שאלה לגבי טבעת נישואין

אכן, זה מסוג הדברים שמפנזטים, לא באמת מתכננים...

מי יודע מה יהיה בעוד 30 שנה.... אבל סתם, משהו נחמד לדמיין אותו כשחושבים על נישואים

natasha391

New member
זו הסתכלות יפה

אבל אני לא ארצה לעשות לבנותי את מה שעשו לי. אני ארצה שתיהיה להן את הזכות לבחור בעצמן....

michal@gal

Active member
מנהל
הטבעת הגיעה ממשפחת בעלך

ואני בטוחה שהוא ירצה להציע לבן שלו (או לביתו ) להתחתן עם הטבעת שעברה בירושה במשפחתו.

כמה כבר טבעת נישואין יכולה להיות מכוערת? מצד שני בעצם זה

שהיא מעבירה אליך טבעת כל כך חשובה צריך להעביר לך איזה מסר.
תתקדשי ואחר תחליפי לטבעת שאהובה עליך יותר.

רגע, אם זו טבעת הנישואין שלה, איך היא

בעצם נותנת לך אותה? יש לה טבעת אחרת? היא כן התחמקה מהטבעת המכוערת אבל מפילה אותה עלייך?

מה הקשר?

אין חובה לענוד טבעת נישואין. הטבעת היא רק לקידוש.
החמה לעתיד יכולה לתת לבנה את הטבעת שיקדש איתה את אישתו.

אז אם החמות לא מצפה שהיא תענוד את הטבעת בהמשך,

זה באמת הופך את האפשרות להחליף טבעת אחרי החתונה לפיזבילית, בלי לקבל טרוניות למיניהן או פרצופים מהחמות.

yeshpitaron

New member
להגיד לה בדיוק, אבל בדיוק כמו שכתבת. אני באופן

אישי גם אם הייתי מתאכזבת הייתי מבינה ומשחררת.
&nbsp
לא לבעלך כי היא לא טפשה (בתקווה) שלא תדע שזו את. לא לשחק משחקים כי תרגיש. לבוא אליה בגישה נעימה ולהגיד מה שכתבת.
&nbsp
עכשיו, אשים את עצמי במקומך, אם לא בא לי לוותר, אחרי שהסברתי יפה הרגשתי לחוצה מזה, אעשה מה שאני רוצה לא בהקנטה כי בכל מקרה צד אחד לא יהיה מרוצה ובדרך כלל אעדיף שזו לא אני...
&nbsp
אם יש משהו כאן יצירתי יותר להציע לשלב וכו' יהיה נחמד לדעת

החתולית

New member
הציעי לקחת את הטבעת לצורף

ולעצב ממנה טבעת מודרנית יותר.
&nbsp
אמרי שאת מעריכה מאד את המחווה, ומבינה כמה חשוב להם להמשיך את השושלת והמסורת המשפחתית. והציעי את הפשרה הזאת, כדי שתוכלי לקחת חלק במסורת, אבל בצורה קצת אחרת.

ברני8

New member
יש לך שתי סיבות

ראשונה, מקדשים עם טבעת שהבן זוג קנה בכספו. הוא לא קנה את הטבעת. ושנית, הטבעת צריכה להיות בלי אבנים, חלקה

שני717

New member
מחווה מרגשת אבל תיקני 2 טבעות

עם מה שחמותך מביאה תיתקדשי בחופה ואת השניה שתיבחרי תילכי איתה. אותי אישית זה היה מאוד מרגש ומשמח שחמותי תביא לי טבעת כזו שעוברת בשושלת יש לזה ערך רגשי ומאוד יפה בעיני.

לדעתי לא צריך בכלל להנשא בטקס הדתי האורתודוכסי.

מצדי הייתי מייעצת לך להלחם עד חורמה כדי להינשא בטקס חילוני, או לכל הפחות רפורמי. שם כנראה אין הגבר "קונה" את האשה בטבעת. לכל היותר, מחליפים טבעות. והטקס נראה כפי שבני הזוג רוצים שייראה. ובמסגרת הרוח הזאת, תוכלי בלי בעיות לומר לבן הזוג איזו טבעת את רוצה שייתן לך. בכלל הטקס שיוויוני ויפה הרבה יותר. ובמקום הכתובה הטפשית (שאגב כידוע לא שווה את הנייר שעליה היא כתובה), יש הסכם טרום-נישואין. (לא נעים לחשוב על כך כשנישאים, אבל אדם צריך להבטיח את עצמו לכל אפשרות עתידית). אם איני טועה בהסכם כזה גם קובעים שתתגרשו במקרה ש..... וכך אולי אפשר להמנע מהמעבר דרך הדיינים החרדים האלה, האיומים.

למה שהיא תלחם על משהו שאת מאמינה בו?

את מנסה לגרום לה לריב עם משפחת בעלה על משהו שאת מאמינה בו?
אין לה כרגע בעיה אחת שאת מנסה לחמם אותה לעוד קצת בלאגן?

הייתי אומרת: כמה עיצות

1.הייתי אומרת שאני אלרגית לטבעת , מבחינתי הייתי שמה אותה על היד ואחרי יום באה ואומרת לה שכל היד שלך פריחה
זה קרה לי עם שרשרת שבעלי קנה לי בתחילת הקשר ולא היה לי נעים אז אמרתי לו שזה עשה לי פריחה( וזאת שרשרת מזהב )
&nbsp
2.את לא הולכת עם טבעות ואפשר לקדש אותך עם שרשרת אפילו
&nbsp
3.בעלך צריך לקנות את הטבעת! לא לשלם לאמא שלך הוא צריך להשקיע וללכת איתך כי זה הבחירה של שניכם
&nbsp
4.מסורת? המסורת עוברת גם בבחירת שמות לילדים? מה יהיה הלאה ? יוולד הילד ולסבתא רבא קראו חבצלת השרון אז יקראו לקטנה כי זאת " מסורת "
&nbsp
5.להגיד ישר שהטבעת לא לטעמך ואת מוכנה לשמור אותה
&nbsp
6. פשוט להגיד שהיא נגנבה או משהו יחד עם הארנק
&nbsp
בהצלחה

מעניין איך את היית מגיבה אם מישהו היה נוהג כך כלפי מתנה

שאת הבאת לו, אחרי שהשקעת בכך מחשבה וכוונות טובות...
לא יזיק להיות קצת אמפטי לזולת ולהתחשב ברגשותיו. העובדה שהיא הכלה לא מצדיקה להפוך לביצ'ית.
יש כל כך הרבה פתרונות שהציעו פה (כמו להתקדש עם הטבעת הזאת ואחר כך לענוד טבעת שהזוג בוחר) שממש אין סיבה לפתוח את החיים המשותפים בצורה כזאת.

להיות שלילית לא טוב לפנים

זה ממש גורם להם לקמטים...
&nbsp
חוץ מזה , לפעמים אם לא יודעים לא כואב לאף אחד
אז ישנם פעמים שעדיף לומר תודה ולשתוק ולא לחפש איך לפגוע
ככה שאם הגישה שלך שאני לא מתחשבת או בי'צית כנראה ( אם ככה הגדרת אותי )
אזי לראות דברים כאלה כשלילים ממש לא טוב לעור הפנים וחבל

למעלה