שאלה לגבי המאוורר

moonsun

New member
זה לא התמונה ששלחתי....

זאת שלא הבנת אם זה גיגבייט או אינטל בגלל הצ´יפסט.... חתול עיוור למחצה....

tzimi

New member
לא קשור לתמונה מהבוקר../images/Emo108.gif

הוא נראה לי דיבר על השירשור שלנו שבו דיברנו על הצורות והצבעים של כל הלוחות החדשים...

moonsun

New member
אז תראה לו את התמונה....

אני לא מוצא.... זה ממש מכוער דרך אגב...

tzimi

New member
i am one step ahed../images/Emo108.gif

(בטוח לא רושמים ככה AHED...) הנה קישור להודעתך עם התמונה של הלוח הצבעוני של ג´יגהבייט...

moonsun

New member
תגיד????

מה זה שתי החיבורים הכתום והלבן מתחת לצ´יפסט???? ואם גיגבייט לא יפסיקו לתת לילדי גן לצבוע להם את הלוחות אני מפסיק לקנות מהם....

tzimi

New member
המממממממ../images/Emo108.gif

באמת מעניין, נראה אם נוכל לראות משהו באתר של ג´יגהבייט... ובינתיים, מה זה שני החיבורים הירוקים, עוד מקומות ל-IDE??? סך הכל 4????

moonsun

New member
כן..... הם קוראים לזה RAID.....

אני לא ממש בטוח שהייתי משתמש במילה RAID לזה.... אבל זה בקר נוסף.... נוח למדיי (אני הייתי צריך להוסיף בקר PCI כזה.....)

tzimi

New member
מונסאן, אז זה ממש לוח שנבנה../images/Emo108.gif

עבורך... תוכל לשים את כל הכוננים שלך לבד...

moonsun

New member
אני? לבד??? אני הולך למעבדה

לקפה ועוגה...............................................

xroeeh

New member
ממה שהבנתי מ Gigabyte זה אכן

בקר Raid, אבל הוא גם יכול לשמש כעוד IDE רגיל. יש לציין כי RAID זה נחמד באופן כללי, שווה לעבוד עם אחד (אם בשביל הגיבוי או סתם בשביל הרגשה של הארד דיסק של 160GB.... 2 של 80GB בRAID). רועי

tzimi

New member
ועוד משהו....לפי מה שראיתי../images/Emo108.gif

באתר אז הבקר רייד הזה תומך רק עד ATA100 לעומת ה(איך לעזאזל קוראים לאלו שבאים בכל לוח אם, גם רייד???) שתומכים עד ATA133...

xroeeh

New member
הפוך...

ה RAID כן תומך ב ATA133.... הבקר IDE הרגיל הוא עד ATA100..... מה שהכי מצחיק זה שאפילו לא הסתכלתי על המפרט כדי לדעת את זה....

xroeeh

New member
עוד דבר אם הלוח הזה היה תומך

ב AGPx8 אז זה בכלל היה פיצוץ...

tzimi

New member
אוקי שומע....../images/Emo108.gif

בכל specification והשטויות של האתר שלהם לא מצאתי אבל מצאתי את המדריך של הלוח אם (בפורמט PDF כמובן) שם בטוח צריך להיות רשום... אתה יודע, כזה שרושמים מספרים ואז מקרא כזה...תמיד יש את זה במדריכים של הלוחות... אז אם אתה רוצה תוריד מכאן (זהירות, הורדה ישירה
)

tzimi

New member
כן אבל מה ממה שרשום שם../images/Emo108.gif

אלו הם החיבורים המדוברים (הכתום והלבן), אני מתקשה - אני צריך מספרים ומקרא....

xroeeh

New member
החיבורים האלה???

הכתום לבן??? מחר, שירד הקובץ... 4 מגה עכשיו למודם שלי ועוד עם איזה ServicePack זה לא ממש סימפטי...

tzimi

New member
אוקי אז הנה../images/Emo108.gif

לפי מה שאני הבנתי אלו חיבורים בשביל כרטיסים לחיבור זיכרונות מסוגים שונים של מצלמות דיגיטליות, ואם אני צודק אז זה ממש סבבה...

למעלה