שאלה קריטית

דילמה

אני בהתלבטות רצינית ואני מצפה לפתרון מידי!! התחלתי דיאטה, והשכנה הביאה לי חתיכת עוגת גבינה שאני מאוד אוהבת. אני יכולה למשל לדלג על ארוחת הערב ולאכול במקום זה את העוגה. רק שיש בעייה קטנה, כבר אכלתי ארוחת ערב. אני יכולה גם לחתוך את העוגה לחתיכות קטנות וכל שעה לקחת ביס אז זה מעט קלוריות, אבל אם סופרים את הסה"כ ההגיון שלי אומר שזה יוצא אותו דבר. אז הדילמה שלי האם לאכול את העוגה או לאכול סתם קצת גבינה עם קמח וביצים (וכך לחסוך את המרגירנה). > אודה לך על תשובה מהירה<

שאלה קריטית

אני בין כל מגרעותיי (המעטות) לא נעים להודות אבל נוחרת. התרגלתי כבר שהילדים שלי צוחקים עלי. אני סופגת את זה בהבנה ( הם עוד ישלמו על זה) אבל לאחרונה זה החריף, הם התחילו לומר לי שכשאני נוחרת השמיכה שלי עולה ויורדת כמו בסרטים המצויירים. האם היית מציעה לי לקרקע אותם לשנה כתגובה?

מה שאותי יותר מענין

זה לשוחח עם הילדים שלך ולעזור להם. זו מצוקה אמיתית לחיות בבית כזה, ואני שוקלת לערב את רשויות הסעד. מה שמשמח אותי לדעת הוא שלא רק גברים נוחרים (היות ויש לי הכרות מעמיקה רק עם גברים ישנים ולא נשים ישנות). לפיכך קרקוע לא בא בחשבון, מה שכן בא בחשבון הוא אטמי נחיריים, ריפוד הקירות בבטון מזויין, ואם זה לא יעזור - תעברי דירה ותתכתבי איתם במייל פעם-פעמיים ביום, כדי לראות שהם גמרו את החביתה ועשו שיעורי בית.

אני מבינה נכון?

את מציעה לי לישון איתך? על איזה בסיס? חד שבועי? יומי? אנחנו ביחד נעשה גבות להיא? > סומכת עליך שתגבי את התשלום<

רוח הים

New member
אהמממ.... אפי...

אפי יקרה אני עדיין נושאת עימי את טראומת הנחירות של עדן אוזן שמאל יצאה מכלל תפקוד אוזן ימין על 20% הילדים מתלוננים ובצדק!! מקורות יודעי דבר לחשו לי שהשב"כ מתכוון לשלוח את עדן לעאראפת (שידוע במשיכתו לבלונדות) ליצירת לחץ מסיבי בדציבלים שבן אנוש לא יכול לעמוד בהם רק עדן תביא שלום!! למרות ועל אף(תרתי משמע) !! ןבקשר לעוגת הגבינה... על אחריותך הבלעדית!! שלא תבואי לבכות אחר כך שלא באנו לבקר אותך בבית חולים אחרי שטיפת קיבה!! ראי זאת כאזהרה אישית. שלך

אפי

את אמרת שאני מוצאת חן בעיניך? זוכרת? ורוח הים מי שהיא לא תהייה מוכנה למכור אותי עבור חתיכת שניצל. > העוגה טעימה על אפ(ך) ועל חמתי<

שום התלבטות

התחלת דיאטה ולכן תסיימי. אני דורשת מיד לזרוק את העוגה לפח, או לתת אותה לאמיץ, הכלב השכונתי הפחדן. בשום פנים ואופן לא לגעת בה. אם תישברי, מה יקרה אם מחר היא תביא לך קצת שוקולד שהדוד שהגיע לביקור מולדת מאמריקה הביא? ומה תעשי אם מחרתיים היא תביא לך (אין לך אוכל בבית???) חתיכה מעוגת המשמשים שאפתה לכבוד קבלת התואר של בנה האמצעי? אין גבול לשחיתות. אני מצפה לשמוע שזרקת העוגה, ונא להמציא לי את הגופה שלה לניתוח שלאחר המוות, שכן מזמן לא אכלתי עוגת גבינה.

SnoopyS*GirL

New member
אכן, דילמה קיומית

בהתחשב בזה שיש סיכוי די גדול שהשכנה שמה לך רעל בעוגה, הייתי מציעה לך לוותר!!

למעלה