שאלה למשתמשי הפורום

lp2002

New member
שאלה למשתמשי הפורום

איך הייתם מגדירים את הסיגנון של לינקין פארק 1.רוק והיפ הופ 2.ניו מאטל 3.או עירבוב של השנים או הגדרה אחרת שאתם תיבחרו

SuperTom

New member
אממממ...

ניו מטאל/ראפ/היפ הופ/רוק שקט/אלקטרוני....ועוד כמה...
אבל בעיקרון זה ניו מטאל וראפ...

™chester

New member
ראפ זה לא

אם כבר אז היפ הופ זה, לא ראפ לינקין נכללים בקטגוריה של רוק כבד\alternative בקשר לניו מטאל, תלוי איך אתה מגדיר אותו

roadkiller

New member
אוי פאק

לינקין פארק נכללים ברוק כבא/אלטרנטיבי. לי יותר נראה שהם פופ/ניו מטאל

HaWk34

New member
חחחחחחחחח הצחקתני.......

ראפ זה לא אם כבר היפ הופ? לפני שאתה יורד על אנשים תברר פרטים "איזה יידע מוגבל יש לך"

™chester

New member
חמוד אני יכול ללמד אותך

אמרתי שלינקין פארק לא מערבים ראפ אלא היפ הופ, אם יש לך בעיות בהבנת הטקסט, תחשוב פעמיים לפני שאתה נכנס לפורום

HaWk34

New member
קורא לי חמוד אה?

הכל עובד לטובתי היום אה.... לך יש בעיה בקריאת הטקסט כי אני ציטטתי אותך: ראפ זה לא, אם כבר היפ הופ..... ואתה רוצה שאני אלמד אותך משהו? ראפ זה בסיס אחד בתרבות היפ הופ, רוצה שאני אבוא עלייך בתור אחד כמוך אז: יא מטומטם אתה לא מבין במוזיקה תחשוב פעמיים לפני שאתה נכנס לפורום הזה ומדבר שטויות... מבין על מה העצבים שלי?

™chester

New member
אתה הבעייתי

כשלא שמים פסיק זה משנה את המשמעות של המשפט. ואל תתחיל להתעצבן ולקלל אלא אם כן אתה רוצה להשאר מחוץ לפורום הזה. בלי קשר אם אני אהיה מנהל הפורום או לא.

HaWk34

New member
אם לא שמת לב...

לא קיללתי אלא הבאתי דוגמא לאיך שאתה מדבר.... תקרא את זה שוב ותראה שכתוב דוגמא לאיך שאתה מדבר.........

™chester

New member
כפי שאמרתי, אתה פרובלמטי..

אל תגיד לי לא קיללת, אלא אם כן אתה מטורף שלא שם לב למה שהוא רושם, אני לא קיללתי אף אחד פה אז אל תעליל עליי ואל תחפש אותי.

למעלה