שאלה על גיימקיוב!!

hbk socks

New member
שאלה על גיימקיוב!!

האם גיימקיוב קורא צרובים אוטומטית או שצריך לעשות צ'יפ או שבכלל אי אפשר לקרוא צרובים?

Hijin Ketsusou

New member
תורידו את השאלה מהגיים קיוב! אהה!!

טוב, בדיחה מילולית גרועה... ולא, כרגע המושג "צרובים" לא תופש בכלל לגיים קיוב, כי הוא משמתמש בדיסקים מיוחדים, שלא משחררים אותם כמדיות ריקות

yoo

New member
האמת היא

שכן משחררים אותם כמדיות ריקות, זה נקרא MINI-DVD (כמו MINI DISC) אבל הן כל כך יקרות שעדיף לקנות כבר מקורי מה שכן אפשר לעשות (ראיתי סרטון על איזה 2 מטורפים שעשו את זה) זה לפרק את הפלסטיק של הגיימקיוב, ככה שישאר מולך רק שלד, וכך תוכל לשים לו מדית דיוידי ריקה רגילה שצרבת. זה מטורף לגמרי!

Hijin Ketsusou

New member
המיני די-וי-די ששיחררו לא מתאים

הגיים קיוב משתמש בדיסקים מיוחדים, והמיני די-וי-די'ם ששיחררו זה למסרטות דיגיטליות או משהו כזה. עד כמה שאני יודע
אני מקווה שאפשר יהיה להריץ דברים על הגיים קיוב, כי יש לו כבר אמולציה לנינטנדו 64, עם האמולטור הרשמי של נינטנדו שהם שמו באוקריאנת הזמן.

freak2100

New member
לא.... ../images/Emo4.gif

א. גיים קיוב זה משהו שצריך לקנות לו משחקים, אפילו אם מציעים לכם משחקים בחינם, זה פשוט שווה את זה. ב. זה לא MINI-DVD, אלה דיסקים קצת שונים שנראים אותו דבר אבל הם שונים. ג. גם לא נכון, מה שתיארת זה חלק משיטה לקריאת דיסקים צרובים בPS2 (הבדיקה אם דיסק מקורי בPS2 נעשית רק בהתחלה, לכן אם מכניסים דיסק מקורי, מפעילים ואז מחליפים את הדיסק בלי לפתוח את הPS2 - זה לא יזהה שהדיסק צרוב.) ד. הדיסקים של gamecube צרובים הפוך, ככה שבין כה וכה אין לך איך לצרוב את זה, בתוך לא בשיטה "רגילה".

yoo

New member
רוצה לראות את הסרטון וזהו?

ומדובר בצריבה מיוחדת עם תוכנה מיוחדת לצריבת גיימקיוב... פרטים בלינק המצורף

Hijin Ketsusou

New member
holy faxmilia!

איזה מגניב!!! יש לי גיים קיוב שני, שפועל חצי מהזמן, אם היה לי את המברג המיוחד הייתי מנסה לעשות את זה, זה לא כך קשה להוריד את הפלסטיק, אתה מבריג למטה ומרים את המכסה וזהו. דרך אגב, מישהו ראה את המשחקי יציאה של הדי אס? יש שם דברים ממש טובים

yoo

New member
י...יש לך 2 גיימקיובים?!

יאללה תנסה ותגיד לי אם עובד!

yoo

New member
בתנאי..

שיש לך צורב DVD כמובן ^^" אךךך...אם הייה לי צורב דיוידי (מכווץ אגרוף) בעצם לא, הגיימקיוב שלי היה משתנק מאבק!

