שאלה לבנים ולבנות שנמשכות לבנות

• פותח הנושא lee_1
  • פורסם בתאריך

lee_1

New member
שאלה לבנים ולבנות שנמשכות לבנות

לראות בחורה מוצצת סוכריה על מקל עושה לכם/ן משהו?

liran b

New member
זה מאוד תלוי..

איך היא מוצצת אותה איך היא נראת.. ומה היא עושה עם הלשון!! לפעמים זה מאוד מגרה ומפתח מחשבות אחרות לגמרי....

אודליה3

New member
סליחה?

הלשון מגרה?

שאלתי פעם את אחת הבנות בכיתה

למה היא מוצצת סוכריה כמו שבנות עושות כדי למשוך תשומת לב(לא רגיל אלא מעבירות את השפתיים והלשון בחושניות כזאת על הסוכריה). היא עונה לי: "למה זה מגרה אותך" ועושה עיניים כאלו ומעבירה את הלשון בילן השפתיים. אני זוקר גבה ועונה: "לא, לא ממש". ומה היא עשתה? התחילה לכרסם את הסוכריה. מסקנה: בנות מוצצות סוכריה בכוונה תחילה לפיתוי!

אודליה3

New member
זה מה שאמרתי לא?../images/Emo13.gif

תינוקיות! זה מה שאני חושבת..נקודה!

לאו דווקא

זה לא תינוקיות זה מה שנקרא לפלרטט מה שכולנו עושים יום יום עם המין השני

The Cat Woman

New member
דוגמא אישית ממני....

אני לא לועסת סוכריות, אני מוצצת אותן וזה לא בשביל למשוך בנים. אבל קרתה לי פאדיחה שבהיתי באויר (מסתבר שזה לא היה בדיוק אויר) ומצצתי סוכריה- ינקתי ממנה את כל החיים ואז מישהו הסתכל עלי מזה מוזר... חיחיחי וזה לא היה בכוונה בכלל!

לי זה לא עושה כלום אבל...

פעם ידיד שלי סיפר לי שכשהוא מסתכל על השפתים שלי כשאני מוצצת סוכריה על מקל או אוכלת ארטיק/גלידה זה נורא מגרה אותו ועומד לו. וכשחושבים על זה, גם החבר שלי אמר לי את זה פעם או פעמיים...

אממ תלוי מי....

אבל בנו לא עושות את ז לפיתוי, אני למשל הייתי מכור עד עכשיו לסוכריות על מקל והייתי מלקקת אותן ומוצצת אותן וממש לא בשביל פיתוי אלה זה הרבה יותר כיף לאכול ככ סוכריה על מקל מאששר לנשוך ולכרסם אותה...

PLAIN OL ME

New member
מילא מוצצת סוכריה, אבל

אוכלת בננה?? זה חייב לעשות לכם משהו......

וואו

אם יש לך דמיון גדול אתה מדמיין משהו במקום הסוכרייה/בננה/מלפפון/גויאבה אתה יכול לקבל זיקפה, אבל להגיד את זה למי שמוצץ את הסוכריה?! זה כבר מוגזם!!

למעלה