שאלה רצינית וממש לא הזויה..איך לכל

מטריקס5

New member
ורד...מי יאכל את מי?.אני אותו..הוא

את האבטיח..הוא אותי.. אני את האבטיח.. או אני את....????

מ צד שני

New member
תראה..

זה בדיוק כמו הנשים שבחרו בך..ברגע שהורידו את העטיפה..הבינו שהן הולכות לאכול חרה..ואז זורקות..ומקללות

חרא זאת מילה לועזית ../images/Emo66.gif

אפשר לכתוב איך שרוצים חחחחחחחחחחחחחחחח טוב די, חייבת לסיים עם הבית חחחחחחחחחחחחח

צד שני

תקרא שוב את השרשור איפה ראית קללות???? ואיפה ראית זורקות???? לזה עוד לא הגענו

מטריקס5

New member
כפרה אתה מדבר בתור אבטיח או

בתור גבינה בולגרית??? האמת בהתחלה חשבתי שבתור אבטיח אבל אחרי מספר שניות הריח של הגבינה הבולגרית החל לחלחל מבין המקשים אז זהו אתה הגבינה המסריחה תחזור לחור שלך ומהר

מ צד שני

New member
מדבר..ת

בתור ..חולם..באיטלקית..או חולם סתם להיות מנייק..רק החור שלי קבוע שלי..שלא כמוך מחליף חורים..חדשות לבקרים..וגם זה בסיפורים..

מטריקס5

New member
אבל למה כל הזמן חדשות לבקרים

מהחור שלך,הקבוע,יוצא באופן קבוע ריח של גבינה בולגרית למה אולי בגלל שאת מהצפון הרחוק?? אולי??.

מ צד שני

New member
עכשיו..

מאבטיח..עברנו לקליעה למטרה..? רק מה שיפה פה..זה שנשים יוכלו להבין..מה אתה חושב עליהן..לאחר שסיימת לנצל..

מטריקס5

New member
עכשיו שאת מסכימה בעניין הריח מהחור

אז אני מבין שאת כועסת שפספסת משהו אולי תעברי מחולון לאזור השרון תזכי גם לזרזיף של תהילה

ד ו ל ה

New member
מאוד פשוט...../images/Emo13.gif

קונים אבטיח רק במקום מוכר, ורק את אלה שמודבקת עליהם תוית עם זיהוי של המגדל ולא מתקרבים לאבטיחים הזולים שנמכרים בצידי הדרך (כי הזולים הם בדרך כלל זנים שמיועדים להפרייה בלבד ואמורים להיות מושמדים אחר כך, אבל מגיעים לסוחרי הבאסטות במחיר אפסי...) בלי לדפוק, בלי לחוש, בלי ללטף, כל אבטיח פצצה... דולה (מומחית לאבטיחים
)

מטריקס5

New member
../images/Emo4.gifנפלתי גם עם כאלה עם התוית היפה

והמוכר עוד הראה לי תעודה של מוכר אבטיחים מורשה

avihuav

New member
../images/Emo3.gif שמע תרחיבי את השכלתינו

בעוד מומחיות שלך ?????????

ד ו ל ה

New member
../images/Emo13.gif לדפוק לחוש ללטף...