שאלה לא קלה (או ליתר דיוק - שאלות)

שאלה לא קלה (או ליתר דיוק - שאלות)

קודם כל - שלום. אני קורא סמוי בפורום בערך מסביבות שידור הפרק השלישי, וכן, אני ואשתי די מכורים לתוכנית, ונורא נחמד לראות את התאוצה שיש כאן בזמן האחרון. אז אחרי דברי הקדמה, משהו שמאוד סקרן אותי ולא יכולתי לחשוב עליו על מענה ביני לביני - עניין הבתולים. חלק גדול ממשתתפי התוכנית, אנשים עמוק בגיל ה-20, מדברים על זה שהם בתולים (כמו שגיא בפרק האחרון) וברור שזה אישיו רציני, עד כדי כך שלפעמים ה"תיוג" שמקבל מתמודד הוא עצם זה שהוא עדיין לא שכב עם אישה, או אפילו היה במגע אינטימי איתה. אני מניח שעבור חלק גדול מהצופים, מדובר בעניין להתבייש בו, איזה סממן סופי שמדובר באנשים עם קשיים חברתיים משמעותיים, במיוחד בחברה שלנו היום, שבה כבר לא מעט בני 14-15 מדווחים על זה שקיימו יחסים. יותר מזה - בראייה סובייקטיבית של לא מעט מתבגרים, גיל 17 הוא כבר גיל מאוחר לאיבוד הבתולים, שלא לדבר על אלו של אחרי הצבא. אז אני מניח שהסיבות לכך הן "די ברורות", כמו חוסר ביטחון עצמי או העדר טיפוח. אבל האם הדברים הם באמת כאלו? אולי דווקא החנונים הם הרומנטיקנים, כי הרי ברור שלא מעט אנשים ישלמו בעבור הסקס הראשון שלהם, ואילו החנונים בד"כ לא חלק מה"נורמה" הזאת? מה מביא אנשים, די סגורים וביישנים, לדבר על נושא כזה בפתיחות מול קהל צופים ענקי? האם יש למתמודדים תקווה לשינוי באמצעות החשיפה הזו, ואם כן, על מה בדיוק הם בונים (היותם מפורסמים, סימפתיה, הסתמכות על השינוי שיעברו)? ואולי הכי חשוב - איך מתמודדים עם החיים באותו החדר עם בחורות מושכות? זו לא קפיצה מטורפת למים הקרים?

ברוך הבא, איש ../images/Emo24.gif!

אני חושבת שאנחנו כחברה חייבים כבר להיפטר מהביישנות והבושה בכל הנושאים הקשורים למין בין שני אנשים בוגרים בהסכמה ( יד ימין היא גם בן אדם
). וכצעד נובע, לצאת ממיטתו של כל העולם ואחותו ולהפסיק לספור ולהעריך זכרים לפי אורך רשימת משגליהם ונקבות לפי הדביקות באי נתינה
. כמה נקודות בנושא:
גיל המוכנות הפסיכולוגית לקיום יחסי מין הוא מאוד אינדיבידואלי.
ההישג הוא למעשה אינו הישג גדול, תואר שני מתמטיקה הינו הישג גדול כיוון שהוא הישג נדיר יחסית.
קיום יחסי מין בטרם הגעה לגיל המוכנות הפסיכולוגית אינו מהנה, רבותי.
גברים בעלי אינטליגנציה רגשית מפותחת מתקשים להגיע לגיל המוכנות הפסיכולוגית למין בכפייה ( כאן: הליכה לזונות).
אני אישית לא הייתי מחשיבה ניסיון עם זונות כניסיון מיני, הייתי מגדירה אותו כניסיון באלימות. אני משוכנעת לחלוטין שהזדמנו לבנים לא מעט נשים שהיו מעוניינות לשכב איתם בדרכם, זה בלי קשר לסוגיות הבטחון והטיפוח מתקיים ברוב הגורף של המקרים. חשוב לי לציין שלא מדובר כאן בייצורים דוחים ומעוותים אלא בחנונים מרתקים, חכמים, שנונים ובחלקם הגדול גם נאים ( במקרה של אלעד - בטירוף, אבל זה סובייקטיבי, הוא דומה לאחי הקטן
)
. הבנים דחו את הנשים המדוברות כי הנשים המדוברות לא עמדו בסטנדרטים שלהם, או לא שמו
למעוניינות הנשים המדוברות כי מסיבות כאלה או אחרות הכישורים החברתיים שלהם לא התפתחו דיהם נכון לרגע ההצעה. ברוב מקרי העיכוב בהתפתחות הכישורים החברתיים הגורם המכריע הוא סביבתי, ייתכנה נטייה גנטית שנכון להיום טרם הוכחה ע"י מחקרים, ויש כמובן מקרים חמורים יותר בהם ישנה פתולוגיה - על המקרים האלה לא נדבר כאן פן נוצף ע"י גולשים זועמים שמשוכנעים שפתולוגיה היא סיבה להתבייש. מה אני חופרת
( שימו
שהם לקחו לנו את האייקון של את החפירה, איזה חוסר התחשבות
)? צורם לי טיפה לראות אותנו כחברה קובעים שעל החנונים להשתנות כדי לזיין. אולי מומלץ לחנונים להשתנות כדי שיוכלו להנות מחוויית החיים במלואה, כולל ענייני מין אבל לא רק ולא בעיקר. להשתנות כל אדם יכול ( אלא אם כן מדובר בפתולוגיה, כאמור) ולכל אדם כדאי לשאוף לשיפור עצמי
. השוני האמיתי היחיד שבחנונים שלנו הוא שהם ככל הנראה חיים בסרט שונה מהסרט שרוב החברה חיה בו. כאן השאלה גם עד כמה הם סובלים אם בכלל, כי בהחלט יכול להיות שהסרט שלהם הרבה יותר טוב
.

