שאלה שלא נענתה

hadar146

New member
שאלה שלא נענתה

שאלתי פה פעם שאלה שלא נענתה. האם לשאול את השאלה עוד פעם? או מה?כי נראה שלא שהתעלמתם משאלתי לגמרי.

hadar146

New member
לrafagav

אם אני לא טועה השאלה הייתה:האם באמת אימוניי עיצוב וחיזוק מחטבים את הגוף ועוזרים לרזות?או שזה לא נכון?או שבשביל לרזות צריך להוסיף גם אירובי?או שצריך אירובי בלבד?מבחינת ספורט. מקוה שתענה עכשיו.

rafagav

New member
שום דבר הוא לא מרשם קסם...

להרזייה צריך לשלב צמצום אכילה עם פעילות גופנית. הרי מה שישאר בגופך זה ההפרש בין מס' הקלוריות שתכניס לבין כמה שתוציא. חשוב גם עיסוי, שיאפשר זרימה טובה יותר בגוף. זה יכול להיות גם עיסוי עצמי. ו - שרירים, אם מפתחים אותם, הם צרכני אנרגיה גדולים = כשהם גדולים ומפותחים הם, ללא פעילות כלשהי, צורכים אנרגיה ומסייעים בירידה במשקל. אך - תחילה פיתוחם דווקא מעלה משקל שהרי הם כבדים משומן, אותו תסיר בדיאטה... אירובי - ניא הדרך לשריפת השומן. אנאירובי - הדרך לפיתוח השרירים (באופן כללי זו החלוקה).

hadar146

New member
לrafagav

לא ביקשתי שום מרשם קסם,אל תכניס לי מלים לפה. קודם כל אני בחורה,לא בחור כמו שלא הבנת. אני לא מעוניינת לפתח שרירים ,אלא לרזות ואם ייצא גם לפתח שרירים קצת אז גם טוב. אני ממש מרחמת ונגעלת ממראה של גברים ונשים בתחרויות ה-Body Building.הם נראים כאילו לקחו סמים לפתח את השרירים או סטרואידים.גופם נראה מנופח כמו בלון ובכלל לא פרופורציונלי ולא אסטטי.אני לא מאחלת את גופם לעצמי.אלא רוצה גוף רזה ושרירי קצת,בטעם טוב.

rafagav

New member
נפלא ומצטער על זיהוי המין המוטעה...

אבל - כתבתי אליך, שרין תרופת קסם וכוונתי היתה בדיוק להרזיה. העיקר כאן הוא מאזן שלילי של קלוריות - בין מה שנכנס למה שיוצא. וכך שחשוב לאכול פחות (אך!! לאכול בריא = את כל אבות המזון + ירקות ופירות בשפע). ובמקביל הפעילות הגופנית - כחלק מהוצאת הקלוריות. ואז סייגתי עם עניין משקל השרירים אם כי לא זה היה העיקר!! ובכן - אל תזניחי עצמך = אל תפסיקי לאכול וגם אל תפחיתי מלאכול את מה שחשוב לגופך. במאוזן, בשילוב עם הפעילות זה יעבוד!! * הוספתי את העיסוי - לשיקולך!!

למעלה