שאלה מסקרנת

arui341

New member
שאלה מסקרנת

שלום - יש לי שאלה שקשורה ולא קשורה לפורום. כמה גולשים ייחודיים לדעתכם נכנסים מידי יום מישראל לסקנד לייף וכמה אנשים מתוכם לא מבינים מה עושים ואיך מתחילים לשחק. התשובה מאוד חשובה עבורי תודה ויום טוב

smile2life

New member
לא יודע לגבי כולם

אבל לי בהחלט אין מושג איך להתחיל א]פילו לשחק

../images/Emo26.gif

לדעתי קצת פחות מ300. מי שנכנס יום יום לא יכול לגמריי לא להבין מה עושים..... הם מבינים לאט לאט.

Liran Ling

New member
לא חושב שיש מישהו שישרוץ שם שבועיים

ולא יבין במה מדובר, מה עושים ולאיפה הולכים. הזוי למידי אם כן

arui341

New member
האם יש משהו שהגולשים בישראל צריכים ואין להם?

כמובן בהקשר של סקנד לייף. מה אתם חושבים בהייתם רוצים שיהיה ואין- לא מבחינה כלכלית התוך האתר, אלא דברים הקשורים בסקנד לייף שאתם לא מבינים איך לא עשו זאת עדיין- אשמח לרעיונות.

oferedry

New member
משהו ששצריך ואין

יש לי רעיון מצויין שאיני מבין איך לא עשו זאת עד כה (לא רק עבור הישראלים) אני מחפש מישהו שמבין היטב בSL גרפיקאי בעל יכולות מוכחות, ורצוי שידע לתכנת בסביבת האינטרנט DOT.NET לרעיון פיצוץ ורווחי.

just dana

New member
שאלה נוספת../images/Emo35.gif

משום מה .. כשאני נכנסת camp כלשהו..ואני נגיד הולכת קצת..נהיה לי teleport אוטומטי...

just dana

New member
ושאלה נוספת..

איך אני מגיעה לאתר ריקודים.. ראיתי שיש כל מיני אפשרויות שלתזוזה.. אב זה נגמר אחרי כמה שניונת.. אז לרקוד זה 20 דקות מול המחשב כל פעם לעשות תנועה?

foxy22

New member
אם הבנתי נכון

יש כדורים של ריקודים מכל מיני סגנונות, והם מנפישים את הAV שלך רצוף, עד שאת קמה אני עושה חיפוש על club או dance או party ומוצאת הרבה מקומות

just dana

New member
ואיך אני מגיעה לשם?! נראה לי שלזה התכונתי../images/Emo13.gif

טנקס..

foxy22

New member
חיפוש פשוט

יש המון מקומות שאפשר לרקוד בהם יש מקום שפעם הייתי בו, חמוד למדי, pet walking mall משהו כזה, זה קניון, ויש שם מועדון, וגם כיסאות קטמפינג ורודים, ומכונות מזל, נסי לחפש את זה

למעלה