שאלה שמסקרנת אותי

שאלה שמסקרנת אותי

בקורס שלמדתי נתנו חשיבות לתחנה של הקוסם והכלפים הקשורים לתחנה זו ,לתחנה של הכהנת וקלפים הקשורים לתחנה וכ"ו, בקיצור השוטה עובר תשעה תחנות שאחרונה שבהם היא תחנת הנזיר, בקיצור הפרוש של הקלף מקבל היבט גם מאיזה תחנה הוא בא . אני מרגישה שאתם לא מפרשים לי מודל זה, רציתי לדעת עם ידוע לכם שיטה זו ואם כן האם לדעתכם צריך לתת לה חשיבות אשמח לשמוע את דעתכם

צוף3

New member
לילה טוב

אשמח אם תסבירי ביתר פירוט על שלמדת בקורס מאחר ולא הבנתי את משמעות התחנות וכיצד הפירוש של הקלף מקבל היבט נוסף בהתאם לתחנה ממנה הוא מגיע. היכן עשית את הקורס, אגב?

צוף3 זה ההסבר

למשל תחנה של הכהנת:עומדים תחת הקלף הצדק,קלף יום הדין,וכל קלפים עם מספרים 2, ואז כאשר עושים פתיחה ונשאלת השאלה איפה האדם נמצא עכשיו,(קלף ראשון בפתיחה קלטית), יוצא קלף 2 חרבות, התשובה : הוא שם את הרגשות מאחור ועושה החלטות בצורה שכלתנית כלומר יותר עם ההגיון ופחות עם הרגש אך מכיוון ששתים נמצא בתחנה של הכהנת הגדולה הדברים נעשים בצורה כנה וטהורה ועם כל הדברים המאופינים לאישיות הכהנת, זה פחות או יותר ,אני מתחברת לפרושים שלכם הם נראים לי פחות מסורבלים, אך אשמח לשמוע את דעתך

צ ל י ל 8

New member
צוף, את יודעת,

זה נורא מזכיר לי את מה שג'וליה ארין כותבת בספרה "ספר הטארוט השלם". גם היא כותבת שם על מבנים כמו שחתול כתבה, כלומר, כל הקליפ שמצטמצמים ל-2 מקבלים את האספקט של הכהנת הגדולה. זוכרת? אם לא, אני עוד צריכה להעביר לך את הספר ואז אולי תיזכרי....

צוף3

New member
לא זוכרת...

אבל מה עם יתר קלפי הארקנה הבכירה? מה עם יתר המספרים?

צ ל י ל 8

New member
בדיוק אותו דבר

כל המספרים שהם לדוגמא אסים ועשר, מצטמצמים ל-1 ומשוייכים לקוסם. ככה קראת, ככה?

צוף3

New member
חחח לא הספקתי לקרוא ../images/Emo13.gif

תפסת אותי על חם :) את מזכירה לי את המתרגל שלי...

לצוף וצליל שלום

רציתי לשמוע את דעתכם על צורת פרוש כזו הבנתי שצליל מכירה וצוף שכחה אבל מה באמת דעתכם בנושא???

צ ל י ל 8

New member
בוקר טוב ../images/Emo185.gif

אני אמנם "מכירה" את השיטה אבל אני לא יודעת כיצד משתמשים בה.. נודה לך אם תוכלי בכל זאת לתת דוגמאות לאיך את קוראת את הפריסה בעזרת מה שלמדת. מי יודע, אולי נלמד משהו חדש....

צוף3

New member
האמת היא...

שממש אין לי דעה בנושא כי אני לא מכירה את השיטה המדוברת.

blackcat2

New member
הי חתול../images/Emo9.gif

לא הבנתי כלל את השיטה שהצגת. נשמח לקבל הסבר נוסף ודוגמאות להמחשה. בי

היי backat2 ,צוף,צליל 8

השיטה הזו עובדת כפי שרשמתי לכם יש 8 תחנות שבכל תחנה יש דמות מרכזית מארנקה הגדלה ומתחתיה כמה קלפים מארנקה גדולה ומההרנקה הקטנה הקשורים למספר של הדמות המרכזית, לפרוש הקלף המפורש יש קשר גם לאופי הדמות המרכזית בתחנה, אם תשאלו אותי זה עושה את הפתיחה מסורבלת וצריך לזכור יותר מידי פרטים מי שייך למי ואיך האישיות של הכוהנת למשל משפיעה על הקלף שמפרש את הנקודה הנשאלת וכ"ו בקיצור לא התחברתי, אשמח לשמוע מימכם באיזה שיטה אתם עובדות אני עוקבת אחרי הפרושים שלכם ולומדת מהם הרבה אני גם לומדת רבות מהאתר של בן-דב ואורי,

צ ל י ל 8

New member
אין "שיטה" מיוחדת

שבה אנו עובדות. שפוט לכל קלף יש המשמעות הבסיסית שלו, כאשר בפריסה שלמה היא מתחברת לשאר הקלפים ומקבלת את המשמעויות שלה. יש הרבה אינטואיציה. קצת קשה להסביר.

הצלחתי להבין למרות שקשה להסביר

אני מבינה בדיוק על מה את מדברת כי אני עובדת בצורה זו ,האינטואיציה צרכה להיות מפותחת,

צ ל י ל 8

New member
../images/Emo108.gif תלכי עם מה שמתאים לך

גם אם למדת ב"שיטה" מסויימת, את לא חייבת ללכת על פיה. אם יש משהו אחר שקל לך איתו ואת מצליחה להגיע להישגים - תזרמי איתו. לא כל מה שלומדים הוא תורה מסיני.

צ ל י ל 8

New member
לא מכירה אותו ולא שמעתי עליו../images/Emo4.gif

יש שם משהו נחמד שאת יכולה לכתוב לנו? טיפים מיוחדים?

לצוף וצליל שלום

רציתי לשמוע את דעתכם על צורת פרוש כזו הבנתי שצליל מכירה וצוף שכחה אבל מה באמת דעתכם בנושא???

למעלה