שאלה לשוטרת:כמה תנוחות סקס קיימות?

רב-און

New member
ארפד את סדיני בעלי שושנים

נרות מעשנים בשלל ריחות וצבעים סדינים נקיים וריחננים מלא עלי כותרת של שושנים אדומים וורדים ורודים וקצת .... ואותי... ומבטיח לא עט ולא ניר יעלו באותו רגע בזיכרונך אלה הרבה הרבה ריחות של עוד ועוד ועוד שלך רב-און

pachanga

New member
אוייייייי רב און!!!! :cool:

השירים שלך עושים לי את זה ויש לי הרושם שאתה ג`יגולו האמיתי במיטה טעיתי ?

אני עם השוטרת : )

האמת.. אחרי שקראתי שוב את הכותרת יש לה עוד משמעות ; ) אבל התכוונתי שאני מסכים למה שאמרה נוני, אין כמו התנוחה המסיונרית זו לא תנוחה לעצלנים זו תנוחה מושלמת תנוחה בלעדית שקיימת רק לבני אדם (להבדיל מהחיות) חיבור של רוח נשמה וגוף - הגופות מחוברים בצורה המקסימלית הפה מחובר בנשיקה מחברת והעיניים, אוהה העיניים... תנסו להגיע לחדירה כשהעיניים פתוחות. לא לסגור אותם למרות התענוג... לראות את הנשמה של בן הזוג מבעדן. לחוש אותו מתענג. מטריף.

batman

New member
קישקוש

אם החלטת להתרפס לפחות תדייק בעובדות. התנוחה המסיונרית היא לגמרי לא בלעדית לבני אדם ואני אגלה לך סוד, אפילו לא ליונקים. קצת ערוץ 8 רבותי. קופים מזדיינים בדיוק כמונו, וגם מספר לא מבוטל של זוחלים. מה שכן מבדיל אותנו מהבהמה הוא הרגש . עם זה אני לא מתווכח. שלך העטלף אוניברסיטת סקסטאון

אחי הפרופסור.

אדוני הפרופסור המלומד.. יש אנשים שאין להם זמן לראות סרטי טבע אוקי.. ונניח שאתה צודק זה היה שולי. עיקר העניין היה החיבור הרגשי הנפשי והגופני.. לא בטוח שגם את זה יש לחיות.. וגם אם כן.. שיזדיינו בהנאה.. זה עדיין לא שולל את מה שאמרתי (ללא כל קשר להתרפסות אלא מתוך נסיון והנאה טהורים) שהתנוחה הטובה מכולם היא המסיונרית.. בברכה החתול, מועצת החיות המזדינות מאחור

פלג^ר

New member
רגששש! גם למס חיות יש רגש.המבדיל

אותנו מחיות הוא השכל התבונה.אגב תנוחת ירח הכי הך

למעלה