שאלה טיפה מלחיצה

chaaai

New member
שאלה טיפה מלחיצה

אבל יש מצב שיש אנשים שיודעים את התשובה... רציתי לדעת אם אני לוקח כמות גדולה של כדורי שינה/אופטלגין/משככי כאבים ובסופו של דבר לא מצליח להתאבד האם זה יכול לגרום לי איזה נזק מוחי לאחר מכן או כל נזק שהוא? אל דאגה, אני לא הולך להתאבד, פשוט יש וויכוח מסויים וזה די דחוף לי לדעת... תודה מראש :)

natalyv1985

New member
למיטב ידיעתי כן

ראיתי איזו תוכנית שמישהו שם לקח אקמול (אם אני זוכרת נכון) בכמות נכבדה והיה לו כשל של הכבד והוא נזקק להשתלת כבד.

אופירA

New member
מנהל
תשובה מעשית

כדאי לבקר בבית לווינשטיין. נכון, לא כל המאושפזים שם ניסו להתאבד, אבל חלק - כן. האינטרס הפשוט אומר שכדאי להיות זכאי לאשפוז בבית לווינשטיין רק אם הגורל אינה לאדם כך, בלי שהוא לקח כל סיכון כלשהו בחיים כדי להשפיע על הגורל... האינטרס הפשוט אומר, שאדם שכל כך רע לו בנפשו עד שהוא רוצה להתאבד, לא כדאי לו לקחת את הסיכון לסבול את כל מה שהוא עובר + תוספת של נכות פיזית. מניסיוני, כשרע בצורה בלתינסבלת - אין מקום לתוספת קשיים! לידיעתך: כדורי שינה ומשככי כאבים מסוכנים לבריאות, באופן שההתווייה מזהירה שלא לקחת כמות גדולה מהם בבת אחת. אם ההתווייה מזהירה זו, היא מזהירה מפני נזק אפשרי. אז הנזק אפשרי. אבל חשוב מכל - עליך לדעת שמכדורי שינה בכמות גדולה, גם אם לא מתים - בטוח נרדמים. נרדמים להרבה שעות, וכשקמים - לא בהכרח מתעוררת כל המערכת כמו שקורה כשאתה קם בבוקר. אני היכרתי אדם, שכשהוא התעורר משינה של 30 שעות בעקבות הכדורים, השיווי משקל שלו לא התעורר עדיין, ובזמן שעבר עד שהוא התעורר, הבן אדם נפל באופן מזיק ביותר, ואיבד קשות את איכות חייו מבחינה פיזית. הסבירות שזה יקרה לעוד אנשים בהחלט גבוהה! עוד דבר, לגבי אפשרות סטטיסטית לקרות הנזק: כשמדברים על 10% אפשרות סטטיסטית לנזק מסויים - האדם שזה קורה לו, אצלו זה 100% קורה...

yלה נידף

New member
לא להאמין לאופירA היא נגד התאבדות

ולכן מפחידה אותך שלא תתאבדי כי היא נגד התאבדות ו/דתיה אם הייתה בעד הייתה לפחות אומרת לך דרך אחרת. אני יגיד לך כמה דרכים: לקפוץ כמובן מקומה 7 לקנות בלון גז גדול ואז לקחת כדורי שינה להרדם ואז לפתוח את הבלוןגז לחבר צינור לאגזוז של מכונית להכניס לחלון לסגור כל החלונות לקחת כדורי שינה להפעיל את המכעונית ולהירדם ירייה בראש לבלוע רעל למשל ציאניד הכל אפשר ביחד עם אלכוהול ואז אין בכלל כאבים

שלום

יש דרך יותר קלה בהרבה: לקנות כרטיס נסיעה ברכבת ישראל ופשוט לעלות על הרכבת...

