שאלה שאלתית...

• פותח הנושא train
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

train

New member
שאלה שאלתית...

שאלה שאלתית...
אני גר בבית ישן שזקוק לשיפוץ, והתקציב ממש לא גבוה. קיבלתי מספר סקיצות שאחת מהן מאוד יעילה כי היא דורשת מינימום באלאגן מבחינת הריסת קירות בנייה וכו'. כמובן שהיא גם תעלה פחות כסף. מה שמטריד אותי בתוכנית הזאת שהדלת של חדר השינה נמצאת ממש סמוך לכניסה. לא ראיתי באף בית דבר כזה ורציתי לשאול מה בעצם המינוס בזה ואם זה משהו שאפשר להתפשר עליו ולחיות איתו. תודה

gamari

New member
שרטוט

שאלה שאלתית...
אני גר בבית ישן שזקוק לשיפוץ, והתקציב ממש לא גבוה. קיבלתי מספר סקיצות שאחת מהן מאוד יעילה כי היא דורשת מינימום באלאגן מבחינת הריסת קירות בנייה וכו'. כמובן שהיא גם תעלה פחות כסף. מה שמטריד אותי בתוכנית הזאת שהדלת של חדר השינה נמצאת ממש סמוך לכניסה. לא ראיתי באף בית דבר כזה ורציתי לשאול מה בעצם המינוס בזה ואם זה משהו שאפשר להתפשר עליו ולחיות איתו. תודה
שרטוט
אם תעלה לכאן סקיצות (באמצעות סריקה), תוכל לקבל תגובות.

train

New member
אוקיי, אבל שייצא לי להגיע לסורק

שרטוט
אם תעלה לכאן סקיצות (באמצעות סריקה), תוכל לקבל תגובות.
האם אפשר לקבל תשובה עקרונית מה המינוס שדלת חדר השינה נמצאת סמוך לדלת הכניסה לבית?

גולי מ

New member
המינוסים הבאים:

האם אפשר לקבל תשובה עקרונית מה המינוס שדלת חדר השינה נמצאת סמוך לדלת הכניסה לבית?
המינוסים הבאים:
- - - - - וגם - סתם:) 1. חוסר פרטיות - חדר שינה או תמיד סגור (פחות איוורור) או שכל מיש נכנס רואה את הפנים שלו. 2. אם הדירה למספר דיירים רגישות לרעש שאורחים שלא שלך עושים. אולי אם היית שואל על ה +, הייתי מוצאת משהו..

כניסה לחדר שינה

שאלה שאלתית...
כניסה לחדר שינה
זו שאלה תרבותית. לכל אדם יש הדגשים משלו למה הוא מבין כ"איכות חיים" בדירתו ובהתחשב במכלול האילוצים שבהם הוא פועל. האדם היחידי שיכול לענות על זה, זה אתה.

Sinberguensa

New member
אולי אפשר לעשות מחיצה?

כניסה לחדר שינה
זו שאלה תרבותית. לכל אדם יש הדגשים משלו למה הוא מבין כ"איכות חיים" בדירתו ובהתחשב במכלול האילוצים שבהם הוא פועל. האדם היחידי שיכול לענות על זה, זה אתה.
אולי אפשר לעשות מחיצה?
הכוונה להשאיר הכל במקומו אך יצירת פרטיות באמצעות מחיצה... בעקרון אפשר להשתמש בכלי ריהוט בבית ליצירת המחיצה לא חייב לבנות קיר.. אבל כדי לראות קודם תוכנית של החלל...

מצב
הנושא נעול.
למעלה