שאלה על ראיון עבודה

שאלה על ראיון עבודה

עשיתי פריסה קלטית 1 שתי חרבות 2 שלושה מטות 3 שמונה מטות 4 תשעה מטבעות 5 השטן 6 האיש התלוי 7 מלכת הגביעים 8 הקיסרית 9 אביר הגביעים 10 המוות

blackcat2

New member
הי דנדן

רקע יכול מאד לעזור. האם אתה רוצה לדעת האם תתקבל? האם אתה תוהה באם בכלל תחום זה מתאים לך? על מה מדובר? מאד יכול להיות שהפריסה הנוכחית לא תענה על השאלה שלך.

blackcat2

New member
והבהרה נוספת../images/Emo9.gif

פריסה קלטית בוחנת עפ"י רוב תהליכים מתמשכים או/ופוטנציאל. בהנחה ואתה מבקש לדעת מה סיכוייך להצליח בריאיון העבודה מומלץ לעשות פריסת שאלה. ממתינות לך.

blackcat2

New member
הי דנדן

אני הייתי ממליצה לעשות פריסת שאלה: מה הפוטנציאל שלי להתקבל לעבודה במקום- X? סה"כ - 5 קלפים+ קלף מסכם או לשאול שאלה ראויה יותר המציבה אותך במרכז: מה עלי לעשות על מנת לעבור בהצלחה את ריאיון העבודה הבא? 5 קלפים+ קלף מסכם

חשבתי שקלפים 1+2 הם עיצה מה לעשות

כדי להתקבל לעבודה, ושקלפים 6+10 מדברים על הפוטנציאל.

צ ל י ל 8

New member
אני מסכימה עם מה שבלק-קט

כתבה. לדעתי הפריסה הקלטית לא מתאימה לשאלה שלך, ואני ממליצה לעשות את 2 פריסות השאלה שהיא כתבה לך ואנו נשתדל לעזור.

שתי פריסות שאלה

פריסה ראשונה - קוסם, מלכת החרבות, שלושה מטבעות, עשרה מטות, אוהבים, וקלף סיכום שמונה מטבעות. פריסה שנייה - נער החרבות, שלוש חרבות, קיסרית, כוכב, אביר המטבעות, וקלף סיכום מלכת החרבות.

צוף3

New member
הי דנדן ../images/Emo39.gif

מה - קוסם הפוטנציאל - מלכת החרבות שלי - 3 מטבעות להתקבל לעבודה - 10 מטות במקום- X - אוהבים סיכום - 8 מטבעות הפוטנציאל במקום העבודה גדול, אך לא מיידי. הקבלה לעבודה לא תהיה קלה ולא תבוא כבמטה קסם, וייתכן שתהיה התלבטות בינך לבין מתמודדים נוספים שכישוריהם לא נופלים משלך. יש בידך את היכולת לעגל פינות ולהביא לידי ביטוי את כישורייך ואת קסמך האישי כדי לגבוא על שאר המתומודדים ולזכות בהערכה, עלייך להשתמש בניסיונך הקודם בראיונות מסוג אלו ולהפיק מהם את הלקח. קלף הסיכום מעיד על הישגים שבאים מעבודה קשה ומאומצת - תשקיע ותיתן את המיטב, תהיה אקטיבי כמה שניתן. מה - נער החרבות עלי - 3 חרבות לעשות - קיסרית על מנת לעבור בהצלחה - כוכב את ריאיון העבודה הבא - אביר המטבעות סיכום - מלכת החרבות מסקנות הפריסה דומות למסקנות הפריסה הראשונה - יש בך את היכולת לעבור את הראיון (הקיסרית) אולם בפריסה הזו גם באים לידי ביטוי החששות שלך אולי מניסיון עבר שכשל (מקום עבודה אחר, ראיון עבודה גרוע). מלכת החרבות קוראת לך שוב להשתמש בניסיון הזה כדי להצליח בראיון הנוכחי. יש פוטנציאל גדול לעבור את הראיון (כוכב), והשתדל להתמקד בראיון גם בסוג האדם שאתה, לא רק מהפן המקצועי. איני יודעת מהי העבודה המבוקשת, אולם נדמה לי שנדרשים שם גם איכויות מסויימות ותכונות מעבר לידע ורקע מקצועי. אשמח לקבל את תגובתך, ובהצלחה

צ ל י ל 8

New member
דנדן... ../images/Emo22.gif

מה = הקוסם הפוטנציאל = מלכת החרבות שלי = 3 מטבעות להתקבל לעבודה = 10 מטות במקום- X = אוהבים קלף סיכום = 8 מטבעות בגדול נראה כי יש לך את כל הכשרונות לעבודה המסויימת הזו. לדעתי גם יעריכו אותך היטב במקום העבודה. רק כנראה שהם בכל זאת יתלבטו בינך לבין עוד מישהי/ו. אם תתקבלי תצטרכי לעבוד קשה ולהוכיח את עצמך, דבר שלא יהיה לך קשה, שוב כי נראה שיש לך את בכישורים הדרושים. מה = נער החרבות עלי = 3 חרבות לעשות = הקיסרית על מנת לעבור בהצלחה = כוכב את ריאיון העבודה הבא = אביר המטבעות קלף סיכום = מלכת החרבות למרות האמור לעיל, את מאוד חוששת מהראיון ואולי גם חושבת שתאכזבי את מי שאמור לראיין אותך. שוב ראיון העבודה נראה כמשהו שיהי הגשמת משאלה שלך. כנראה את מאוד מעוניינת במקום הנ"ל.. יש פוטנציאל טוב, את רק צריכה לדעת לשלב בין לא להמעיט בערך עצמך בראיון ומצד שני גם לא להגזים. תראי כמה את מוכנה להשקיע, תחמיאי קצת לעצמך, אבל בשום אופן אל תאמרי דברים שאינך יודעת אותם כי זה רק יהרוס לך. בהצלחה

לא הצלחתי להבין אם את או אתה

כי פה התייחסו אליך גם כבחורה. להבנתי אתה גבר, ואם אכן זה כך עולה לי אינטואיטיבית "לעשות עיניים לבוסית/מראיינת". היא מופיעה פעמיים, גם כמלכת חרבות (יעני קשוחה) וגם כקיסרית. לא חשוב בת כמה היא
, אם זאת הסיטואציה זה ישפר את מצבך בראיון.

צ ל י ל 8

New member
אופס-לא שמתי לב שמדובר בגבר ../images/Emo163.gif

בכל אופן הפרשנות שלי נשארת כפי שהיא. יפעת-אני נוטה לא כ"כ להסכים איתך בנוגש ל"לעשות עיניים". המלכות יצאו בעמדות פוטנציאל, מה לעשות וכקלף סיכום. אם הן היו מופיעיות בעמדת המראיין/ת, אולי זה היה נכון. אבל קשה לי להבין איך הגעת למסקנה הזו. למה בעצם לקחת בחשבון שהמראיין/ת יהיה בן/בת המין השני? טשמח לחידודים..

תקראי לזה "זיק של אינטואיציה"

זה פשוט קפץ לי לעיניים. אפילו לא בחנתי בדקדקנות את העמדות המדוייקות. זה לא קורה לי הרבה, אבל למדתי עם הזמן (ראי שירשור אינטואיציה בפורום הראשי) פשוט להגיד את מה שקופץ לי. מקסימום אני טועה. לגופו של עיניין, בפעמים ש"העזתי" ואמרתי זה יצא נכון. אז אני אומרת.

למעלה