שאלה לבנות - מה נחשב אצלכן זין קטן?

CuteBoy29

New member
שאלה לבנות - מה נחשב אצלכן זין קטן?

ועל איזה גודל הייתן מתפשרות כמשהו סביר? האם מגודל מסויים לא הייתן ממשיכות קשר? לא נכנסות למיטה? הרבה בנים ישמחו לדעת

free soul

New member
בוא אני יגיד...

אני בכל אופן לא משנה לי מה הגודל... לי יש חברה שיש לה חבר שיש לו פיצי.. אבל היא חולה עליו.. (על החבר שלה..) והיא אמרה שלא אכפת לה.. גדול או קטן.. גם לי לא אכפת....

anonimi18ap

New member
בוא אני יגיד...

אני בכל אופן לא משנה לי מה הגודל... לי יש חברה שיש לה חבר שיש לו פיצי.. אבל היא חולה עליו.. (על החבר שלה..) והיא אמרה שלא אכפת לה.. גדול או קטן.. גם לי לא אכפת....
כל הכבוד מלכה את חיה בכלל

GOGO03

New member
זין קטן

היי, לדעתי נשים בכלל לא איכפת להם מגודל הזין, אבל במידה ולמישהי כן איכפת אז משנה העובי יותר מאשר האורך לדעתי הכל פרופורציונלי לגוף האישה וגוף הגבר, כלומר יכול להיות בחור שלדעתי היה לו זין קטן אבל בחורה אחרת תחשוב שהזין שלו לא קטן, זה לא רק תלוי בגבר אלא גם באישה (בגודל הכוס שלה) הכי חשוב זה איך משתמשים בזה ולא הדוגל!!!Q! גברים תפסיקו עם הקנאת זין הזו- נשים בכלל לא חושבות על זה ובטח שאף אחת לא תזרוק אותכם בגלל זה ... גלי

m

New member
חיילות (לו)חמות

אז ככה... קודם כל העובי יותר חשוב ואם מדברים על אורך בוא נתחיל מזין של 17 ומעלה.. עד ל25 לא יותר! וכן.. והייתי מתפשרת על זין של 15 ס"מ אבל לא פחות אבל עדין אהבה זאת אהבה. וכידוע.. הגדול לא תמיד קובע. אבל לרוב.. כן! לסטוץ יש דרישות יותר גבוהות אבל קשר זה כבר משהו אחר.

free soul

New member
כמה שאת צודקת!!!

זה בידיוק מה שקרה לי! לגבי סטוצים.. היה אחד שהייתי איתו היה לי מיני של המיני... ואח"כ משהו אח"כ היה לו אקסטרא של האקסטרא!!! אז תחשבו טוב.. את מי מעדיפים יותר.....? נכון... אקסטרא. איזה צחוקים העברתי עליו..עם החברות שלי.. אני מתה....חחח

anonimi18ap

New member
כמה שאת צודקת!!!

זה בידיוק מה שקרה לי! לגבי סטוצים.. היה אחד שהייתי איתו היה לי מיני של המיני... ואח"כ משהו אח"כ היה לו אקסטרא של האקסטרא!!! אז תחשבו טוב.. את מי מעדיפים יותר.....? נכון... אקסטרא. איזה צחוקים העברתי עליו..עם החברות שלי.. אני מתה....חחח

כמה שאת צודקת!!!

על מי העברת צחוקים

anonimi18ap

New member
חיילות (לו)חמות

אז ככה... קודם כל העובי יותר חשוב ואם מדברים על אורך בוא נתחיל מזין של 17 ומעלה.. עד ל25 לא יותר! וכן.. והייתי מתפשרת על זין של 15 ס"מ אבל לא פחות אבל עדין אהבה זאת אהבה. וכידוע.. הגדול לא תמיד קובע. אבל לרוב.. כן! לסטוץ יש דרישות יותר גבוהות אבל קשר זה כבר משהו אחר.
את חייה בכלל

נצנצ

New member
טוב,אולי זה ישמע נדוש אבל...

מנסיון אני יודעת שהגודל לא קובע, הייתי פעם עם כושי והיה לו ענק וזה היה הזיון הכי גרוע שלי אי פעם, אבל לעומת זאת לבן זוגי הנוכחי יש ממוצע+ (לא קטן אבל לא כממו של כושי) והוא מביא אותי לאנרגיות ומקומות שלא ידעתי שקיימים בכלל. ואגב אני לא גיזענית כושי= שחום עור(אבל הוא היה יותר משחום)....

לידר17

New member
הגודל לא קובע!

מה שכן קובע אם כבר מדברים על זה אז- העובי! אני לא חושבת שיש מישהי שאוהבת את חבר שללה ובגלל שיש לו קטן היא תכנס איתו למיטה... אז בנים!!! תפסיקו עם התלונות של קטן- קטן- קטן... זה לא כזה משנה!

anonimi18ap

New member
הגודל לא קובע!

מה שכן קובע אם כבר מדברים על זה אז- העובי! אני לא חושבת שיש מישהי שאוהבת את חבר שללה ובגלל שיש לו קטן היא תכנס איתו למיטה... אז בנים!!! תפסיקו עם התלונות של קטן- קטן- קטן... זה לא כזה משנה!
חייה?

hamoody

New member
גודל

אני רוצה לומר שגודל לא קובע המוח והאהבה היא שקובעת את הקשר וההנאה 8 ס"מ מספיק לעשות אהבה אבל מומלץ שיהיה בגודל 15 ס"מ זה לדעתי הגודל האופטימלי

למעלה