שאלה למביני עניין...

Funtom1010

New member
שאלה למביני עניין...

שלום לכולם! מעניינת אותי דעה של אנשים שמבינים באופנה: מה אתם חושבים על ג'ינס שקצת מתרחב למטה? תודה!

Shy Guy

New member
אני פחות מחבב ג'ינס שמתרחב למטה (Boot-Cut),

אבל אם הוא יושב עליך טוב ואתה בעדו, אז אני בעד. :)

מזכיר מאוד את שנות ה70 וה80. יש לי 3 כאלו

של LEE מאותו סידרה. במגמת הויטא'ז זה הולך יפה . אני אוהב.

Funtom1010

New member
תודה על התגובות!

אני אישית לא מסתדר עם סקיני למינהם ומעדיף את הג'ינס שלי טיפה מתרחב (סיגר+)
.

MMMOOSH

New member
לפעמים האופנה חזקה מאיתנו, לא לובשים היום

ג'ינס מתרחב, מה שהולך זה רגל ישרה או מעט צרה, לי אישית זה אף פעם לא כ"כ שינה, פשוט צריך ללכת עם הזרם, הזרם היום שהכל הולך חוץ מג'ינס מתרחב, לכן אתה לא תמצא כזה בחנויות. יש ג'ינסים עם רגל ישרה שהם מעט רחבים לכל האורך. המראה הזרוק כבר לא באופנה, והג'ינסים שהם SLIM כלומר רגל צרה ולווא דווקא סקיני הם באופנה. לפני שנתיים אהבתי ג'ינסים שפתוחים מעט למטה, לפני עשור זה היה ג'ינס נמוך ומתרחב ממש (שמסתיר את רוב הנעל) והיום אני לא יכול להסתכל על עצמי במראה אם הג'ינס לא צר מעט. ככה זה - זה נראה טוב פשוט צריך להתרגל.

אופנה לפעמים זאת צרות-עין. מותר גם להתלבש

בדברים * מהממים * , בפרטי ויטאז' או בכל דבר שמתחשק ושנעלם מהאופנה המוגדרת העונתית. אם ראיתי תצוגות אופנה מחו"ל תראה פרטי לבוש שאין סיכויי שיגיעו לחנויות. בחנויות אתה כמעט תמיד פוגש את האופנה היותר מסורתית. מעצבי אופנה עושים את הטוויסט. גם לנו מותר להתלבש אחרת ולעשות את אותו טוויסט פרטי, להתלבש שונה ולהמם את הצופים ביציע.

MMMOOSH

New member
העניין הוא שאני נגד המראה ה"זרוק" ועכשיו

המראה הולך יותר לכיוון המסודר. ג'ינס רחב הולך בדרך כלל עם לבוש זרוק.

דוקא הג'ינס המתרחב מטה היה בתקופה שלא היו

הולכים זרוק כל כך כמו היום, ג'ינס עם קרעים ביחד עם חולצות ש"זרוקות" על הגוף מבד דקיק. אם תראה תמונות מקטלוגים של שנות ה70 וה80 תראה בד"כ תצוגות שנראות מאוד "חנוניות" יחסית למה שהולך היום. דוגמא בצילום

למעלה