אני לא מבינה איפה המנהל של הפורום

הזה. אתם ממש סתומים. בנאדם כותב לכם שהוא רוצה להתאבד אתם נותנים לו שיטות?! אל תיקח כדורים!!! גם לא כדרך לקרוא לעזרה!! זה מאוד לא נעים שאתה בהכרה ודוחפים לך זונדה (צינור) בקוטר שני סנטימטר לתוך האף ומשם לקיבה. ואז תמקיא את נשמתך ונישאר תקוע עם הצינור המחורבן עד שיזרימו לתוך הקיבה שלך (מהאף) חומר שחור מגעיל ועיסתי (פחם מומס). אני יודעת שתמיד יש את ה"אלטרנטיבה" להתאבד. זו לא אלטרנטיבה בכלל, תמחק את זה מהלכסיקון. האלטרנטיבה זה לעשות משהו שונה, אחר, לצאת מהחיים הרגילים שלך לא אל המוות אלא לנסות דברים אחרים ולעשות שינויים בחיים. לשאלתך הספציפית שימוש מופרז בכמות יתר של כדורים יכולה לפגוע פגיעה רצינית בכבד (ואז תמתין להשתלת כבד.. כבר עדיףף היית מת..) וכמובן לגרו לזה שיעשו לך שטיפת קיבה שזה כפי שהסברתי ממש ממש לא נעים. אה, ואולי גם תמות. יש מצב.

אופירA

New member
מנהל
לפורום אין מנהל

והכותבים שעודדו אותו להתאבד - אכן סתומים.

bennyfromabba

New member
כתוב "בהנהלת: דני דורי, תמר פלי"

שם למעלה. האם ידוע לכם שפורום לא יכול להתקיים ללא מנהל וסופו להסגר?

E D G Y

New member
חוויית הזונדה היא אחת הכואבות ביותר

שחוויתי וזה אפילו העיר אותי ממצב של חוסר הכרה בשל לקיחת מנת יתר של כדורים...עד כדי כך כאב....לא מומלץ...

haim1975

New member
יש מישהו

שהוא בעד התאבדות? ממש "חוכמה" לעזור למישהו להתאבד... וזה בשיא העדינות

dk1982

New member
אני עשיתי בדיוק את זה

לפני כמה שנים, רק שלקחתי טונה כדורי ארגעה ושינה. אנלא זוכרת כלום ממה שקרה, כי הייתי מסטולה וישנונית לחלוטין, אבל מסתבר שזה פעל דווקא לטובתי- סיפרו לי שהשתוללתי וצרחתי כמו מטורפת, והוצאתי פעמיים את הזונדה הזו ישר מהקיבה דרך האף. כל זה עד שהתחלתי להקיא פחם ולבכות מכאב (כנראה). חוויה שממש לא מומלץ לעבור, אפשר להסתדר מצויין בלעדיה! מה עוד שהרופא אמר לחבריי, שהביאו אותי לבי"ח, שאם לא היו מביאים אותי בזמן, לא הייתי מתה, אך מצד שני, הייתי צריכה להקדיש את שארית חיי חשיטוטים בעולם כדי למצוא כבד שמתאים לי. והיום ממרומי גילי המופלג אני יודעת שאסור! באמת אסור! (ואני מכירה גם איך זה שמתכננים את זה חודשים, ושואלים מידע מאנשים כאילו "בדרך אגב"... זה רק משאיר אותך עוד יותר לבד. שגם זה דבר קשה בפני עצמו. :( ואי אני מקווה שאני מובנת. המוח לא מתפקד לי בשעות קשות אלו.

tapuz3k

New member
לאופירA ושאר המגיבים לדיון זה

לאלו מכם שניסו להתאבד יודעים שכשרוצים למות אז שום נוזל שחור או צינור תקוע בגרון לא משנה. שום דבר כבר לא משנה במצב שנמצאים בו - מנסיון. אז לכול אלו שמנסים להפחיד... זה לא עובד כי כשבן אדם רוצה למות ברצינות הוא יעשה את זה לא משנה מה אני אתמול ניסיתי להתאבד.. בסוף הזמנתי אמבולנס שיחררו אותי אחרי 4 שעות בבית חולים ולא תקעו לי כלום בגרון!!! (בלעתי כדורים) אבל זה בטח כי בלעתי רק 10 כדורים ואגב.. היה מפחיד! תחושת סחרחורת, כבדות, תחושת צרבת, דופק לב לא סדיד וכמובן מה שהכי הפחיד אותי זה איבוד שליטה על הראות בגלל זה התקשרתי להזמין אמבולנס :|

לקחת 10 כדורים

זה לא ניסיון להתאבד. אתה סתם ילד מפונק. אם באמת היית רוצה למות היית כבר מת. אז או שתלך לבקש עזרה או שתפסיק להטריד את הסובבים אותך (כי אני בטוחה שהם אלו ששילמו על האמבולנס).

