שאלה קטנה!

שאלה קטנה!

שמתי לב שהתחלנו לדבר הרבה על סדרות מצויירות, אז אני חושבת שהשאלה הבאה די מתבקשת: מהי הסדרה המצויירת האהובה עליכם? עליי זה במקום הראשון:"מומינים" (אין לי מושג למה, אבל אני פשוט חולה על הסדרה הזאת, כנראה שזה הנוסטלגיה). במקום השני :"נילס הולגרסון"(תודו שזה חמוד ואני פשוט חולה על מולי). הסדרות השנואות עליי: מרקו ופוקימון(סדרות שמצליחות להטריף את דעתי). אם אתם לא חובבי סדרות מצוירות אז לפחות תענו מה הייתה הסדרה המצויירת האהובה עליכם בילדותכם? מחכה לתשובות.

~*~gaL

New member
זה קשה..

יש הרבה, ואני מקווה שאני זוכרת אבל.. ולא לפי סדר: נילס שאלתיאל קוואק המעופפים הנועזים וכן, גם מומינים אהבתי.. ובינבה גארפילד הסימפסונס סאות´ פארק אני בטוחה שיש עוד ואני לא מצליחה להזכר..

MoRibisi

New member
הממממ...

רן וסטימפי, דובוני אכפת לי ובילדותי אהבתי את מוש השור, טאו טאו, הקוסם מארץ עוץ, פיטר פן, שאלתיאל קוואק (השולט!!!) ושות´, מהם עד היום אני אוהבת את מוש (שאחריו נקרא חתולי היקר עד מאוד!), שאלתיאל, דובוני אכפת לי ופיטר. ואני מתעבת את מרקו, הוא אחת מהמכות היותר קשות שניחתו על מדינת ישראל בשנים האחרונות. וגם בשנים הלא אחרונות. פוקימון היה נחמד בהתחלה אבל נהייה לעוס לגמרי.

מישהו רואה?

הסדרה המצוירת האהובה שהיתה לי בילדותי היא "עליסה בארץ הפלאות" והדרה האהובה עליי כעט היא "המחלקה" מישהו רואה?

מישהו רואה? ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif

בילדותי אהבתי בעצם פיטר פן והסדרה הלא מצויירת שאני אוהבת היום היא "המחלקה" מישהו רואה?

(: liat

New member
הנה רשימה בשבילך

יש הרבה שאהבתי... הקוסם מארץ עוץ פופו הכלבלב פיטר פן המומינים פוני קטן דובוני אכפת לי רכבת ההפתעות המומינים פינוקיו נילס הולגרסון גרפילד דני שובבני בולי הקטקטים דרדסים טפטפים בת הים הקטנה (החיקוי העלוב עם מרינה הבלונדה) טוב טוב הגמד המעופפים הנועזים פומיקי הספרדי הזה שרצה להיות מיליונר והוא נוסע במכונית בפתיחה ונופל עליו כסף...(מישהו זוכר?) מוש השור קספר מאיה הבורה ועוד ועוד... בעקרון כמו שאמרתי קודם חלק מהסדרות השאירו צלקות אבל בזמנו אהבתי אותן...

סדרות מצוירות, עבר והווה

נתחיל דווקא מההווה, כי זה קל. כרגע הסדרה המצוירת האהובה עלי היא משפחת אובלונג. אני גם מאד אוהבת את משפחת סימפסון, כמובן. בנעוריי המוקדמים הסדרה המצוירת האהובה עלי היתה גארפילד ועד היום אני מעריצה גדולה של החתול העצלן (ושל אוכל איטלקי, בזכותו). כשהייתי ממש ילדה היתה סדרה בשם G FORCE (שכחתי איך קראו לה בעברית - כח המחץ או משהו דבילי כזה) עם אנימציה יפנית. היו שם 5 חבר´ה בחללית - מארק, הקפטן. ג´ייסון. נסיכה (האישה היחידה), קיופ (שהיה מין ילד רובוט) וינשוף. מישהו זוכר? אני והחברים שלי בכיתה ד´ כל הזמן שיחקנו שאנחנו הם, ואפילו הכרזנו על אחד מהעצים בביה"ס כחללית. מישהו זוכר את הסדרה הזו?

Another Brick

New member
נראה לי שאני מכירה

אבל את מתארת את מאקרון 1, ולא כוח המחץ בכוח המחץ היו אנשים אמיתיים, ועד עכשיו יש לי את האלבום מדבקות של הסדרה הזאת שאח שלי היה אוסף (היום הוא בן 21 וחצי) וחסרות לנו 5 מדבקות כדי להשלים את האלבום. היה שם איזה אחד חתיך לאללה שהיה לי כזה קראש עליו (דמות מצויירת כמובן) והיה לו תוכי נורא חמוד (הייתי בת 6 אולי) ונורא כאב לי הפרק שהוא נפצע ברגל והיה צריך ללכת עם קביים אלוהים איך אני זוכרת את הדברים האלו.. מור

(: liat

New member
...

אה...וטאו טאו...עליסה...שאלתיאל...מרקו ועוד כמה שאני בטח לא זוכרת... אבל אם כבר מרקו...אז זו באמת טראומה...אני זוכרת את שלושת הפרקים האחרונים שכל היום מה שהוא עשה היה רק לבכות וללכת וזה היה כבר כל כך מייאש!!! וכל מי שראה סבל יחד איתו...איזו מריחה של סידרה...

שקמי

New member
הספרדי זה עמיקו וחבריו

סדרה מופלאה......ואם אני כבר פה, אז נעלולי פלא בהחלט הוו אבן דרך, אבל לא כמו נילס.....אקה מלכת האווזים הייתה אלילה שלי...מנהיגה דגולה.....מעולם לא ראיתי את הסוף של מרקו, תמיד הפרקים האחרונים נפלן על תחילת הלימודים....טראומה....בהחלט.......אבל לא טראומתי כמו הפרקים שמרקו הפך לחמור.....בעעעעעע.....והרובוטריקים........אחחחחח......אפילו בתור בת חנונה אהבתי אותם........

כשאני הייתי ילדה קטנה ../images/Emo9.gif

מקום ראשון- נעלולי פלא. מקום שני- דרדסים מקום שלישי- אני חושבת שהמומינים... לא בטוחה...

גם אני

שכחתי מלא דברים, שעכשיו הזכרתם לי במיוחד דרדסים שהכי אהבתי.

חיפושיט

New member
מממ

כולם יודעים את ההעדפות שלי להומור מטורף, כל מיני פריקזויד וכו´ ככה שלא אפרט אהובות אבל שנואות: מ-ר-ק-ו-! הילד האידיוט הזה....בעעע כל כך הרבה טראומות נפשיות מהמרקו הנעל הזה.... גרר!!@!

MoRibisi

New member
נכון!!!

אני מתה על זה. גם נאימניאקס היתה נחמדה ביותר אבל כבר מיחזרו ותה מכל הכיוונים, ופינקי והמוח זו תמיד אחת מהתוכניות הכי גאוניות שיש... שני עכברים שרוצים להשתלט על העולם- כמה פשוט ככה גאוני!

cartoon´s

הרשימה שלי זאת: דנוואר הדינוזאור האחרון פינוקיו נילס דובוני אכפת לי דרדסים הפנתר הוורוד שלתיאל במבי פלפלת המומינים רן ןסטימפי פינקי והמוח הפילים (אני לא זוכרת ממש איך קוראים לתוכנית הזאת).. פרפר נחמד ילדודס אי החלומות מרקו בננות בפיג´מות דני דין והרשימה עוד ארוכהההההההההה.......

למעלה