שאלה

לסביתME

New member
שאלה

מה זה סקס לסבי??? הנשים שהייתי איתן,אומרות שאני לא רעה בכלל..... ובכל זאת,יש משהו שאני צריכה לדעת על סקס לסבי... כי זו התחושה כשנכנסים לכאן...

rss21

New member
מהתחלה....

יכול להיות ש-5 שעות שינה על יומיים משפיעות עליי אבל אני מצטערת.. לא הבנתי את השאלה....(-: אם אלה שהיית איתן אמרו שאת לא רעה בכלל זה אומר שכבר התנסית ב"סקס לסבי"... אז אם היית שם חווית וראית מה את רוצה לדעת? שבת שלום וערב נעים

לאןלאן

New member
5 שעות שינה..

תגידי.. כל היום מסיבות.. כזה שמח בירושלים?? נראה לי אני צריכה להגיע... שמעתי שסגרו את המקום היחיד לגייז בעיר הזו - שושן או משהו.. תהני..

rss21

New member
כן? סגרו אותו?

אני מודה שהייתי שם רק פעם אחת עם חברה שהיא בכלל לא בקטע, אז אני לא מעורה בכל מה שקורה שם.. 5 שעות שינה.. ואתמול גבירותי וגבירותיי ישנתי חצי יום רק כדיי להחזיר את השעות האבודות.. איזה כיף להתעורר רענה. כן כיף בירושלים, עוברים מבר לבר שותים לחיי מה שזה לא יהיה ונהנים ואז פתאום שמים לב ש-4 בבוקר ושיט- צריך לקום עוד שעתיים לעבודה. הייתרון של ירושלים שהיא קטנה ומשפחתית וכולם מכירים את כולם (לעיתים זה גם חיסרון) בכל אופן פה בניגוד לתל אביב לדוגמא, אנשים לא באים כדיי להיראות, אנשים באים כמו שהם להנות מערב פנויי בשבוע... (-: תבואי, תבואי.. כבר דיברנו על זה (-: בוקר טוב לכולן, המשך שבת קסומה וחמימה...

לאןלאן

New member
היי

ת"א לא כזאת נוראית... אם כי יש משהו בדברייך, מה שכן יש בה מגוון אדיר של מקומות כן, השושן נסגר לדעתי, האמת שהייתי שם פעם אחת, דווקא לא כ"כ מזמן יפה.. אני מרוצה ממך.. תעשי חיים

rss21

New member
מרוצה ממני זה טוב (-:

ועדיין לא עשיתי כלום... סתם. תל אביב היא אחלה עיר לבלות בה אבל בחיים לא הייתי גרה שם כשאני מסתכלת עליה מהצד יש בה הזנייה מטורפת של החיים. מעיין זולות כזאת שאני לא מצליחה להסביר... אבל זה אולי כי גדלתי במקום שמרני יותר, אפילו שאני בכלל לא שמרנית ודיי ליברלית... (-:

לאןלאן

New member
צודקת

תל אביב עיר משחיתה רמת המוסר בה הולכת ומתדרדרת שזה מפחיד הכל מותר שם, אין חוקים אין מגבלות.. די זוועה אז כן.. מטוב שתישארי בירושלים.. אם כי אני מבינה שגם שם את מספיקה לא מעט..

rss21

New member
זה לא מה עושים וכמה

זה איך עושים את זה.. כשמשהו נעשה עם משמעות ועם סיבה ומתוך הבנה ורצון זה משהו אחד. כשמשהו נעשה כי כולם עושים וכי אני רוצה להיות מגניב וכי זה מה שהמוסכמה החברתית דורשת אז זה משהו אחר. יש מקום לכל דבר אבל כשפותחים את הכל יותר מידי זה מאבד מהערך של זה. לא יודעת להסביר. תל אביב מגעילה. לא פלא שכולם שם רווקים שרק עסוקים באיך הם נראים וכמה כסף הם עושים וכמה מכירים אותם וכמה מדברים עליהם וכמה הם מושא הרכילות במקומות הגדולים ואיך כל מקומות הבילויי הכי מיוחדים-כביכול הם מאורות סמים וזיונים. אני יודעת שקצת הכללתי וזה לא יפה אבל אני תמיד נפעמת מחדש ממקומות מסויימים. כמובן כמובן יש מקומות שעדיין לא טיפטפה לתוכם הפוזה, אבל יהיה בסדר.. אנחנו תמיד חורות לזה בסוף.. יאלה עלייה לרגל לעיר הקודש (-: תקחי איתך את לחישה וקדימה (-:

לאןלאן

New member
טוב

שכנעת אותי תל אביב מגעילה.. את רואה באיזה קלות... אני מקווה שלא נדבקתי ממנה יותר מדי... ולא הושחתתי יותר מדי.. טוב.. נראה אם לחישה בקטע.. את בקטע?

לאן לוקחים אותי??

קצת הכללת - ממש קצת - טיפה תגידי.. על מה את מדברת? נולדת וגדלת בירושלים? ואת עדיין גרה בי-ם? תל אביב היא עיר צבעונית, תוססת, חיה, מאפשרת.. יש בה שילוב של שלל אוכלוסיות ומענה תרבותי לכל מגוונן.. מאחר שהסתובבתי לא מעט בארץ מבחינת מגורים ומתוך זה חייתי 8 שנים בתל אביב אנייכולה לספר לך שרכילות, עניין באנשים אחרים, הרצון להיות משהו קיים כל מקום גם במשק לגידול עיזים והכנת גבינות.. גם ברפת מסריחה.. גם בשבילי מושבים.. גם בערים לא מפותחות.. גם בתל אביב ובואי אומר לך משהו שאולי יפתיע אותך.. גם בירושלים!! כן כן .כמו כן גם לגבי סמים וזיונים.. השוני זה הקצב והצפיפות בלי שום קשר תמיד שמחה לטייל אבל אני צריכה טבע אולי אח"כ לשתות מרטיני באיזה מקום חביב או יין לבן

rss21

New member
נכון

אבל זה לא סותר כי כבר אמרתי מקודם שזה לא ה-מה.. זה האיך ובירושלים סמין וזיונים לא קיבלו אופי כזה זול. בואי נסכם אני את הילדים שלי ב"ה.... וה' גדול עד אז................... לא אגדל בתל אביב (-: לאן לוקחים אותך? לשתות קפה איתי ועם לאןלאן בעיר הקודש... (-: יש הרבה טבע סביב לירושלים ונופים מדהמים, אבל אם זיכרוני אינו מטעה אותי אני לא מחדשת לך...

למעלה