שאלה

שאלה

אני לוקחת בחשבון שאו שאני אענה לעצמי או שאשתתף בשיח פרטני על גב הדפים מול משתתפת אחת או שתים אבל אני בהחלט מוכנה לקחת את הסיכון - כזאת אני.. מסתכנת אז ככה : מה לפי דעתכן יביא את הפורום להתרוממות? האם זה קשור לשם של הפורום ולכן קוראות נסתרות מעדיפות לא להחשף כאן ? האם 'לסביות' לא עושות סקס? או שפשוט לא מדברות על זה? האם זה עניין של זמן? האם זה שמנהלת הפורום לו השתתפה בו מאז שהוא נפתח? בלחישה

זה בשביל לשמור

את התענוגות לדברים אחרים...

rss21

New member
אני חושבת

שעדיין לא הגיעו לכאן הנשים הנכונות.. זה בטח עניין של זמן עד שיצטרפו כאן לחבורה הנכבדת עוד נשים בעלות ביטחון עצמי ורצון לשתף.. כאלה ששלמות עם המיניות שלהן והן יוכלו לספר לך כאן הכל כולל: תנוחות, מתיי, כמה, עם מי ואיך... אבל בינתיים כנראה שתאלצי להסתפק ב-4 בנות שמעיזות קצת לכתוב כאן הודעות בעלות עומק ואופי מיני עצום כגון: "היי אני חדשה כאן"... אני חלילה לא מזלזלת בחדשות שרוצות להתערות ולהרגיש בטוחות... אבל זה בהחלט משעשע להיכנס לפורוס שמתחיל במילה "סקס" ולראות פה רק הודעות יבשושיות... בכ"א... נראה לי עדיף ללכת למסיבות יש שם קצת יותר אקשן מהחיים הוירטואלים. יום חמים ונעים לכן...

לאןלאן

New member
סקס גייז

נפתח עכשיו כזה פורום חדש כבר מפוצף בעשרות בחורים.. תמונות עירום, דיונים, גסויות.. חבל על הזמן הרבה יותר אקטיבי מפה אז מה זה אומר?? אם כי.. כבר קצת מוגזם לטעמי מה שקורה שם... אז מה עדיף..?

את שואלת עם עדיף אקטיבי או פאסיבי?

כל מה שיכניס קצת צבע יתקבל בברכה יש גם את האמצע את יודעת דיונים / שאלות / התייעצויות / שיתופים / תמונות מרמזות ואפשר שכל זה יהיה ללא גסויות אלא בטעם אז מה עדיף? אקטיבי לא?

לאןלאן

New member
אני תמיד טענתי שאני מעדיפה אקטיבי

רק לא מצליחה למצוא לי מישהו כזה

את יודעת למה?

כי בפורום סקס גייז יש את האפשרות שאורחים יכתבו בפורום! בגלל זה הוא יותר פעיל. ויש הרבה בנות שמתות לכתוב פה אבל מפחדות להזדהות

לא הבנתי למה

את מתכוונת בכתיבתך אורחים (לא מנויי תפוז או לא חברי פורום?) ולגבי ההזדהות - הרי השימוש הוא בשמות בדויים - ניק אין צורך לחשוף פרטים מזהים במידה ולא רוצים תמיד אפשר להתחיל משפט ב "יש לי חברה ש..." |איקון של אחת של ידעה לשאול| מה שמשאיר אותי עם טעם לא כיפי של בגלל הביצתיות והרכלאויות שיש בקרב קבוצת נשים קטנה וסגורה יחסית (קהילת הלסביות - אך זהו דיון שמתאים יותר לפורום השכן נראה לי ומכיוון ששם הבעת דעה דינה בסקילה נשאיר את זה כך..) אז נשים יקרות באשר אתן אתן יכולות למנוע חשיפה בכמה דרכים ואתן בטוח יצירתיות וייצריות אם נכנסתן לכאן נראה שלב ראשון זה פחות להציע להתכתב במסנג'ר - די חושף לא? ואולי אפילו פחות מסרים אישיים למרות שזה די מחמיא אלא כאן.. יכול להיות מאוד נחמד, באמת.

femfatal

New member
הפורום הוא רעיון מבורך,אין לי שום בעיה להשתפך

בפרטים על גבי הניר הוירטואלי כאן,אבל המחשבה שההשתפכות שלי תשמש איזה ילד מתבגר(ולא רק) למטרות לא להן מגעילה אותי. בעירק לאור העובדה שראיתי שגברים זוכים כאן לסוג של יחס שהוא לא בעיטה החוצה.<-- לתשומת לב המנהלת.

לאןלאן

New member
"המנהלת"

די נעלמה מאז שהפורום נפתח... אז אל "תבני" עליה.. נראה לי שהפורום הזה מצ'עמם אפילו את אותם מתגברים שאת מדברת עליהם.. אז אין לך כל כך ממה לחשוש..

