שאלה מצמררת

נקרומנט

New member
שאלה מצמררת

אם יש כאן אנשים שבגדו ולא חשו באשמה כלשהי,זעירה ביותר?או להיפך,איך מתמודדים עם רגשות אשמה כאלה?תודה על תגובות

סמפר...לא אומרים "תיקים באפילה"...

אומרים: תיק עם באפלה....

הקוסם33

New member
תלוי-יש שני סוגי של אנשים. יש את

אלו שבוגדים ללא מצפון(סטוץ). ויש את אלו שבוגדים, עם הרבה רגשות מעורבים-ואז קשה להתמודד(לכן הם פה). אני מהסוג השני. ואיזה חומר או סוג של בוגד נקרומנט??????

טו טו טו טו טו טו../images/Emo168.gif הנעימה של

פיילס. שלא נדע קוסם. נקרומנט מגיע מהמילה נקרומנטיה, בימי קדם מתאר סוג של דרישה אל המת. או "קריאה" בגופות המתים. (כמו בקפה רק יותר "ריחני") אללה יוסתור

נקרומנט

New member
התעניינות?

יודע לתקשר עם עולם המתים,יודע להחיות את המתים,שייך לשני העולמות.>תיאור קצר ולעניין.

אה../images/Emo4.gif לגמרי שונה ממה שאמרתי../images/Emo152.gif

וחוץ מזה אם באמת יש בך את הכשרון הזה. אשמח להחיות כמה, תמורת תשלום נאה כמובן. אמא'לה סוף סוף מישהו מצליח קצת להפחיד אותי

נקרומנט

New member
תשובה יפה,שאלה יפה.אבל

איני מאמין שיש אנשים שעושים משהו כלשהו ללא התערבות של מצפון בדבר.הרי כולנו מרגישים,וזה נפלא!המצב האפשרי הוא שאדם חושב שהוא עושה את זה בלי מצפון אך הוא פשוט קובר אותו בפנים ובדרך הזאת נשאר רגוע ומרמה את עצמו.לגבי השאלה:נקרומנט לא בוגד,מספיק לא מטען רגשות וחוויות שיש לא גם בלי.

שטויות....בגידה זאת בגידה

וההתמודדות איתה היא התמודדות ,כל אחד בדרכו, ולפי אמונתו וכוחו הנפשי

הו, כמה המצפון מעיק..

יש שתי אלטרנטיבות.. האחת היא להתייחס למצפון ואז להתייסר.. השניה היא להדחיק את המצפון לתת מודע.. אבל.. בלילה, כאשר נמצאים עם החוקי.. הלב כל כך מחולק.. הקונפליקטים עצומים.. רגשות האשמה עולים.. קוראים לזה: "המצפון".. אז כן לעולם הוא לא יתן נחמה ובצדק.. אני רק מקוה שיגיע הרגע שאמצא נחמה לנפשי.. קשה לי להאמין שיש אנשים שלא חשים אשמה או לא חשים את המצפון.. המשך יום נפלא sky

jedyknight1

New member
הפתרון שלי היה

לומר כי הכל חוויה. גם תחושת המצפון הזו, היא חוויה. למעשה אני לקחתי את זה כמבחן אישיות.

למעלה