שאלה חשובה

שאלה חשובה

ראשית ברכות ומזל טוב על הפורום החדש. לפני כחודש ושבוע החלו לי כאבים באוזניים ומאחורי האוזניים עם בחרחורות ונזלת, אבחנו אצלי סינוסיטיס ונוזלים באוזניים לאחר שקיבלתי מס' אנטיביוטיקות שלא עזרו לי קיבלתי איזו אנטיביוטיקה מאוד חזקה שעזרה לי לסינוסיטיס ולאחר ששכבתי בבית כ- 12 ימים, אך לא לכאבי האוזניים. עד עכשיו נשארו לי כאבי האוזניים ממש בתוך האוזן בפנים ומאחורי האוזניים (בחלק הבולט הזה שיש מאחורי האוזן) כאבים שגורמים לי לסחרחורות קשות וכל רעש מאוד מאוד כואב לי באוזניים. הבעיה היא שלא מוצאים לי כלום ולא יודעים מה להמליץ לי ומה לעשות. אני ממש מיואשת כי אלה כאבים שמטריפים אותי וגורמים לי לסחרחורות ולאיבוד שיווי משקל. אודה לתגובה ואולי לרעיון שעדיין לא חשבו עליו.

כאבי אוזניים וסחרחורת

שלום לסובלת, תחושת הכאב באוזן והסחרחורת אינן תופעות הכרוכות זו בזו בהכרח, למעט במקרים כמו דלקות כרוניות של האוזן הניתנות לאבחון בבדיקה גופנית ולעיתים הדמיה. אופציה נוספת אם עברת כבר בירור אצל אא"ג היא מיגרנה, תופעה שכיחה מאוד בנשים היכולה לגרום לכאבים עם סחרחורת עם אי סבילות לרעש. צריך פרטים נוספים כדי לאבחן בבירור. ד"ר אופיר הנדזל

קודם כל

ד"ר הנדזל עברתי בירור אצל א.א.ג. ממגרנות אני סובלת כל חיי, אך התופעה בזוניים החלה לפני כחודש, משהו שאף פעם לא חוויתי.
רבה על התגובה שלך. שבת שלום

למעלה