שאלה של עובש...?

winni

New member
שאלה של עובש...?

אני מקווה שמישהו ידע לענות לי. לפני כ 9 חוד' עברנו לבית חדש בעוספייה. הבניין לא חדש, אבל הדירה שלנו חדשה. הבניין היה על עמודים, ובעצם מה שעשו- סגרו את העמודים ועשו מהכל דירה נוספת. הבעייה- במהלך החורף ראינו שיש רטיבות רבה -ממש מים על החלונות והמסגרות שלהם, ולאט לאט החלה גם רטיבות בכל מיני מקומות בבית- בעיקר בקירות החיצוניים. הרטיבות גברה וגברה, והחלו להיות נזקים- העובש התפשט לארונות- נעליים ובגדים התעפשו, והעובש החל להידבק בכל מה שקרא בדרכו... העניין הוא שחשבנו שאם זה רק בקירות החיצוניים, אז במהלך הקיץ הקירות יתייבשו, ואז יוכלו לעשות איטום כהלכתו, אבל מה שקורה זה שנראה שהעובש פשוט נמצא בכל מקום! גם בחדרים פנימיים. השולחן בסלון- פשוט עומד על הרצפה והעובש החל מטפס עליו מהרגליים כלפיי מעלה, המזרון, משטח העץ של המיטה, ועוד ועוד. בקיצור אין לזה סוף (אפילו על כוסות זכוכית בארון המטבח יש עובש!!!). השאלה- מה אתם חושבים? האם בעל הבית פשוט רצה לחסוך בכסף וזו התוצאה? האם באמת בקיץ הכל יכול להתייבש? או אולי הכי טוב פשוט לברוח מהדירה? והאם מישהו יודע במקרה- האם אני יכולה לבקש פיצויים על כל הנזקים שנגרמו? תודה רבה לכל מי שיעזור...

BRONCO

New member
לפי התאור שלך נראה שיש לכם עיבוי (קונדסציה)

פנימי בתוך הבית דהיינו לחות כלואה בתוך הבית שאיינה יכולה לצאת באופן רגיל לא בטוח שיש לכם רטיבות ממקור חיצוני. 1 יש לאוורר כמה שיותר את הבית על מנת לגרום לחילופי אוויר ומערבולות אוויר בבית להחלפת האוויר ולהוצעת הלחות 2 להתיעץ עם מהנדס איך ניתן לפתור את הבעיה

למעלה