שאלה על קניית נגן?????

eb240

New member
שאלה על קניית נגן?????

איזה נגן MP3 של 512MB מומלץ לקנות ומה נחשב מחיר סביר? והאם עדיף לקנות דרך חנות או דרך האינטרנט??????

weird dust

New member
המלצות שלי

כמו שכבר כתבתי היום, נגני MP3 איכותיים הם לא זולים. תמיד מומלץ לקנות קצת יותר יקר ולקבל חברה בעלת שם ולא נגנים ג'נריים. (כבר היום אחד מחברי הפורום התלונן על איכות ייצור ירודה של נגנים כאלו). לדעתי תמיד מומלץ לקנות בחנות, כי לרוב קל יותר אחר כך למצוא אותם. למרות שגם באינטרנט יש מקומות מצויינים. נגן iAUDIO G3 512MB עולה בערך 820 שקל וזהו נגן מעולה בעל חברה מצויינת.

zoltan1

New member
המלצה שלי רק IRIVER

יש כרגע מכירה באולסייל של אחד כזה זאת חברה מעולה ומאפשרת להוריד עידכונים לתוכנה כל פעם שיוצא משהו חדש מומלץ בחום רב!!! יש לי אחד כזה בדיוק עם 256MB וגם הזמנתי עוד אחד עם 512MB איכות חבל"ז.

zoeid

New member
מאוד ממליצה!

אני קניתי את הנגן הזה לפני כמה חודשים במחיר של 800 שקל (ואולי טיפה יותר) וזו הקנייה החכמה ביותר שלי. מכשיר מעולה מעולה מכל הבחינות, ממליצה עליו מאוד מלווה ברדיו, הקלטה מהרדיו, והקלטה רגילה, חצי גיג'ה, איכות שמע טובה (אבל יכול להיות יותר טוב), יא אפשרות ללריקה רק שעוד לא הבנתי איך. בכל אופן- בונבון. אם אתבקש אעלה תמונה ברורה יותר ממה שמופיע באתר של המכשיר.

weird dust

New member
אני אשמח עם תעלי תמונה

אני גם יוסיף את זה לגלריה שלנו. יש לנו גם דיון מיוחד בשביל זה כאן. וגם אי ריבר מצויינים

zoeid

New member
תמונה של המכשיר

אומנם איכויות הצילום שלי לא מוצלחות אבל נראה לי שזה בערך ברור והנה גם קישור בו יש תמונות יותר מוצלחות של המכשיר

למעלה