ברוכה הבאה

הילד המתבדר והמתבגר יספק את השתפכויותיו עם שיתופייך או בלעדיהם - במיוחד במדיה שכזאת. נכון שההנהלה כאן קצת לא נוכחת - בלשון המעטה . שם הפורום הוא סקס לסביות יחד עם זאת אני לא חושבת שצריך לבעוט גברים שנכנסים לכאן כל עוד שאין באמירתם פגיעה או חוסר כבוד. - לטעמי בלבד בכל אופן נחמד לראות שם חדש - אז מה את מספרת??

rss21

אגב - יופי של ניק .. כדי שנשים ירגישו כאן בנוח לספר על החוויות ו/או לשאול שאלות נראה לי שדווקא שהן נכנסות מציגות עצמן בודקות את האווירה זה דווקא אחלה.. - יש את האח"כ - מה קורה עם זה? זה מזכיר לי את המסיבות או את הערבים על הבר - מין תחושה שכזאת שהנה עוד מעט קורה כאן משהו ו...לא! יש איזושהי הרגשה של hold שזה מאוד מעניין כי לכאורה יש את התמדית המוחצנת, הפתוחה, הנועזת, הקלילה ותכל'ס מה שקורה זה מגיע עד להחלפת מבטים או יותר מזה, מכירות את זה ששולחים את החברה בשביל לברר אם ההיא ממול פנויה?נו באמת.. לגבי אמירתך שכבר עדיף ללכת למסיבות כי יש קצת יותר אקשן את צודקת בעיקר בדבר אחד - ה"קצת" . ויקירתי חייבת לומר לך שאני לא ממש זוכרת אותך משתפת כאן במיוחד אז קדימה

rss21

New member
אבל זה מה שאמרתי

אני לא מזלזלת בזה שבנות מציגות את עצמן.. זה סבבה... פשוט זם זה נעצר וככה הפורום הזה נראה, מלא "היי אני כאן" ושם זה נשאר בחמודיות הזאת בפינה חמה וחביבה. זה ממש מסיבת גן כאן (-: אני משתדלת להשתתף, כשיש לי מה להגיד... גם ניסיתי ליזום שיחות.. מזלי "שיש לי" אותך ואת לאןלאן שתשתתפו, אחרת הייתי מרגישה לא מקובלת (-: סתם... בקיצור... מה נראה לך יזיז כאן עניינים?? אפטרים של הפורום?? תמונות של אנג'לינה ז'ולי בעירום?? חילופיי זוגות של נשים בלבד? שיחות על סקס? שיחות על נשיות? שיחות על מצב החסה בשטחים??????

הגזמת..

אפטרים של הפורום? - בחדר חושך מהפחד להחשף לא? תמונות עירום? - אפשר תמונות לא מסגירות של משתתפות הפורום (אה זה רק אני ולאןלאן - מעניין.. ואת מידי פעם) חילופיי זוגות של נשים בלבד? (את מסתכנת ברצח לא?? מעט מאוד נשים וויתרו על רכושניות במערכות היחסים שלהן) שיחות על סקס? - פה לא עושים סקס.. נשיות - פעם אחרונה שהשתתפתי בדיון על נשיות בקרב "לסביות 30+" - זה לא נגמר טוב ואם יחסמו אותי כאן - איך אתקשר עם לאןלאן? - יותר מידי סיכונים.. חסה בשטחים - זה כבר משהו אחר למרות שזה דיון ישן כמו הבאת השלום בעיה..

rss21

New member
את מבינה מאיפה זה מתחיל??

"הגזמת" זה לא ביטויי שצריך להיות חלק מהפורום. לא.. לא בחדר חושך!! באור... לי יש כבר תמונת עירום לא מסגירה בנט.. אפילו 2 ויש בזה משהו מגרה... (-: רצח???? מה קרה... קצת סקס עוד לא הזיק לאף אחד! זה עניין של בנות הזוג אבל אולי אני לא מבינה את זה כי אני לא ממש לסבית ( דו +) (-: פה לא עושים סקס?!?!?!?!?!!? אז למה לעזאזל זה "סקס לסביות" כדיי לשחק גולות?????? לסביות 30+ ?? אני מתנצלת מול כל מי שעונה לקטגוריה הזאת.. אבל זה משעשע.. באמת. טוב נו רק מה שאמרת על לאןלאן זו סיבה ראויה... סבבה... נחליק גם את החסה...

גרמת לצחוק גדול

ייקח לך זמן להכיר את הציניות שבי זה בסדר.. דו+ = יש תוספות? את מתוקה את יודעת? בכל אופן תודה על הצחוק הרם ולמען שלא יהיו ספקות.. מסכימה עם כל מה שכתבת

rss21

New member
אני שמחה...

אם גרמתי לך לצחוק אז יופי... זמן יעבור, אני אלמד להכיר. אני לומדת מהר, אם תהית (-: דו + זה אומר........ לא יודעת מה זה אומר... זה נשמע כזה...... לא יודעת. יכולות להיות תוספות... מה לא!?!?!? (שיט התקלת אותי עם השאלה הזאת) תודה על המתוקה (-:

למעלה