שאלה של מתחילים

SomeOne111

New member
שאלה של מתחילים

רק התחלתי לשחק, אני ברמה 8. עכשיו, ראיתי שמתחילים בעיר כלשהי [איך קוראים לה?] ומסביב יש רק שדות עם מלא יצורים [בינתיים ראיתי רק Spiders, הדרקונים הקטנים האלה, Bull fighter, Bite bull fighter, Hound, Giant]. יש עוד ערים, עולמות, מקומות? איך אני מגיע אליהן? יש משגר או משהו? ולפני מה שהבנתי יש עניין כלשהו של יכולות. לפי מה שראיתי עד עכשיו פשוט יש לאביר שלי נשקים שאיתם הוא נלחם והכל. איך אני משתמש ביכולות \ Skills? איך אני לומד אותם? תודה!

spoof

New member
אוקי אז ככה..

ברור שיש עוד מקומות, העיר שאתה נמצא בא עכשיו נקראת Lorencia העיר הבאה שאתה יכול להכנס זה Devias, ליד ה Giants יש כזה מעבר, שתיהיה רמה 15 תוכל ללכת לשם. שאתה רמה 50, אתה יכול להשתגר למקומות במקום ללכת, תלחץ M וכבר תבין. ובקשר לסקילים.. אמרת שאתה לוחם? יש נשקים שיש להם סקיל, שרשום למטה בכחול את השם של הסקיל, יש נשקים שיש להם ויש כאלה שאין, ברור שנשק עם סקיל שווה יותר :) בנוסף לסקיל של הנשק יש לך ברמות יותר גבוהות (100+) סקילים שאתה מוסיף אותם על ידי אורבים, כמו Death Stab, Twisting Slash ועוד :*) בהצלחה

SomeOne111

New member
עד רמה 100 סקילים יש לי רק בנשקים?

ואיך אני משתמש בהם? והאורבים האלה שאתה מדבר עליהם, מה הם בדיוק? עד רמה 15 אני חייב להשאר באיזור של Lornecia?

ברמה 10 אתה יכול להיכנס לNORIA...

*נתן תעלה את התמונה של הערים
*

ashkeloni

New member
אלה המפות שצריכות לעניין אותו...

לנוריה נכנסים ברמה 10. לדביאס ב15. לדנג'ן ב20. דנג'ן2 ב40. דנג'ן3 ב50.

למעלה