שאלה!

שאלה!

איךא תן בוחרות את חברת האיפור שאתן משתשמשות בה? המלצה של חברה? המלצה של מוכרת? שמועות? פירסומות? ??????????????????? מה יגרום לכם להחליף חברה שאתם מרוצות ממנה? מחיר? פירסום טוב? חומרים טיבעיים? ?????????????????

אממ.....

אצלי זה קצת יותר מורכב... אני עושה פרוטקציות בגלל אבא שלי... הוא המנכ"ל של "אלקליל" (אסתי לאודר, קליניק וארמיס-בארץ..)... בדרך כלל כל האיפור שיש לי בא מקליניק ואסתי לאודר. כמו כן יש לי המון מוצרים של "רבלון" כיוון שהוא היה מנהל שיווק שלה במשך 7 שנים.. הבית שלנו בעיקרון מפוצץ בקוסמטיקה ולא חסר לי משהו... בקשר לחברות אחרות... ברור שאם אי רואה בחנות משהו שאני ממש רוצה אני קונה בלי קשר.. אני לא בדיוק הולכת לפי פירסומות..לפי איכות... קוטג´

לפי התקציב שיש לי באותו זמן..

וגם שיש לזה אישור ממשרד הבריאות . ומעדיפה כאלו שלא נוסו על בעלי חיים

katykr

New member
אני......

בדרך כלל בוחרת איפור של חברות שאני יודעת שהן נחשבות לטובות כמו קליניק ואסתי לאודר... יש לי מעט איפור שהוא של חברות זולות כמו ג´ייד או קרליין..כי מה שיקר הוא גם תמיד יותר טוב... לפחות ככה זה באיפור! ואני מוכנה תמיד להתנסות באיפור של חברות אחרות, ואם הו אמוצא חן בעייני אין לי בעיה הלהחליף חברה.

בד"כ..

עפ"י המלצה מחברה, ככה אפשר להיות בטוחים שלא טועים. אבל לפעמים גם סתם ע"י להסתכל במוצרים בחנות ולהחליט על המקום מה נראה לי כדבר ששווה לקנות ( זה בד"כ קורה כשמדובר בחברות ידועות וטיפה יקרות כמו אסתי לאודר, קליניק, שיסידו - או איך שלא אומרים את זה...)

MaYo0sH

New member
מממ

אני מעדיפה לא להוציא בגיל הזה הרבה על איפור, כי במילא אני לא מתאפרת הרבה. אני בד"כ משתמשת בג´יד/רבלון/פופה/קרליין אני לא בוחרת את המוצר ע"פ פרסומת או משהו, אלא באה לסופרפארם ומסתכלת על המוצרים ועל המחירים ומחליטה מה הכי טוב בשבילי בלי שום קשר לחברה (אבל כמובן שאני לא אקנה מוצר של חברה שאני לא מכירה)

shiraz2

New member
אמממ.....

קשה להגיד... אני בדר"כ בוחרת לפי מה שהכי נראה טוב עליי. זה יכול להיות מכל חברה אפשרית, אני אוהבת לנסות את כל המוצרים מכל החברות ולפי מה שהכי טוב בשבילי אני מתמידה עם זה.... כרגע אני הכי אוהבת את חברת pupa (ככה כותבים?........) מקווה שעניתי על השאלה, שלך, שירז

לא אני בדרך כלל אוהבת לנסות הכל

אני כל הזמן מנסה חברות אחרות עד שאני רואה מה הכי טוב לי... רעות

שרון 25

New member
בגלל,

שאני מאפרת אז אני קונה את האיפור בחברות של איפור מקצועי כמו- איל מקיאג´, מאק, בועז שטיין, ושו אומורה לגבי אישית אני בקושי מתאפרת ואם אני כבר שמה אז זה של אחת החברות בסופר פארם קליניק-כריסטיאן דיור-לנקום כאלה שאני יודעת שהמוצרים שלהם איכותיים וקלילים על העור והכי חשוב לי חומרים טיבעיים ושלא עברו ניסויים בבע"ח.

עכשיו אני

גם אני מאפרת ולכן החומרים שלי הם של איפור מקצועי כמו של בועז שטיין וכו´.

למעלה