תודה !

לי אישית מאוד צורם שההפקה משחק על הטיקט הזה של הבתולים או על "יצא ל-57 דייטים ראשונים". אפשר לומר את אותם הדברים בצורה הרבה יותר מעודנת, ובגלל זה אני חושב ששגיא היה די חינני בפרק עם ההערה על מה דעתו על 4 חודשים בלי סקס (תכל'ס, שגיא גם נראה לי בנאדם מאוד חיובי ואיכותי). הרי גם המשימות, כמו הפיסול ומשמר המפרץ, הן די בוטות ומאולצת - סוג של תירוץ כפוי למגע. טב, נו, זו טלוויזיה מסחרית, היחס שלה לאינטימיות ומורכבות מקבילה לעשיית ניתוח לב על מפתח שבדי (וכבודי שמור למי שמזהה מהיכן מצוטט המשפט האחרון).

היום קצת נבלנו כאן, מחר מישהו בטוח יזהה ../images/Emo140.gif.

או מישהי
. אני לא מכירה את שגיא, אולם שלושת החנונים מהתוכנית שכן גולשים בפורום שלנו חיוביים ואיכותיים להחריד
. אגב ממש לא דיברתי על אינטימיות בהכרח מורכבת, בעיניי סטוצים זה דבר נהדר - כאמור כל עוד מדובר באקט שמתבצע בין ( לפחות שני ) אנשים בוגרים בהסכמה הדדית
.

יש כאן כמה שאלות

אני פשוט אכתוב את דעתי הכללית בנושא. קודם כל, לדעתי (לפחות במקרה האישי שלי) זה פחות קשור ל"תיוג" של החברה, או תחושת נחיתות, ויותר קשור לזה שאינטימיות זה משהו שכל אדם רוצה - ואם אין לך את זה, אז זה מאוד חסר. כולנו רוצים מישהי או מישהו שיחבקו אותנו במיטה בלילה, יחלקו איתנו רגשות אישיים וגם אולי יתנו לנו תענוג פיזי מדי פעם. בקשר ללחלוק את זה עם העולם... יש כאלה שזה יותר קל להם ויש כאלה שפחות. אתה צריך לזכור שמראש אנחנו הסכמנו לוותר על חלק גדול מעולמנו הפרטי לטובת הבמה הציבורית, כך שלרובנו לא אמורה להיות בעיה עם פרטיות. שלא לדבר על זה שכשאתה נמצא בוילה הזאת כל-כך הרבה זמן, הרבה פעמים אתה כבר שוכח מה פרטי ומה ציבורי, ודברים יוצאים החוצה באופן טבעי. בקשר לשאלה האחרונה שלך - נו, באמת. רוב הבחורות האלו לא באמת מושכות (ספציפית לא השותפה שלי...
) וחוץ מזה, מאוד מהר מתרגלים לזה. אנשים עושים מזה עניין הרבה יותר גדול ממה שזה באמת, לדעתי.

OnlyLeigh

New member
לא מושכות בעיני מי?

הן בכל זאת התקבלו לתכנית. זה עניין אינדיבידואלי כמו שנאמר פה. הדבר הכי פחות מושך ברובן היה ההתנהגות, בפרט השותפה שלך. סהר למשל, שלא חיבבתי בהתחלה, נראתה לי כמו יפהפיה מדהימה בהמשך רק בגלל שהתגלה לאט לאט כמה מתוקה היא.

Thumpers

New member
אני חושבת שהוא דיבר על...

בנות שהציעו "את עצמן", בעקבות/לא בעקבות התוכנית. אבל יכול להיות שאני טועה.

matanbil

New member
האמת שחלק ממש לא מרשימות

נניח היתה את ההיא עם הגבות כאילו, זאת יפה??? נראה לי שבמהפך היה צריך גם לעזור לה מצד שני, אתה לא חושב שאף אחת משם יפה? גם לא נלה ו/או סהר?

OnlyLeigh

New member
זאת שאמרה שהיא דומה לברוק שילדס?

האמת היא שלגמרי נדלקתי עליה

inbarush19

New member
אוהבת גבות עבות?

אני אוהבת דקות... אבל תלוי . על כל אחת זה נראה אחרת

matanbil

New member
אז זה לא ששללת את כולן

ככה הרוב פה חושבים גם בעונה שעברה רק מעט מאוד באמת היו ראויות לתואר "יפות" אגב לימור בפרק הדחה שלה ושל שגיא, היה איזה קטע שהיא בלי איפור ראיתי שגם פה הגיבו בבהלה על העניין

innocence

New member
דווקא לדעתי היא יפה יותר בלי מאשר עם.

ובכל מקרה היא לא יפה כל כך לטעמי.

למעלה