שאלה של צופה מתחילה:

Slow Cheetah

New member
../images/Emo45.gif

רק שאני נגד נישואין, ככה שזה היה יותר כמו זוגיות לשארית חיינו

Thumpers

New member
לא נגזים בנגד

אבל אני לא רואה את המהות בנישואין. מזמן איבד מהמשמעות.

Slow Cheetah

New member
אני לא מגזימה, אני נגד.

אני רואה את היופי בזוגיות ארוכה ואוהבת וחושבת שאפשר להסתדר גם בלי להפוך את זה למשהו "חוקי".

Thumpers

New member
אני איתך.

פשוט פחות קיצונית, טיפה. אם יהיה לי בן זוג שדווקא ירצה להתחתן? סבבה. אם לא? אני לא רואה את זה בתור מאסט.

Slow Cheetah

New member
תראי, אם יהיה לי בן זוג (או בת זוג, אני ביסקס

ביסקסואלית) שירצה להתחתן מאוד, אני אשקול את זה... אני לא אומרת שאני אכפה עליו זוגיות מסוג מסויים, אבל אני באמת נוטה ל'לא' גדול ומוחלט.

Thumpers

New member
אני מעריכה את זה.

באמת. אני פשוט מודעת לעובדה שרוב האנשים יותר מסורתיים ממני, ומעדיפים לרוב שיהיה איזה מסמך שיקשור אותם. אבל שוב, אם זו הייתה רק החלטה שלי? אני בספק שהייתי מתחתנת. לא בצורה דתית, בכל אופן. עם חתונה אזרחית אני דווקא יותר מסכימה, כי מבחינת משכנתא (לפחות בעבר זה היה ככה, אז אל תתפסי אותי במילה) זה הרבה יותר נוח - אבל שוב, חתונה אזרחית. חתונה דתית היא ממני והלאה.

Slow Cheetah

New member
תראי, אם אני אי פעם אסכים להתחתן זה בוודאות ל

לא יהיה חתונה דתית - אני אתאיסטית מגיל צעיר והדעות שלי לא השתנו עם הזמן, ולהתחתן בחתונה אורתודוקסית או כל סוג אחר זו הנצחה של דת שאני לא מאמינה בה.

Thumpers

New member
כל כך מבינה לליבך...

באמת. מגיל צעיר אני אתאיסטית ומגיל צעיר אני לא מוכנה להתפשר על דברים שכאלו. (נגיד בסדר פסח - כשאנחנו עם המשפחה של אבא, שהם מסורתיים - אני לא מוכנה להגיד אמן במהלך הקידוש. שאלו אותי מספר פעמים למה אני עושה "דווקא", אבל הם פשוט לא מבינים שזה לא מכבד לא אותי ולא את הדת המוזרה הזו - אם אני אצטרך לעשות משהו שאני לא מאמינה בו. ההורים תומכים דווקא :p )

Slow Cheetah

New member
לומר 'אמן' דווקא בדר"כ אין לי בעיה לומר בחגים

כי לא יודעת, זה משעשע באיזשהו מקום... אבל בכללי, אני לא מוכנה לקיים הרבה "מצוות" מטעמים עקרוניים. חוץ מזה, אחת הבעיות שיש לי עם נישואים זה שלזוגות חד-מיניים לא מאפשרים להינשא ברוב העולם - ואני לא חושבת שאם אני אהיה בזוגיות עם אשה או גבר זה אמור לשנות את הזכות לתת לזה תוקף בצורה המקובלת בחברה. למרות שאני אודה, זו לא הבעיה המרכזית שלי פה

Thumpers

New member
לכל אחד יש...

את הקטעים שיותר צורמים לו ואת אלו שיותר זורמים לו. (אה?? איך אני!?) לגבי נישואים חד-מיניים? אני לא מבינה למה אוסרים את זה בכלל. למי זה מפריע!?

Slow Cheetah

New member
לאלוהים, זה לא כשר!

או לפחות ככה טוענים החרדים
למרות שהם בטח צודקים, משהו לא קיים באמת יכול "לומר" כל מה שבא לך.

Thumpers

New member
אם היה אלוהים...

הוא היה מסתכל עליהם מלמעלה (תרתי משמע) תוך שהוא בולס לו שרימפס ומפמפם נשים בלי הכרה, לפני החתונה. (סליחה על הבוטות)

Slow Cheetah

New member
אבל מעצם התיאור שלך הוא לא היה אלוהים,

כי אלוהים הוא מופשט (*גבות*. סתם
) וכל יכול ואכילה מצביעה על צרכים פיזיולוגים ודפיקת נשים מצביעה על מצב גשמי. לסיכום, אם כבר אלים, אז מהמיתולוגיה היוונית, הם לפחות מעניינים.

השתמשת עכשיו במשפט של זורנזון!

"זה לא מכבד אותי, זה לא מכבד אותך, וזה לא מכבד את הבאבא-סאלי!"

innocence

New member
זורנזון הראה הרבה כבוד לבבא-סאלי,

כשהוא נתן לו לבחור את הבגדים למשימה (או להדחה?). באמת שאחרי זה שעה לא הפסקתי לצחוק.

למעלה