שאלה מעניינת

NamelessGirl

New member
שאלה מעניינת

מי מכל הזוכים של כל העונות לדעתכם הכי לא היה צריך לזכות? מי לדעתם פשוט לא הגיע לו להגיע כל כך רחוק, מי לדעתם לא עשה מספיק בשביל לזכות בתואר (ובכסף), או פשוט מי שנאתם כל כך שפשוט לא רציתם שיזכה? תזכורת: עונה 1- בורניאו- ריצ'ארד האץ' עונה 2- אוסטרליה- טינה ווסון עונה 3- אפריקה- אית'ן זון עונה 4- מרקזיה- וספיה טוורי עונה 5- תאילנד- בריאן היידיק עונה 6- האמזון- ג'נה מורסקה עונה 7- איי הפנינה- סנדרה דיאז עונה 8- אולסטאר- אמבר ברקיץ' עונה 9- ונואטו- כריס דורטי עונה 10- פלאו- טום ווסטמן עונה 11- גואטמלה- דני בוטרייט עונה 12- אי הגלות- ארס (עם שם משפחה מאוד מסובך) עונה 13- איי קוק- יול קוון הבחירה שלי היא סנדרה בלי לחשוב פעמיים, ומקום שני וספיה

הבחירה שלי היא

אני חושבת שסנדרה היא אחת הזוכות שיותר מגיע להן !! היא הצחיקה אותי והיא ממש מתחרה טובה !! מי שלא הגיע/ה לו זו - ג'נה מורסקה - מתיו היה צריך לקחת את הכסף ואת הבחורה (למרות שבריוניון היה ברור שהם ביחד חחח)

NamelessGirl

New member
על זה

שהיא עם אית'ן אני יודעת ברור... אבל את בטוחה שהיא הייתה עם מאת'יו?? לא שמעתי על זה כלום!

מאחורי הקלעים של עונה 6

הם נראו מתעלסים ומתגופפים. אם אני לא טועה, יש גם קטע שהם מדביקים נשיקה בריוניון.. אז מה יש לשמוע? רואים.

NamelessGirl

New member
אה טוב

לא ראיתי את הDVDים...אבל לא יודעת זה בכל זאת נשמע לי תמוה כי אם באמת היה ביניהם משו, ההפקה לא הייתה מפספסת הזדמנות כזאת, כי רומנים על האי תמיד מוסיפים עניין לעונה...בטוח היו מכניסים את זה בעריכה...אבל לא הכניסו כלום...

oror15

New member
שיטטטטטטטטט

בטעות ראיתי את הזוכים של כל העונות ויש עונות שלא ראיתי
תרשמו ספויילרים!!!
וטינה לדעתי היא לא עשתה כלום חוץ מליהיות בברית עם קולבי..

oror15

New member
זה כן ספויילרים

זה מדבר על עונות שלא שודרו בארץ!! או שאולי זה שודר בYES אבל בHOT זה לא שודר אז זה עדיין ספויילר למי שבHOT

NamelessGirl

New member
אוי נו באמת...

שלושת רבע מהעונות של הישרדות לא שודרו בהוט! אז מה פשוט לא נדבר על הסדרה??? רק על ה4 העונות הראשונות שצולמו ושודרו כבר לפני 6-7 שנים???

oror15

New member
לא אבל

מה אתה רוצה שמי שראה בהוט לא יכנס לפורום? וראיתי עוד עונות חוץ ממה שהיה בהוט אבל לא את הכל ולא אמרתי שלא תדברו על הסדרה אבל זה לא נראה לי קשה לשים סימן של ספויילר בכותרת

NamelessGirl

New member
אני מצטערת אבל אני לא חושבת שזה ספוילר

אם כן אז כל הפורום הזה זה ספוילר אחד גדול כי מדברים פה על העונה שהתחילה עכשיו ביס, ואין אותה בהוט.

זה לא נחשב ספוילר ברגע ששודר בארץ

אבל עדיין רצוי לציין דברים כאלו בכותרת.

talburstein

New member
להרבה לא הגיע

בעיקר סנדרה ווספיה כל מי שמשחק "אנדר דה ראדר" כמו שאוהבים לקרוא לזה שם לא מגיע לו לזכות. גם טינה מעונה 2 גנבה את זה לקולבי, ג'נה מעונה 6 גנבה לרוב, על האולסטאר בכלל אין מה לדבר, לאמבר לא הגיע בכלל להגיע לשם, ואם לקס לא היה אידיוט היא לא הייתה זוכה.

NamelessGirl

New member
כן אבל

אם לקס לא היה אידיוט זה לא היה כל כך מעניין.. ואני חושבת שטינה וג'נה לפחות שיחקו קצת!למרות שהגיע יותר למי שהיה מולם...אבל סנדרה ו-וספיה פשוט...היו שם! ולא מעבר לזה! אבל האמת שעדיף שסנדרה זכתה ולא ליל שהייתה מולה בגמר...ליל היא אחת המתמודדות שהכי שנאתי בכל העונות..

טינה.

יפה, אגב, שגיליתי את זוכי העונות שלא ראיתי
אם כי אני חייבת לציין כי לדעתי אין דבר כזה ממש "לא הגיע לו". מי שזכה כנראה הצליח לעשות משהו שהביא אותו למעמד הזה, גם אם זה לרקום מזימות או "לטוס מתחת לרדאר".

למעלה