שאלה "עסקית"

שאלה "עסקית"

הי כפי שכבר ציינתי בעבר אני עוסקת בתחום הבניית ציפורניים, פדיקור ומניקור קוסמטי, שעוות ועיצוב גבות. באופן עקרוני המטרה שלי היא לפתוח לי מכון קטן בבית ולעסוק בכל התחומים האלו. כרגע כחלק מההתארגנות של לפני הנסיעה אני מנסה לברור ולהחליט האם להתמקד בכל התחומים או בחלק מהם מאחר וכל תחום עיסוק דורש ממני התארגנות של ציוד וחומרים רבים. הייתי שמחה לקבל מידע לקבל ההיצע והביקוש של התחומים שציינתי וטווח מחירים פחות או יותר שמקובל שם. אשמח לכל פיסת מידע - זה חשוב לי מאוד להתארגנות לקראת הנסיעה. וכן באמת, יאללה, שאני אבוא כבר!

לילית462

New member
אז ככה - בעקרון הכל הולך אבל

אני אתחיל מזה שיש כאן מכוני יופי וכאלה, הרבה מכונים מקומיים, אבל גם פה ושם מכונים של לבנות. יש עבודה בשפע לכולם - אני מכירה בחורה לבנה והמכון שלה עובד בלי הפסקה...
שעווה וגבות, יש כאן מלא מקומיות שבאות הביתה ועושות לך בבית בגרושים, כך שנראה לי שקשה להתחרות בזה, אלא אם תביאי מוצרים מיוחדים מהארץ - כמו נגיד השעווה הורודה, וכו' שזה דרך אגב מה שעושה חברה שלי מדרום אפריקה, היא מביאה שעווה מיוחדת וכאלה כך שיש ערך מוסף למה לבוא אליה ולא להזמין שחורה הביתה שתוריד לך שיערות עם סוכר ולימון.
פדיקור מניקור - שוב יש את המקומיות שעושות בבית או במכון בגרושים אבל הן לא הכי מקצועיות.
יש במכונים מכונות משוכללות כאלו של ג'אקוזי לרגלים
מה שאין טוב זה בניה, אין כאן מי שעושה בניה בצורה מקצועית. יש בחורה לבנה שעושה ג'ל והיא די טובה המקומיים לא יודעים לעשות כמו שצריך, ולא עובדים עם המכונה לשייף אלא משייפים ביד וזה מוציא את הנשמה. בקיצור, יש פוטנציאל אבל זה ידרוש ממך כמה דברים : א- להביא ציוד טוב ב- להביא חומרים איכותיים שאי אפשר להשיג כאן ג- להשקיע המון זמן ואנרגיות בלפתח עסק עצמאי. המחירים - המחירים כאן יחסית לארץ מאוד נמוכים. לי יש בחורה שבא אלי הביתה ועושה לי שעווה, פדיקור ומניקור וגבות. כל הציוד הוא שלי והיא מביאה רק את המתקן המחמם את הסוכר והלימון שהיא מכינה ומביאה. לשעווה היא גובה משהו כמו 5 $ לרגלים פדיקור 5 $ פרנץ' מניקור 7 $ גבות משהו כמו 2.5 $ (בחוט) במכונים המחירים בערך כפולים על בניה הייתי משלמת בעבר (היום אני כבר לא עושה) 20 $ לפעם הראשונה ומשהו כמו 10$ למילוי. לא יודעת אם עזרתי או בלבלתי, בכל מקום יש הרבה פוטנציאל, אם יש לך אנרגיות.

ביאסת אותי רצח

טוב, האמת די ביאסת אותי כי מדובר במחירים ממש נמוכים ולא נראה לי ששווה לי לנסות להתחרות במחירים האלו. בכל זאת עבודה בשעווה דורשת ממני הוצאות לא מבוטלות של המיכשור והחומרים והבאתם באופן שוטף לאוגנדה - ובשביל מה? 5 דולר לרגליים?! קצת הזוי.. נראה לי שאני אתמקד רק בנושא של הציפורניים בתור התחלה (וגם המחירים שאת מדברת עליהם ממש בריצפה, לא ברור לי איך זה כל כך זול) המחיר שרשמת הוא מחיר של המקומיות או הלבנות? האם בבנייה הן רק שמות לק או שישנם גימיקים שונים כגון מדבקות, פיסולים, ציורים, תכשיטים, נצנצים וכו' על הציפוניים המלאכותיות?

לילית462

New member
עוד לא פגשתי מישהי שיודעת לעשות ממש יפה קישוט

קישוטים. בדרך כלל זה רק לק, יש מדבקות - כאמור לא ראיתי אף אחת שעושה נייל ארט כמו שצריך. קחי בחשבון שאין כאן חומרים לכך. זה דווקא יכול להיות שוס וכל המחירים שכתבתי לך הם מחירים שמשלמות לבנות, כן זה נמוך - כח עבודה כמעט בחינם... כל השאר...

ORC6

New member
דרוש מנהל מכירות - רילוקישן לאתיופיה

לחברה ישראלית מובילה בתחומה (חקלאות והשקיה) דרוש מנהל מכירות עם נסיון באפריקה. המועמד יבנה וינהל צוות מכירות של עד 10 עובדים מקומיים המשרה באתיופיה - רילוקישן עם המשפחה נסיון בנהול מכירות באפריקה חובה נסיון בחקלאות-רצוי לפרטים נא לפנות לעופר - [email protected]

tul1

New member
working for "good money" in Africa

Hi All היו זמנים שבעלי מקצוע (IT) יכלו לעשות כסף טוב בדרום אפריקה למשל. האם ידוע לכם על אפשרויות כיום לעבור ולעשות כסף טוב ביבשת השחורה? אני ובעלי IT PROFESIONAL thanks! Tal

למעלה