שאלה לכולכם :........

dead man inc

New member
שאלה לכולכם :........

מה הקרב הכי יפה לדעתכם שאי פעם ראיתם בארוע "מלך הזירה" לדעתי הקרב הכי יפה שהיה אי פעם ב"מלך הזירה" הוא : HELL IN THE CELL, UNDERTAKER VS MANKIND

t-man

New member
הבחירה שלי

גם לדעתי הקרב של אנדרטייקר נגד מינקיינד ב-HELL IN THE CELL הוא הגדול מכולם

shlompi

New member
מלך הזירה

אמנם לא קרב אחד, אבל מלך הזירה שהכי אהבתי הוא של שנת 93

dead man inc

New member
יש לי ........

יש לי סרטון מהקרב הזה של דקה וחצי שם חוזרים 3 פעמים על איך שטייקר זרק את מנקינד FROM THE CELL (אי אפשר להגיד את זה יפה בעברית חייב אנגלית) מראים שם גם את הקטע עם הנעצים אווץ´ זה כואב

lp2002

New member
שלי זה

רייזור רמון נגד ברט הארט אומנם זה היה חצי גמר אבל זה קרב שאני איך שהוא תמיד נזכר בו

קרב אכזרי.

קרב מאוד אכזרי היה מנקיינד נגד אנדרטייקר (מהבודדים שגם לי יש!) אבל אני מעדיף לבחור בקרבות של 93. של ברט הארט נגד קורט הנינג. קרב יפה, שני "טובים", בלי רמאויות, 100% התאבקות כישרון ואתלטיות. ובאותה שנה אהבתי גם את קראש נגד שון מייקלס (אבל רק בגלל הדוינקים)

dead man inc

New member
עזובו שטויות......

איזה אתלטיות כשיש פה שני אנשים שמטרתם להרוס כל מה שהם רואים בקרב ההרסני הזה , אני מאמין שעם בראט היה נזרק ככה כמו שטייקר זרק את מנקינד הוא לא היה ממשיך בקרב אחרי זה או לא היה ממשיך בכלל , איך שטייקר זרק את שון מייקלס מנקינד וראקישי היה גדול ומה ראיתם פה איזה רמאות ? לא כולה זרקו איש אחד פעמיים מגובה של יותר מ 20 מטר פעם אחת על השולחן מהכלוב פעם שניה על הזירה בצ´וקסלאם מהכלוב כולה כיסא בראש כמה פעמים או שזרקו את אותו האיש על הנעצים פעמיים או שלושה זה נקרא קרב של פעם אחת בחיים לא יהיה משהו שדומה לזה

יותר מדי אלים

הפסיקו להתעסק בהתאבקות והתחילו להתעסק במי יעשה למי יותר נזק. פעם, כשהכניסו כיסא לזירה והשתמשו בו זה היה נורא. היום? מה זה כיסא? שולחנות, כיסאות, שוקרים חשמליים, מסור חשמלי, מטפי כיבוי, להביורים. מה זה? האבקות או "כוח המחץ?" אז אם זה היה דבר חד-פעמי אז אולי קרב כזה היה מקבל אצלי ציון גבוה. אבל יותר ויותר עזרים חיצוניים ורמאויות ופחות מידי התאבקות פרופר. אני לא אומר שלא היה קרב טוב. אני אומר שאני יותר אהבתי (עם דגש על *אני*) את הקרב שלא היה בו שום גימיק מיוחד (להוציא את העובדה שנראה לי שזו הייתה מהפעמים הראשונות שטובים נלחמו בטובים בלי טינה ביניהם, כמובן, יכול להיות שאני טועה)

Bad Ass IL

New member
שיין נגד אנגל

ממלך הזירה של שנה שעברה, שהיה פשוט מצוין! כל הקרב אני הייתי על קוצים, וגם מצאתי את עצמי אומר Holy Sh!T כמה פעמים! קרב מצוין עם ספוטים טובים כמו : אנגל עושה סופלקס לשיין על הזכוכית אך הזכוכית לא נשברת ושיין נופל על הצוואר. אנגל מעיף את שיין דרך הזכוכית בסופלקס. אנגל מעיף את שיין דרך הזכוכית בעזרת הראש שלו. 5 מכות רצופות לראש עם מכסה של פח אשפה. וכמובן, The Damndest Angle Slam, אנגל סלאם מהטופ רופ בעזרת קרש. קרב מצוין שקיבל אצלי ציון של 9.5/10

Frostey

New member
איינגל נגד שיין ללא ספק!../images/Emo98.gif

או זה,או אואן נגד 123KID בKOTR 94! חוץ משתי Sick Bumps הקרב בין טייקר לפולי לא היה משהו מיוחד!(הקרב בין און לאקס פאק באותו ערב היה קרב כבר יותר טוב) אין לי מושג איך בחרו את זה לקרב השנה....הקרב בין פולי לאוסטין שהיה חודש לפני,מגיע את התואר הזה!

dead man inc

New member
תראה דן המסוכן.....

זה מה ש WWF מייצג, אלימות נזק , עם אתה רוצה לראות האבקות שאני חושב שבשבילך זה מדובר בלהכניע את הבן אדם אז WWF זה לא בשבילך , לך תראה בושידו זה בשבילך שם אתה תראה איך שני אדיוטים שוכבים על הזירה שעה ומנסים להכניע אחד את השני , וWWF זה ההפך להראות אקשן לפגוע באנשים עם דברים כיסא שולחן שוקר מטפי כיבוי זה כל הקטע זה כל האקשן,איזה מן קרב זה יהיה עם לא ישתמשו בדברים חיצוניים ? קרב משעמם ביותר כמו שאמרתי "בושידו" תחשוב על זה .......

לא הבנת אותי

תראה, כשיש קרבות מיוחדים, כמו הראשון של האנטר עם קקטוס ג´ק (שנגמר בפיילדרייבר על השולחן) זה היה מיוחד, ומגניב. אבל כמה אפשר? בגלל זה, הבחירה שלי הייתה בקרב נגד זה. אני למען האמת, לא מסתכל על זה בשביל ההאבקות. אני מסתכל על זה בגלל המוסיקה, התככים, הצבעוניות, ולראות "HOW LOW CAN THEY GET", אוסטין מצחיק אותי, שון מייקלס בזמנו היה מצחיק בטירוף, הNWO של WCW היו מצחיקים. כל הסיפור של הPOWERS THAT BE בWCW היה מגניב לאללה. דיוויד פלייר הצחיק אותי. והיו קרבות (במיוחד של המתאבקים הקלים) שהיה ממש כיף לראות (כל המבצעים שלהם מהאוויר). בקיצר, אני אוהב את כל המסביב. הבנת אותי?

למעלה