צבינגית

New member
נשמע שאתה צריך עזרה../images/Emo201.gif

אני לא בטוחה שאתה באמת רוצה למות, כמו שאתה רוצה שמישהו ישים לב לכאב שלך.
אל תנסה להתאבד. אני מבינה שאתה מיואש, והכל נראה שחור כרגע. אתה עלול לא למות, אבל לדפוק לעצמך את החיים אחרת. אם יותר מידי קשה, עדיף כבר להתאשפז, אולי התחושה באישפוז תהיה יותר קלה. אל תעשה את זה, טוב? אני גם הייתי שם, ואני מבינה אותך. זה נשמע טיפשי כרגע, אבל יכול להיות לך יותר טוב... באמת

צבינגית

New member
שכחתם את העובדה ש;

סליחה על הגסות, אבל מחרבנים פחם איזה שבוע. לא כואב, אבל סתם לא נעים

אופירA

New member
מנהל
דווקא אתה הוא המפחיד בתיאורך זה

ואתה אף מודה בכך, שהחוויה שעברת היתה מפחידה. לא תקעו לך שום דבר בגרון, כי לא היה צורך. יהיה צורך - יתקעו. הרגשה מפחידה חווית - סחרחורת ואיבוד שליטה על הראות. לא נפלת ונחבלת, אבל זה לא מבטל את העובדה שאחרים נפלו ונחבלו ואת האפשרות שכל אחד יכול ליפול ולהיחבל. נכון, אתה צודק - מי שרוצה למות לא מתחשב בנוזל שחור או בצינור בגרון. אבל כשהוא אחרי הניסיון, ויודע שלא כל כך פשוט למות, כבר בהחלט רפות ידיו מלנסות שוב, לאחר שהתנסה בחוויה לא נעימה. השיקול השכלי עשוי לגבור, ואליו אני פונה בדברי. מי שרוצה למות - הדבר האחרון שהוא רוצה זה תוספת כאבים, צרות והוצאות כלכליות. תראה בעצמך, שבפעם הבאה שתרצה למות - תיזכר בסכום שזה עלה לך, וייצא לך החשק. כי ניסיון התאבדות (גם כזה שהצליח) הוא זעקה לעזרה. ויש עוד דרכים לזעוק לעזרה ולחפש עזרה.

dk1982

New member
זה כ"כ נכון מה שאת אומרת

אני בערך כל החיים שלי תכננתי את הרגע שבו אתאבד ואיך בדיוק אעשה את זה, ורק אחרי שניסיתי, וכאילו עברתי את החוויה הזו פיזית ולא רק נפשית, על כל מה שזה אומר- התכנונים, אגירת כדורים, בחירת מקום ושעה, להכין את כל הכדורים והרבה הרבה מים ליד.. (טוב מובן הקטע)פתאום זה חידד עבורי את הדברים. פתאום יצאתי מהסרט הזה של לתכנן תמוות שלי כל החיים, והתחלתי לקבל את החיים כמצב נתון, לקבל את העובדה שאני חיה כבסיס, ולראות איך אני ממשיכה משם. והייתי מבולגנת לגמרי! אני לא יודעת באיזה מצב אתה, אבל אני היתי מאוד צעירה, ולא היה לי אפחד בעולם, ולא היה לי איפה לגור, ולא מסגרת ולא כלום. ואחרי הטילטול הזה הבנתי שרק אני יכולה לעזור לעצמי... (נדוש?) ואכן עשיתי זאת. אם תרצה לשמוע אשמח לספר (כמובן שלא כל דבר עובד עבור כל אחד). ודרך אגב, גם לי הזמינו אמבולנס ואחרי זה שלחו חיוב הביתה, רק שזה היה איזה 450 ש"ח, אפילו קצת פחות. מסתבר שיקר היום להתאבד! אבל מה שאני יכולה להגיד בביטחון- זה שאם היה אשפוז- אתה זכאי להחזר מקופ"ח על האמבולנס. פשוט צריך לפנות אליהם עם החשבון ועם המכתב שחרור מבי"ח והם מזינים את זה במחשב ומזכים אותך. אומנם לא נעים לבוא ולתת להם סיכום אשפוז שכתוב בו "ניסיון אובדני", אבל זה יותר נעים מלשלם מאות שקלים. ואה, היי! אני חדשה :) אני יכולה גם להצטרף אליכם? אני לא תופסת הרבה מקום...

למעלה