זה מצחיק שאתה קורא לי אורנג' בשיא הטבעיות :)

למעלה