שאלה כנה

שאלה כנה

היי, יש לי דילמה קטנה. אני עתידה להשתחרר מהצבא בעוד כחודשיים ומתלבטת באם לעשות שוב פסיכומטרי. עשיתי אחד בי"א וסיימתי עם ציון, לא מזהיר, אבל גם לא נמוך מדי... 664... (בעיקר כי התעצלתי) עם 140 באנגלית שזה בול הפטור, אז אני גם לא דואגת מזה. במקביל יש לי ממוצע בגרויות טוב, נראה לי... 111.54 לפי שיטת החישוב של את"א, ו-11.15 לפי שיטת החישוב של האוניברסיטה העברית. אני מאוד הייתי רוצה ללמוד תואר משולב של משפטים ויחב"ל או מדעי המדינה... בדקתי את סיכויי הקבלה שלי על פי המידעת וזה נראה כאילו אני מתקבלת, אבל די גבולי... תכלס אני מאוד לא רוצה לעשות שוב את הפסיכומטרי. להערכתכם, מהניסיון שלכם (במיוחד אם יש מישהו שניסה או התקבל לדברים שאני רוצה ללמוד) - זה ממש חיוני שאני אעלה את הציון הפסיכומטרי שלי? או שאני יכולה להסתדר גם עם הציון הקיים? תודה רבה רבה מראש על כל תשובה...

ביאטה

New member
מדעי המדינה את בפנים

באוניברסיטת תל אביב, אפילו בלי להניד עפעף. דבר שני, אם את חושבת ש 664 זה מעט , את קצת לא קוראת נכון את המציאות. למדעי המדינה דורשים משהו בסגנון 560, ואת נכנסת בכייף. אני מתחילה ללמוד מדעי המדינה באוניברסיטת תל אביב ביום ראשון (אמאלה....) והתקבלתי בכייף עם פסיכו נמוך מזה.

אבל זהו שלא שאלתי על מדעי המדינה

שאלתי על תוכנית משולבת של משפטים עם תואר במדעי המדינה/יחב"ל... משפטים בהיותו מקצוע מבוקש, מצריך פסיכומטרי קצת יותר גבוה מ-"משהו בסגנון 560"....

dvd3434

New member
מסכים

והייתי ממליץ לשפר פסיכומטרי כדי להתקבל למשפטים, מה שייתן לך גם בסיס יותר פרקטי לעבודה אחרי התואר.

ביאטה

New member
ההחלטה היא שלך

להנחתי, זה מיותר. אני ממליצה לך להסתכל בקישור ולבדוק את סיכויי הקבלה. את בטוחה שאת רוצה ללמוד רק באוניברסיטת ת"א ? או שאת בודקת את האפשרויות במקום אחר גם ?

למעלה