Hijin Ketsusou

New member
לאח שלי יש צורב DVD

אבל אני לא יכול לפתוח את הגיים קיוב, כי אני צריך לקנות כזה מברג מיוחד שהגיים קיוב (וגם קסטות גיים בוי אדוונס נראה לי) משתמש בו

freak2100

New member
אוקיי... אין לי אפשרות להוריד

את הסרט (אני לא יכול להוריד מתוכנות שיתוף כמו ביטורנט), אבל שאלתי את חבר שלי. הוא ראה את הסרט, ואמר חד משמעית - זה זיוף. מה שאני אומר עכשיו זה מה שהוא אמר, אני לא ראיתי את הסרטון אז אני לא בטוח
אבל אני די סומך על חבר שלי: 1. הדיסק שהוא צורב - לא כתוב עליו כלום. זה בשביל שלא תהיה אפשרות לראות אם הדיסק מסתובב או לא. 2. יש שם שני gamecubeים שאחד עובד ונמצא מאחורי הטלויזיה ולא רואים אותו והשני כאילו נפרץ. 3. יש קטע שרואים אותו משחק. אז רואים אותלו לוקח את השלט והופ! עוברים פריים ואז רואים רק את השלט והוא משחק. הסיבה היא שהוא לוקח שלט שמחובר לgamecube שלא עובד, ואז מחליף לשלט של הgamecube העובד ואת הקטע של ההחלפה הוא לא מצלם. אם הוא היה משחק באמת היו רואים אותו משחק עם השלט שהוא לקח ולא עוברים פריים. וכמה דברים לגבי הצריבה... גם אם הוא היה מצליח לצרוב הפוך (צריך לזה תוכנה מיוחדת ואולי גם צורב מיוחד)... הגיים קיוב לא מיועדת לקרוא יותר מהגודל של הדיסקים שלו. גם אם פותחים את הGC בשביל שהדיסק יכנס, אין שום סיבה שהעינית תגיע לשאר הדיסק... אבל נגיד שלא צריך לקרוא מכל הדיסק כי יש רק גי'גה וחצי על הדיסקים ועל דיסקים של DVD יש יותר אז זה צורב רק בחלק הפנימי. עדיין אין שום אפשרות לזייף את הסיריאל של נינטנדו. הגיים קיוב בודק את הסיריאל, רואה שאין את הסיריאל של נינטנדו - לא מפעיל את המשחק. נגד זה עדיין לא מצאו מה לעשות. פשוט אין סיכוי לזייף את הסיריאל.

rave47

New member
אני מניח שאף אחד לא שמע כאן על הQ

Q זה ווריאציה של הקיוב שאיתה אפשר גם לנגן סרטי דוד אחרי שהרבה צרכנים התאכזבו שהקיוב לא קורא סרטי דוד... באה נינטנדו פיתחה את הQ שהוא בעצם גיים-קיוב רק יותר גדול ובציפוי כסף נחמד וכמובן העינית קוראת דוד.ועכשיו רק נשאר לפצח את ההגנה של נינטדו שאני בטוח שמישהו משועמם כבר הספיק לעשות ואפשר לצרוב אימאג'ים לדודים ולשחק משחקי קיוב... איזה באסה לנינטנדו... ככה דפקו את עצמם...

ET2k

New member
אני לא בטוח שזו אותה עינית

יכול להיות שבQ יש שני מגשים שונים. הQ גם סופר יקר ואי אפשר למצוא אותו בכל חנות. והסרט הזה באמת נראה לא אמין.כל הזויות צילום המשונות הזו.ולא רואים את הדיסק מסתובב בכלל.

freak2100

New member
אז ככה...

קודם כל, זה אידיוטי מלחתחילה שאנשים התאכזבו מזה, הרי GC זאת מכונת משחקים לא מכונת סרטים! אבל שיהיה... המכשיר שקורא צרובים יודע לקרוא רק mini-dvd, זה דבר ראשון... ודבר שני, אם משחקים צרובים הפוך וmini-dvd צרוב רגיל, אז זה אומר רק משהו אחד - הGC יודע לזהות אם זה MINIDVD או אם זה דיסק של משחק ולפי זה הוא יודע אם לקרוא אותו רגיל או הפוך. וככה בעצם לא השגת שום דבר, חזרת לנקודה ההתחלתית

yoo

New member
הגיימקיוב הגדול טיפשי...

כל הקטע של הקיוב זה שהוא קטן וזול. אני באמת לא מבין למה אנשים רוצים דיודי בקונסולה שלהם... מה הבעיה לקנות בימינו דיודי? זה כזה זול!

למעלה