שאלה למחלקת הזכיות בפרסים בשעשועון קן הקוקייה

שאלה למחלקת הזכיות בפרסים בשעשועון קן הקוקייה

שלום רב אומנם אישית אני אפילו פירסמתי בפרופיל הפייסבוק את הוכחת הזכיות שלי בפרסים אבל למרות מסירת הפרטים למערכת לא יצרו קשר בדבר הזכייה בפרסים הזכיות הם : בתאריך : 2.2.2010 בשעה 18:29 זכיתי בפרס הפתעה בקן הקוקייה שיחקתי בקן הקוקייה וזכיתי בסופלה שוקולד בתאריך : 12.2.2010 בשעה 14:57 בערך זכיתי בפרס הפתעה בקן הקוקייה שיחקתי בקן הקוקייה וזכיתי במוצר טיפוח של כיף לטיפולכם ועידכונכם בדבר יצירת קשר עם הזוכים המאושרים ממתין לתגובתכם ותשובתכם בנושא הנ"ל בתודה מראש

../images/Emo33.gif מחלקת זכיות בפרסים שלום, מדברת קוקית

היי היי, קודם כל, אנחנו מאוד שמחים לשמוע שזכית ב-2 פרסים. תמשיך לשחק ותוכל לזכות אפילו בעוד... כפי שפרסמנו כבר מספר פעמים בפורום, עקב ריבוי הפרסים לוקח לעיתים מספר ימים בין הזכייה בפועל למועד יצירת הקשר. אם לא יצרו איתך קשר במהלך שבוע הבא, פנה שוב למחלקת הזכיות בפרטי ואנו נדאג שתקבל את מה שזכית בו. בהצלחה

בהמשך לתגובה

אומנם נשאר עוד שבוע לשידור התוכנית אז נשאלת השאלה מה אמור לעשות זוכה בפרסים שלא יצרו איתו עדיין קשר בנוגע ובקשר לזכייה/זכיות שלו ואם יגמר ויסתיים השידור כבר של השעשועון מה עליו לעשות אחרי הסיום של שעשועון " קן הקוקייה איך בדיוק ולאן הוא יוכל לפנות בנוגע ובקשר לזכייה/זכיות שלו בשעשועון " קן הקוקייה אישית אני גם זכיתי בפרסים ולא יצרו איתי עדיין קשר בנוגע לזכיות שלי למרות שציינתי בשניהם את אותה הכתובת והשם משפחה בדיוק לטיפולכם ולעידכונכם בתודה מראש

מזל טוב חבוב ../images/Emo77.gif

קודם כל... אל תדאג. אמנם הגמר הגדול בתחילת שבוע הבא, אבל אנחנו מבטיחים ומתחייבים שכל הפרסים ישלחו לגולשים. בגלל מגוון הפרסים הגדול, עוברים מספר ימים ולעיתים גם שבוע ושבועיים עד שנוצר קשר עם הגולשים שזכו. גם אחרי שהתוכנית תסתיים, אנחנו מתחייבים ושוב מבטיחים שלא נהפוך ל...
ואתם תקבלו את הפרסים המגיעים לכם. אל תפסיק לשחק והמון בהצלחה

לסלקום קן הקוקייה

אישית אני מבקש לטובת כל המשתתפים והצופים שתעבירו ותפרסמו בזמן שידור השעשועון " קן הקוקייה " הודעה שזזה ונעה על ההבטחה וההתחייבות אם אפשר בנוסף לבקש מהמנחים בשעשועון גם לציין זאת כדי שיהיה אמין ויראה אמין גם לשאר המשתתפים והצופים בשעשועון " קן הקוקייה " שמחכים עדיין ליצירת קשר בנוגע לזכיות שלהם בפרסים בנוסף חשוב מאוד גם לאחר ירידה וסיום של השעשועון " קן הקוקייה " להשאיר את ההודעה עם רשימת הזוכים בפרסים כהוכחת זכייה וכהוכחה ליצירת קשר עם הזוכים בפרסים למרות סיום השעשועון " קן הקוקייה " נ.ב אני בנוסף גם מצטרף לבקשה שהייתה בפורום להפקות הבאות לעשות את שידור השעשועון ו/או התוכנית גג עד השעה 21:00 לטובת הנוער שלומד ו/או עובד ואם אפשרי לא לשדר את התוכנית בימים שישי ושבת ולהתחשב בציבור המסורתי והשומרני ששומר שבת כדי שגם להם יהיה אפשרות וצ'אנס לצפות לראות ולזכות בפרסים בתודה מראש על ההתחשבות והשיקול בעניין

הוספת זכייה נוספת

בתאריך 14.2.2010 בזמן המשימה במתחם הגמר נוספה לי זכייה במתנה נוספת כרטיס לסרט איירון מן 2 למרות הפאר בין הזכיות אפילו יצירת קשר על הזכייה הראשונה שנרשמה לא בוצעה עדיין ונשאר עוד פחות משבוע מה יהיה למי יהיה אפשר לפנות ? אודה להתייחסותכם ותשובתכם בנושא הנ"ל

למעלה