שאלה

לאןלאן

New member
מה קפה מה

אני מגיעה לירושלים.. את עושה לי סיבוב בארים איזה קפה ואיזה נעליים.. יותר לכיוון הוודקה..

rss21

New member
א.... תגיעי!

ב. אין בעיה, ווקדה, וויסקי, בירה, טקילה, ליקרים, אניסים למיניהם, ועוד ועוד מיני אלכוהול.. מה שתרצי.... אפילו מים מינרלים וויטמינצ'יק (-: אבל דיבורים לא קונים אותי חמודונת...

femfatal

New member
וזה מחזיר אותי לימים היפים של מעריב לנוער...

אני שמחה שעל הדרך החמאת לעצמך (אני חלילה לא מפקפקת) :) אם אני אכנס לרגע לאצבעותיה של היועצת של מעריב לנוער ושות' אני אמליץ לך לנסות לגלות בעצמך את כל מה שאת "צריכה" לדעת,מחינתי הכיף היותר גדול היה לגלות. תהני.

אאוץ' זה דקר...

למה ככה? איפה האמפטיה איפה? הכל בסדר עם העונשים שם בבית? יש איזון?
המשך לילה מסעיר

femfatal

New member
זה לא אמור לדקור:)

אני פשוט צינית ללא גבולות. אני צריכה להוסיף איזה משפט בסוף שיש לקחת את דברי ברוח טובה. i cum in peace

ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

איך שאני רואה את הדברים סקס לסבי לא קשור לטיב והאיכות של הסקס אלא כהגדרתו סקס בין שתי נשים או אף יותר. נשמע ממך כי בעצם היכנסך אל הפורום באת לחפש משהו - תשובה או לא יודעת ואת זה אני אומרת כי את מציינת כאן תחושה של משהו אחר.. אולי זה הניסיון להוציא את הדברים החוצה, להתבטא בחופשיות.. יש משהו שאת מרגישה שחסר. בכל אופן ברוכה המצטרפת נוח לך ונעים?

לסביתME

New member
היי לוחשת

בקיצור, כן אני מחפשת לדבר בקול רם ולברר איפה אני בסקאלת הביצועים. מי תעזור לי להתמקם....?

סקאלת הביצועים??

ביחס למה? למי? מי קבע את הסקאלה? איפה היא מופיעה? ואם לענות קצת יותר ברצינות.. אני בטוחה שאת נהדרת לנשים מסויימות יותר ופחות נהדרת לנשים אחרות..? לא ככה? זה הכי בקיצור שלי

לסביתME

New member
לולשת

את בסדר,את.... בואי ננסה אחרת.... מי רוצה לשתף אותנו במשהו שאנחנו עוד לא יודעות. לחישה,כמו פורום אוכל כזה.... כאילו מתכונים כזה.....

או.קי. הבנתי

עכשיו את קצת יותר ברורה אם אפשר לנסח את מה שאת אומרת ב : למי יש תנוחה? פעולה ייחודית? משהו מעבר למוכר? הבנתי נכון? אז כמו בהחלפת מתכונים - כמו שכתבת אולי קודם תשתפי מה באמתחתך - את יודעת שלא פתאום יפול מתכון של עוף בתנור)

למעלה