שאלה על מנשא-מומלץ או לא לגיל צעיר?

הג יולי

New member
שאלה על מנשא-מומלץ או לא לגיל צעיר?

שמעתי דעות לכאן ולכאן על מנשאי הקשירה. אשמח לשמוע דעתכם. עדו עוד כמה ימים בן חודשיים. מכוון שהוא צריך המון על הידיים ניסיתי לשים אותו במנשא. הוא מסרב לכל תנוחת ערסול ותנוחת השק (שהרגליים בתוך הכיס) גם לא מוצא חן ובעיניו יותר מדי וכבר צפוך לו - הוא כבר מעל 6 קילו וקצת ארוך. השיטה היחידה זה בטן לבטן. יחסית הוא מחזיק ראש טוב. האם אפשר לקחת אותו בתנוחה הזאת בגיל כזה?

אם הוא אכן מחזיק את הראש טוב

אז לא אמורה להיות בעיה בתנוחה הזו. בטן אל בטן זו תנוחה נהדרת ומלאת קרבה מצד שני אולי כדאי לנסות מנשא אחר כמו בייבי ביורן, אולי הוא יאהב יותר.

הג יולי

New member
תודה! שאלה על בייבי ביורן

זה לא לגיל מבוגר יותר? יש לי גם מנשא שקיבלתי יד שנייה של אוונפלו שדומה לבייבי ביורן. פשוט נראה לי שהראש לא מספיק מוחזק. במנשא קשירות אפשר לתפוס לו את הראש עם אחד הרצועות. שאלה נוספת: כמה זמן מומלץ שהוא יבלה על "הרצפה" ביום? - הוא לרוב שהוא ער רוצה להיות על הידיים והוא גם מבלה אחרי כל ארוחה בסל קל כי הוא קצת פלטן. כבר הגענו למצב שהוא נמצא 10 דקות על הבטן ומרים יפה את הראש - עד שהוא פולט...

ברגע שהם מחזיקים את הראש

לגבי השאר יענו ענת או יהודה. באופן עקרוני 10 דקות בכל פעם נשמע לי יפה... המטרה, נדמה לי, היא לחזק את חגורת הכתפיים.

קצת אכזרי../images/Emo187.gif

הקטנטן 2.5 שלי נכנס היום פעם שניה למנשא, אחרי כמה נסיונות שלא צלחו. זה נראה שהראש ממש הולך אחורה נכון? אני פשוט תמכתי קצת עם היד, נראה לי קמת אכזרי להכניס את הראש תחת הבד בבטן לבטן, ערסול בכלל לא הצלחתי. גם נדמה שיש קצת צפיפות באזור הרגליים, הן נפתחות בגלל הבד שבין הרגליים...

למעלה