שאלה קטנה

GoodInsanity

New member
שאלה קטנה

אני לא יודעת אם הפורום מת או לא אבל בתקווה שמישהו עוד קורא ת'הודעות... רציתי לשאול לגבי אבטחת טיולים - יש מין קטע כזה של החברות לקחת כסף על מטווחים נכון? זה בכל החברות? והם לא תמיד מחזירים את זה נכון? (דיברתי עם נירטל והם אמרו לי שאם אני אעבוד אצלם 3 חודשים לפחות אני אקבל את ה400 שקל בחזרה) בכלל זה אפשרי לקבוע אילו חברות הכי טובות בתחום הזה? תודה

24 עומר

New member
מאז הרפורמה במשרד הפנים זה אפשרי

כידוע לך החל מ 16/9/2007 הוגדר ע"י משרד הפנים מקצוע האבטחה לפיו לא יכולות יותר חברות האבטחה להגיש מוצעים ישירות למשרד הפנים וע" כך לשייך אותך אליהם ולחייב אותך לעבוד רק אצלהם, המאבטחים הם אלו שאמורים לגשת באופו עצמאי לחברות ההכשרה - כלומר למטווחים, לעבור את ההכשרה הרלוונטית לקבל אישור אישי על שמם ורק אז להגיע לחברת אבטחה לקבל נשק. בפועל כולנו מבינים שהשיטה הזאת לא רלוונטית, אף מאבטח לא יילך למטווח ישלם 200 ש"ח דמי רישום, יגיע לעשות הכשרה ורק אז יחפש עבודה באבטחה אחרי שהוא הוציא כמה מאות שקלים מכיסו על הכשרה.... ולכן מה שקרה הוא שלמרות הרפורמה חברות האבטחה ממשיכות לשלם עבור ההכשרות של המאבטחים ולחייב את המאבטחים בפקדון או כהלוואה וזאת על מנת שהם לא יכשירו מאבטחים בעלות גבוהה ואחרי יומיים המאבטח יעזוב או יילך לחברה אחרת ולכן נראה לי סביר שהחברה חייבה אותך בפיקדון שמוחזר לך אחרי שתסיים את ההתחייבות הדבר אגב חוקי ומותר. לגבי איזה חברה הכי טובה? מאחר ואני מניח שאתה לא מתכוון לפתח קריירה בתחום תלך על חברה שמסוגלת לספק לך הכי הרבה עבודה בפרק זמן הכי קצר. אני חושב שהחברה שהזכרת נחשבת גדולה מאוד בתחומה אם זאת תחליט אתה איפה יותר נוח ונעים לך לעבוד.

למעלה