שאלה רצינית ביותר לדתיים

niv1990

New member
אף פעם לא ראית ערבי מנסה להזיז גמל?

הרזבם

New member
אין מה לומר

עוטי המגבות הללו בהחלט נתברכו בכבוד גדול. תרבות שעל כולנו לינוק ממנה ולהתגאות בה.

sshender

New member
אין כמו השועל בשביל לשמור על רמה

אינטלקטואלית נאותה בפורום....

תזכיר לנו כמה הודעות יש לך

בטאגליינס וכמה לי? כשתתקרב אליי(בינתיים אתה על אפס)דבר על אינטלקטואליות. בינתיים עדיף שפשוט תשתוק.

Darkslide

New member
שועל, עלית פה על משו גדול!

אני חושב שעכשיו פתרת לנו את בעיית הפירמידות!

תודה לדתיים על כך.הם הביאו לידיעתי

את המידע המדהים.אז חפש איזה דתי ונשק לו את הזקן

n i e m a n d

New member
תהייה באשר לאלוהים ולאינטרנט

בס"ד תהייה קלה החלה מקוננת בליבי. הכיצד ייתכן שלאחר עשרות שנים בהן קיים האינטרנט, הוא מעולם לא הושפע מידי האלוהים? מדוע אלוהים לא יצר לעצמו שם משתמש, הופיע בצ'אטים [וזאת שלא למטרת הטרדת קטינות וחילול ה' בצ'אט של ערוץ הילדים], הגיב למאמרים וחולל ניסים שיעזרו לנו היהודים להינצל מטלפי הרשע של Ynet? האם ייתכן שאלוהים לא מבין באינטרנט?

ראיה לשקריות התורה

"בראשית ברא אלוהים את השמים ואת הארץ:והארץ היתה תהו ובהו וחשך על פני תהום,ורוח אלוהים מרחפת על פני המים:ויאמר אלוהים:יהי אור.ויהי אור:וירא אלוהים את האור כי טוב ויבדל בין האור ובין החשך:ויקרא אלוהים לאור יום,ולחושך קרא לילה.ויהי ערב ויהי בקר,יום אחד: רואים מייד שעל היום הראשון כבר היה יום ולילה,ערב ובקר. אבל ראו את הבאלגן שכותב התורה תיכף עושה: חולפים כמה ימים שבהם אלוהים בורא עוד כמה דברים,ואחרי כל יום מצויין שעבר יום(ויהי ערב ויהי בקר),כלומר 24 שעות שזה סיבוב שלם של כדור הארץ סביב צירו והשמש דואגת ליום וללילה. אבל גבירותיי ורבותיי,עדיין אין שמש!!! רק ביום הרביעי אלוהים בורא את המאורות ברקיע-את הירח ואת השמש. עכשיו,אם זאת לא ראיה לפאשלה של כותב התורה וראיה לשקריות התורה,אני לא יודע מה כן.

למעלה