שאלה לגברים שבחבורה

maymay

New member
שאלה לגברים שבחבורה

חשוף או לא? עם ההסכמה או חוסר ההסכמה עם היופי והאסתטיקה של מלאות - דבר אחד בטוח : יש להן בעסיסיות
הרבה פעמים אפשר לראות נשים עסיסיות עוטות חולצות או חצאיות שחושפות את בריאותן, הווה אומר - מגלות חריץ או פולקה עסיסית. עד כמה צורת לבוש זו נראית לכם פרובוקטיבית יתר על המידה ועד כמה זה נראה בעיניכם סקסי ויפה? האם תתנו לחברה שלכם ללבוש את אותו מחשוף שתאהבו לראות על אחרות? הבו תשובה והפכו אותנו חכמות יותר

אילן די

New member
ודאי שכן

כל עוד זה לא חשוף בצורה זולה, בלי קשר לזה אם את שמנה, מלאה או רזה, זה מאד סקסי, מושך ויפה מאד. כן ירבו. לגבי חברה שלי - אני מאד שמח כשהדייט שלי מתלבשת יפה וסקסי.

עופר 123

New member
איך לעניין אותנו......

אם יוצאים מתוך ההנחה שהגוף הוא דבר יפה, וגוף אישה גדולה יפה שבעתיים, אזי כל החושפת הרי היא משובחת. חשוף זה מעניין, סקסי, מעורר, אך עם זאת יש להשאיר מקום לדמיון, ל-teasing. חשוף מדי עשוי לשעמם, בבחינת כל המוסיפה גורעת. כמו כל דבר בחיים, גם המחשוף צריך להיות במידה ובטעם – סקסי אך לא זול, חשוף אך באופן שמשאיר לנו לעשות חלק מהעבודה... באשר לחברה, היא תלבש מה שהיא תרצה והדבר היחיד שיגביל אותה הוא רצונה עצמה (או המזומנים שבכיסה...). לי לא תהיה שום התנגדות לשום בגד (טוב, אולי בגד שכולל נוצות יענה יראה טיפה מוגזם), כל עוד הבחורה מרגישה טוב עם מה שהיא לובשת. יחד עם זאת, אם כבר נותנים לי את זכות הבחירה, אני מעדיף חשוף באופן אלגנטי: גם סקסי וגם יפה, במיוחד כאשר מדובר בבחורה גדולה. צבע עור זה הצבע הכי יפה שיש. לכו על זה... שלכן, עופר

למעלה